جهانی Coronavirus مرگ و مير بالا رفتن

بر اساس رسمی جهانی برگه از COVID-19 موارد و مرگ و میر میزان مرگ و میر در صعود به بالاتر از سازمان بهداشت جهانی (WHO) پیش بینی شده است.

که انتظار می رود میزان مرگ و میر به شناور سمت راست حدود دو درصد به این معنی است که تقریبا دو نفر می میرند از هر صد نفر که گرفتن coronavirus. برای بسیاری از شیوع این بیماری تا کنون که پیش بینی برگزار می شود اما Business Insider گزارش می دهد که مرگ و مير ناشی از رخنه کرد تا به حدود 3.4 درصد است.

بسیاری از مرگ و میر مرتبط با COVID-19 هنوز رخ داده در چین است. اما به عنوان ویروس گسترش محلی در بیشتر کشورها میزان خود رخنه کرد تا بیش از حد — ایتالیا و ایران تا به حال نزدیک به 100 مرگ و میر در هر.

همه, همان, Anthony Fauci, مدیر ما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی انتظار مرگ و میر به تدریج کاهش دوباره با توجه به بی. چرا که آن را آسان تر به نقطه خطرناک یا کشنده مورد از این بیماری و در کشورهایی مانند ایالات متحده که در آن تست را به شدت محدود و در موارد خفیف ممکن است در حال حاضر به پرواز در زیر رادار.

“وجود دارد یکی دیگر از گروه کامل است که یا بدون علامت و یا حداقل علامتی,” Fauci گفت: هر دو. “ما در حال رفتن به دیدن یک کاهش کلی نرخ مرگ.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im