علوم زمین جامعه باید متنوع تر و فراگیر

شهرها و کشورها و قاره ها در سراسر جهان از واشنگتن به اروپا به قطب جنوب با تجربه گرمترین زمستان تا کنون ثبت شده در 2019-2020. دهه تحقیقات علمی در مورد چگونه سیاره ما با این نسخهها کار به ما نشان می دهد بدون شک که ما آب و هوا در حال تغییر است. در حال حاضر به عنوان ما به صورت واقعیت این آب و بحران آن علم است که کمک خواهد کرد که صرفه جویی در سیاره ما است.

اما ما لازم نیست که حق مردم را در جدول به آدرس بزرگترین سؤالات علمي ما از ما چگونه آب و هوا در حال تغییر است به هنگامی که زلزله اتفاق می افتد. تقریبا 90 درصد از علوم دکترا در ایالات متحده اعطا شده به افرادی که سفید و دانشکده رنگ نگه کمتر از 4 درصد از شاغل و یا تصدی پیگیری موقعیت خود را در بالای صفحه 100 علوم بخش است.

این عدم تنوع بدان معنی است که ما در حال از دست رفته کسانی است که می تواند به ما کمک کند پیدا کردن راه حل. این بدان معنی است که ما ممکن است با توجه به تمام افراد و جوامع که به دنبال راه هایی برای انطباق با ما تغییر سیاره, صرفه جویی در زندگی و مقابله با هزینه مخاطرات طبیعی.

این همچنین به معنای جهان و جوامع تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر تقسیم بین کسانی که می توانند به توسعه و پیاده سازی کاهش, راه حل برای محافظت از محله خود و کسانی که باید به ارزیابی گزینه های خود را بعد از هر افراطی آب و هوا رویداد.

هیچ ایالتی در آمریکا است در امان تاثیر جاری شدن سیل. حدود 40 میلیون آمریکایی به 25 درصد شانس خود را سیل خواهد شد قبل از آنها می توانند با پرداخت 30 سال وام مسکن. کاهش درآمد مردم و افراد مسن و جوامع اقلیت هستند حداقل به احتمال زیاد به بیمه سیل دسترسی به حمل و نقل در طول یک تخلیه پول نقد در دست و یا توانایی نقل مکان به صورت یک سیل. برای پرداختن به این موضوع ساحل میامی بوده است و افزایش آن جاده به طوری که این شهرستان می تواند انطباق با آن افزایش سطح دریا. در ضمن بمبئی هند است که در حال حاضر زیر سطح دریا و آب گرفتگی به طور منظم در طول فصل موسمی ندارد همان منابع برای حفاظت از ساکنان آن است.

علم مانند هر منطقه دیگر از تلاش بشر قوی تر است هنگامی که آن را متنوع و فراگیر است. جهان نیاز به دانشمندان است که می تواند درک و کار با آسیب پذیر جوامع خواهد شد که بیشتر تحت تاثیر افزایش درجه حرارت و افزایش سیل بزرگتر آتش سوزی قوی تر طوفان و زلزله ویرانگر. همانطور که همه ما باید به جلو و هم به جلوگیری از بدترین عواقب ناشی از گرمایش جهانی, همه ما نیاز به عمل به اطمینان علوم واقعا نشان دهنده و شامل همه است.

ما به طور فزاینده ای دیدن سایر صنایع از درک اهمیت کار با دانشمندان علوم زمین را به محصولات خود را پایدار تر و مسئول از مرحله توسعه محصول از طریق بازنشستگی. از مد به املاک و مستغلات, صنایع, تنوع یعنی همه ما باید با هم کار کنند برای ایجاد واقعی, راه حل های عملی. اما اگر ما کار را فقط با همگن گروه راه حل های که در حال توسعه ممکن است تنها آدرس یک بخش کوچک از جهان و یا سهوا یکی دیگر از آسیب برساند.

به عنوان بزرگترین سازمان به نمایندگی از زمین و فضا, دانشمندان, اتحادیه ژئوفیزیک آمریکا (AGU) متعهد به پرورش و ایجاد یک متنوع تر و فراگیر نیروی کار و ما در حال برداشتن گام های به دست آوردن وجود دارد. نزدیک به دو دهه پیش سازمان تنظیم به بالا بردن و رسیدگی به نگرانی در مورد عدم تنوع در علوم نیروی کار است. به عنوان یک نتیجه از این تلاش های عضویت ما در حال حاضر نزدیک به 40 درصد و بین المللی از دانشمندان از بیش از 130 کشور جهان حضور داشتند اخیر ما سالانه سقوط نشست. امروز زنان در برگزاری بسیاری از موقعیت های رهبری در AGU و دریافت بیشتر از ما افتخارات بالا در سال 2019 از همیشه قبل از.

شده اند وجود دارد پیشرفت در تنوع جنسیتی در علوم زمین اما تقریبا 20 سال بعد ما هنوز یک شکاف جنسیتی در زمین و فضا, علم و تاریخی کمتر قومی و فرهنگی اقلیت ها در آمریکا مردم از کشورهای در حال توسعه و افراد معلول هستند کمتر احتمال دارد به از جمله در علوم جامعه است. ما (هنوز) حذف موانع وجود داشته است که از چند دهه پیش و ایندیانا جونز و شبیه کلیشه های ما باقی می ماند به طور پیش فرض تصاویری از یک geoscientist.

به عنوان ما به یک دهه جدید, ما خواستار همه دانشمندان و غیر دانشمندان به طور یکسان—برای کمک به پرورش تنوع در زمین و فضا علم به این خاطر که آینده ما بستگی به متنوع علمی نیروی کار است. همه ما نیاز به تشویق کودکان به مطالعه علوم زمین و به دنبال متنوع دانشمندان در رسانه های اجتماعی اگر ما در حال رفتن به شروع به مقابله با این بحران است.

تعهد ما در AGU است برای ادامه به اطمینان حاصل شود ما پرورش تنوع و شمول در هر سطح از سازمان ما و در بیشتر علوم جامعه است. ما در حال برداشتن گام برای ایجاد یک متنوع تر و فراگیر علوم استخر استعداد پرورش فراگیر در محیط های بنیادی جامعه و آدرس و مسائل زیست محیطی در متنوع جوامع محلی و مبارزه با آزار و اذیت جنسی در علم است.

ما همچنین در حال کار برای ایجاد علم در دسترس همه است. بیش از 96 درصد از مطالب منتشر شده در مجلات علمی آزاد است و هفت نفر از ما 22 مجلات به طور کامل باز دسترسی داشته باشید. وجود دارد که محققان هنوز بودجه به انتشار تحقیقات خود را در این باز دسترسی به مجلات و دانشمندان که در حال تولید با ارزش تحقیقاتی که تهی دست. از طریق روش های متعدد در AGU, ما, امکان, انتشار, با کیفیت بالا تحقیقات علمی از تمام نقاط جهان است.

ما همچنین می دانیم که بیشتر باید انجام شود که در حال تغییر زمین و فضا علم نیروی کار زمان می برد. ما می خواهیم همه با هم به جلو برای تبدیل این علوم به جامعه. در حال حاضر زمان برای ایجاد یک قطعنامه جدید برای ایجاد یک جامعه است که نشان دهنده کار می کند و برای همه است. سیاره ما به آن بستگی دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>