اولین فضایی آمریکا نیروی امنیت ملی ماموریت راه اندازی خواهد شد امروز. در اینجا چگونه به پخش زنده

نسل بعدی نظامی ارتباطات ماهواره ای راه اندازی خواهد شد امروز (26 مارس) در اول امنیت ملی ماموریت برای ایالات متحده فضایی نیروی, و شما می توانید شروع زندگی می کنند.

ششم و نهایی پیشرفته بسیار بالا فرکانس ماهواره ای و یا AEHF-6, برنامه ریزی شده است برای بلند کردن بالای ایران راه اندازی داد (ULA) Atlas V موشک از فلوریدا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه پنج شنبه در طول یک ساعت دو پنجره ای که باز می شود در 2:57 p. m. EDT (1857 GMT). شما می توانید عمل در اینجا زندگی می کنند در Space.com حسن نیت ارائه میدهد از ULA و یا به طور مستقیم از طریق این شرکت.

ماهواره AEHF دایره زمین در geostationary orbit مورد 22,200 مایل (37,730 کیلومتر) بالاتر از این سیاره است.

مرتبط با: فضای نظامی — آخرین راه اندازی تکنولوژی و ویدئوها

شش-سیستم ماهواره ای “فراهم می کند بسیار بهبود یافته جهانی survivable محافظت ارتباطات قابلیت های استراتژیک فرماندهی و تاکتیکی warfighters عامل بر روی زمین دریا و هوا سیستم عامل” نمایندگان هوافضا شرکت لاکهید مارتین پیمانکار اصلی برای AEHF نوشت: در یک ماموریت توضیحات. “جام جم-مقاوم در برابر سیستم نیز در خدمت همکاران بین المللی از جمله کانادا و هلند و انگلستان است.”

پنج AEHF هنر و صنعت در حال حاضر تا پس از راه اندازی در ماه اوت 2010 May 2012 سپتامبر 2013 اکتبر 2018 و اوت 2019همه بالای Atlas V راکت. این سیستم عملیاتی شده است پس از 2015 و ماهواره ها باید 14-سال طراحی عمر است.

AEHF-6 خواهد بود که برای اولین بار امنیت ملی ماموریت فضایی برای آمریکا در فضا نیروی بود که رسما تاسیس شده در ماه دسامبر 2019.

“در این زمان محیط پویا امنیت ملی از اهمیت” Gary Wentz, ULA معاون رئیس جمهور از دولت و تجاری برنامه های در بیانیه ای گفت. “ما افتخار می کنیم به راه اندازی اولین امنیت ملی ماموریت فضایی برای آمریکا در فضای زور و نگاه به جلو به ارائه نهایی AEHF دارایی به پشتیبانی ملت ما دفاع ملی و warfighter جامعه است.”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im