اولین رد پا بر روی مریخ می تواند متعلق به این زمین شناس

جسیکا واتکینز صرف دکترای خود را مطالعه رانش زمین در مریخ. در حال حاضر او در میان چند انسان با یک شات در حال راه رفتن بر روی سیاره سرخ.

در ماه ژانویه واتکینز فارغ التحصیل شد و به عنوان یک عضو از ناسا جدیدترین فضانورد کلاس. به عنوان یک زمین شناس سیاره ای او نامزد پیشرو برای شرکت در آژانس آرتمیس برنامه که هدف آن به مردم ارسال بازگشت به ماه تا پایان سال 2024. بیشتر پایین خط—واتکینز است که تنها 32 سال—حتی ممکن است وجود دارد یک سفر به مریخ است.

بیشتر بلافاصله واتکینز کمک دو نفر از فضانوردان به آماده شدن برای یک نقطه عطف راه اندازی در مه 27, که خواهد بود که اولین بار یک شرکت تجاری پرواز فضانوردان به پایین به زمین مدار.

طبیعت به صحبت کرد واتکینز در مورد زندگی حرفه ای او و در مورد نقش انسان تلاش در عصر جهانی همه گیر.

چرا شما تصمیم به پیوستن به فضانورد سپاه?

من می خواستم به یک فضانورد از آنجایی که من بسیار کم است. چیزی وجود دارد که همیشه کشیده من نسبت به فضا—ایده اکتشاف مایل به فشار مرزهای و قابلیت های هر دو از لحاظ فنی و از لحاظ جسمی بلکه از نظر روحی و معنوی است. من از نوع تصادفا به زمين و سقوط در عشق با آن. و پس از آن ستاره ها برای من به پایان رسید تا اینجا.

آنچه را مورد علاقه خود را در سیاره ؟

مریخ است که قطعا اولین عشق من. من به یاد داشته باشید نوشتن یک کتاب در مورد مریخ در کلاس پنجم. چه شیفته من بیشتر در مورد مریخ است که چگونه زمین-مانند آن است, و چگونه ما در حال قادر به استفاده از زمین به عنوان یک آنالوگ به درک بیشتر در مورد مریخ و مریخ’ تاریخچه.

در حال حاضر با توجه به این جهت است که ناسا در حال رفتن در—ما در حال صحبت کردن در مورد رفتن به ماه در سال 2024 از طریق Artemis—ماه تبدیل به یک علاقه قابل توجهی را به عنوان به خوبی. من قطعا مسواک زدن در قمری زمین شناسی و آنچه در آن است رفتن به مانند بر روی سطح.

چه نوع از آموزش خود را فضانورد کلاس در زمینه زمین شناسی?

که یکی از سرگرم کننده ترین بخش برای من است. ما رفت و به نیومکزیکو یوتا و آریزونا و بسیاری از مکان های که در آن آپولو بچه ها آموزش داده است. ما به معنای واقعی کلمه زیر را در راه خود را. ما رفت و به بسیاری از گدازه فقط واقعا در تلاش برای به دست آوردن یک درک خوب از چه نوع از سنگ ما ممکن است روبرو می شوند و چگونه به مشاهده و سند آنها—یادگیری فقط به اندازه کافی مهارت برای فعال کردن دانشمندان در اینجا بر روی زمین به انجام تحقیقات خود را با داده خدمه در حال به دست آوردن.

چه خواهد بود برای شما به عنوان یک زمین شناس به گام بر روی سطح ماه?

اولین [آرتمیس] ماموریت یا دو ممکن است بیشتر شبیه تست ماموریت های که در آن علم ممکن است بیشتر محدود به منظور اثبات قابلیت های فن آوری. تفکر کمی بیشتر پایین خط زمانی علم است که واقعا هدف اصلی این سایت فرود رانندگی خواهد شد بسیاری از جالب علمی سوالات. که در آن ما در حال فکر کردن در مورد رفتن قمری قطب جنوب—یکی از چیزهایی که ما به دنبال بالقوه یخ سپرده فرار غنی از مناطق به طور دائم در مناطق سایه.

آیا شما می دانید آنچه شما اولین spaceflight واگذاری خواهد بود ؟

آن است که فوق العاده-هیجان انگیز زمان برای انسان spaceflight. ما ایستگاه فضایی بین المللی است که مقصد اصلی ما در حال حاضر و به زودی ما خواهد شد راه اندازی آرتمیس برنامه. ما در حال زندگی در این زمان که در آن بسیاری از امکانات. این همه بستگی دارد چگونه برخی از کسانی که در حال حرکت قطعات لرزش. [من اولین پرواز] می تواند به زودی و یا از آن می تواند یک کمی طولانی تر.

چگونه می توانید اکتشافات فضایی الهام بخش ما در زمانی که جهان با آن مواجه است عمومی-بهداشت بحران ؟

این بیماری همه گیر است که درخواست ما به گروه با هم به عنوان انسان به انجام کار درست برای کمک به صرفه جویی در هر یک از دیگر. وجود دارد چیزی است که واقعا شبیه به انسان spaceflight در آن است. انسان پروازهای فضایی است که در مورد انسان به دنبال سخت چیزهایی که انجام آن با هم و انجام آن با وجود تفاوت که ممکن است ما ایجاد کرده است.

آینده [در این ماه] ما در حال رفتن به راه اندازی یک وسیله نقلیه جدید یک SpaceX راه اندازی تجاری خدمه برنامه اول از خاک آمریکا پس از شاتل فضایی. خواهد شد که درخشان لحظه برای ما نه فقط برای آمریکا بلکه برای همه انسان ها قادر به دیدن فراتر از آن.

داشتن که چشم انداز اجازه می دهد تا شما را به دیدن زمین برای آنچه در آن است. این یکی بدن. ما همه در این با هم.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 19 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de