مبارزه با COVID-19 تهدید به علت وثیقه سلامت آسیب

با یک برآورد 70,000 آمریکایی ها می میرند در موج اول COVID-19 بیماری همه گیر. این تکان دهنده شماره, البته, اما از آن است که به مراتب کمتر از 650,000 انتظار مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی در این سال است. به طور طبیعی رهبران دولت مراقبت های بهداشتی کارگران و کل جامعه باید همه چیز را در قدرت خود را برای کاهش گسترش COVID-19. اما ما باید این کار را بدون تشدید چالش های بهداشت عمومی که در حال حاضر قبل از coronavirus وارد شده است.

یک سیاست خاص که نیاز به ارزیابی بیشتر توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) توصیه به تاخیر تمام nonurgent و روش انتخابی. اما بسیاری از این, در حالی که شرایط اضطراری در حال برنامه ریزی در پیشبرد برای جلوگیری و یا مدیریت بیماری های مزمن. آنها نه اختیاری.

نیاز برای بیماری مزمن مدیریت و پیشگیری نمی کند ناپدید می شوند در طول یک بیماری همه گیر. من به عنوان یک متخصص گوارش و سرطان روده بزرگ محقق طنز از لغو روش به منظور تشخیص سرطان روده بزرگ در مراحل اولیه در طول ماه آگاهی از سرطان روده بزرگ نمی شد از دست من. مراکز تزریق که در آن بیماران دریافت درمان برای آرتريت روماتوئيد; مراکز رادیولوژی که انجام ماموگرافی برای تشخیص سرطان پستان; و دفاتر که انجام قلبی echocardiograms برای تشخیص بیماری های قلبی در حال بسته شدن هستند. فدرال چشم پوشی هر چند مدیکر را پوشش می دهد که telehealth بازدیدکننده داشته است در حال حاضر اجازه می دهد تا بیماران با شرایط مزمن به دریافت مراقبت های پزشکی بدون سفر به درمانگاه. اما این نشانی نیاز به جراحی سرپایی و روش های است که اغلب همراه با مدیریت پزشکی.

بسته شدن امکانات سرپایی منجر خواهد شد به اتاق اورژانس به عنوان تعداد فزاینده ای از بیماران مبتلا به بدون کنترل علائم نیاز به مراقبت های فوری. درمانگاه های سرپایی تریاژ بیماران به بالا و پایین خطر فقیر پزشکی نتایج و کاهش اورژانس ترافیک با کمک به کم خطر بیماران, کنترل علائم خود را در خانه. اما بدون این تریاژ و مدیریت این بیماران به احتمال زیاد به نشان می دهد تا به بخش اورژانس بستری و پزشکی ناپایدار است. با هم این خواهد شکست هدف از این سیستم مدیریت محتوا, توصیه, است که به معنای کاهش بيمارستان جلد حفظ محافظ بیمار تجهیزات و حفظ پزشکی نیروی کار برای درمان کسانی که مبتلا COVID-19.

سرطان کولورکتال است تنها یکی از بسیاری از بیماری های قابل پیشگیری نهفته سیاست جدید. غربالگری colonoscopies رایج ترین آزمون برای تشخیص و جلوگیری از سرطان روده بزرگ در ایالات متحده در حال حاضر به تاخیر افتاده است. نزدیک به 23 میلیون بزرگسال در سن 50 تا 75 هستند در گذشته به دلیل برای غربالگری و برآورد 53,000 آمریکایی ها به مرگ از سرطان کولورکتال این سال است. برای رسیدگی به این مشکل ملی سرطان کولورکتال میز گرد یک ائتلاف ایجاد شده توسط جامعه سرطان آمریکا (ACS) و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) راه اندازی آن “80% در هر جامعه” کمپین با هدف قابل ملاحظه ای کاهش سرطان روده بزرگ به عنوان یک مشکل عمده سلامت عمومی. CMS, توصیه برای به تعویق انداختن غربالگری colonoscopies در طول COVID-19 همه گیر که می تواند گذشته 18 ماه باعث می شود دستیابی به این هدف حتی بیشتر به چالش کشیدن.

این مهم است که تخصص پزشکی در شناسایی و توسعه برنامه ای برای کاهش پیامدهای ناخواسته از CMS توصیه شد که به منظور کمک به مدیریت محدود منابع مراقبت های بهداشتی در اوج این بیماری همه گیر. برای جلوگیری از تجدید حیات از دیگر بیماری های عفونی مانند سرخک و فلج اطفال متخصصان اطفال در حال ترویج استراتژی است که به حداقل رساندن تاثیر COVID-19 در دوران کودکی ایمن سازی برنامه های.

این شامل برنامه ریزی خوبی بازديد در صبح و بازدیدکننده داشته است بیمار در بعد از ظهر قرار دادن بیمار بازديد و همچنین دیدارهای مختلف درمانگاه محل و انجام بخش از سفر از طریق پزشکی از راه دور با پدر و مادر تنها با وارد کردن درمانگاه به صورت مختصر معاینات فیزیکی و واکسن. گوارش می تواند در نظر گرفتن افزایش استفاده از noncolonoscopy سرطان روده بزرگ آزمایش غربالگری و برنامه ریزی برای افزایش نیروی انسانی و پس از ساعت آندوسکوپی بلوک زمانی که روش ها از سر گرفته شد. تمام تخصص پزشکی خواهد نیاز به راه حل های نوآورانه برای مقابله با اثرات نامطلوب COVID-19.

دولت فدرال نیز نیاز به در نظر گرفتن پتانسیل خسارت های جدید بهداشت عمومی بحران و دوباره آن تمرکز فکر در به حداقل رساندن COVID-19 مرگ و میر. تاخیر در روش های جراحی و پزشکی منجر به تاخیر در تشخیص و در نهایت مرگ و میر ناشی از سوییچ های مزمن و بیماری های قابل پیشگیری. آنها همچنین گسترش مداوم نژادی و قومی و اجتماعی و اقتصادی و میر تفاوت که ظاهر شده اند و همچنین در COVID-19 اطلاعات به عنوان رکورد نرخ بیکاری و از دست دادن بیمه درمانی بیشتر محدودیت دسترسی به مراقبت های پزشکی.

تاخیر را نیز پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد شد که بر دوش با عقب زمانی که روش ها از سر گرفته شد. دیگر توقف در روش طول می کشد بیشتر به چالش کشیدن وضعیت تبدیل خواهد شد. به جای فعلی فدرال توقف متحده و سیستم مراقبت های بهداشتی باید تصمیم بگیرند که چگونه به تعادل مبارزه با COVID-19 با ضروری از تکمیل روش برای جلوگیری و کنترل بیماری های مزمن به در نظر گرفتن شدت COVID-19 موارد, لوازم حفاظت فردی, تجهیزات و نیروی کار و ظرفیت.

ما COVID-19 پاسخ کامل نیست و بدون شناسایی و تا حد امکان کاهش پیامدهای ناخواسته این استراتژی را در بهداشت عمومی است. در میان همه گیر ما نمی توانیم و نباید رها بیماری مزمن مدیریت و یا پیشگیری از بیماری. به عنوان کسب و کار پیدا کردن راه های خلاق خود را به انجام برسانند ماموریت و ارائه خدمات به مراجعان خود, بنابراین بیش از حد باید دولت و رهبران پزشکی. در حال حاضر زمان برای ابتکار و خلاقیت, به دلیل عدم پیشگیری و مدیریت شرایط پزشکی مزمن منجر به دیگر بهداشت عمومی بحران طولانی پس از COVID-19 موجود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>