FDA و CDC توصیه می شود واکسن HPV برای همه تا سن 45 اما …

اگر شما در یک اتاق شلوغ و پر از بزرگسالان نگاه خود را به سمت راست و به سمت چپ خود را. فرد در هر طرف از شما و شما هم—احتمالا شده و یا در حال حاضر آلوده با ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) است. HPV شایع ترین عفونت مقاربتی در آمریکا برای بسیاری از ما, سیستم ایمنی بدن ما را روشن ویروس. اما اگر شما موفق به انجام این کار و این ویروس باقی می ماند در سیستم شما می تواند باعث مشکلات سلامتی در مراحل بعدی زندگی از جمله شش نوع مختلف از سرطان دهانه رحم واژن و ولو از سرطان در زنان سرطان آلت تناسلی در مردان; و oropharynx (پشت گلو) و سرطان های در زنان و مردان.

هر سال در ایالات متحده HPV است که تخمین زده می شود بیش از 34 ، 000 مورد جدید ابتلا به سرطان و با توجه به سازمان بهداشت جهانی بیش از 570,000 جدید موارد HPV-ارتباط سرطان دهانه رحم به تازگی تشخیص داده شده در سراسر جهان در هر سال است. از سال 2006 شده است وجود دارد بسیار بی خطر و موثر واکسن است که می تواند به جلوگیری از این مرتبط با HPV.

این واکسن HPV به طور معمول اجرا شده است به دختران و پسران در سن 11 یا 12 به دلیل آن است که موثر ترین زمانی که اداره در سنین پایین و قبل از قرار گرفتن در معرض ویروس. اصلی توصیه ها نیز تشویق مردان و زنان تا سن 26 به واکسینه کنید. بیشتر توصیه های اخیر از سازمان غذا و دارو گسترش تصویب این واکسن از طریق 45 سال سن برای زنان و مردان که قبلا واکسینه شوند.

پس FDA توصیه در ماه ژوئن 2019 مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری مشورتی کمیته ایمن سازی شیوه (تأثیر یکسانی دارند) نیز بیشتر تایید این نظر و توصیه می شود که کسانی که موفق به دریافت واکسن HPV و سقوط درون محدوده سنی باید صحبت های خود را ارائه دهندگان در مورد مزایای بالقوه به دست آوردن آن است. برای کسانی از ما که مسن تر از اصلی سن قطع از 26 هنگامی که برای اولین بار واکسن HPV تصویب شد و در سال 2006 این تغییر بود خوش آمدید. اما شرکت های بیمه را عقب مانده FDA و CDC توصیه ها و بزرگسالان بین سنین 27 و 45 سال در حال تجربه مشکلات در پیدا کردن ارائه دهندگان مراقبت های اولیه که اداره واکسن و در خود حامل بیمه برای پوشش آن است.

وکالت در عمل

در مواجهه با این موانع ما در زمان ما حمایت از تلاش های رسانه های اجتماعی. زمانی که برای اولین بار رد شده توسط ما شرکت بیمه برای پوشش این واکسن به دلیل سن در نوامبر سال 2018 تمام آن زمان این بود که یک صدای جیر جیر خواستار شرکت در رسانه های اجتماعی و دنبال کردن e-mail به تجدید نظر در آن پوشش سیاست برای ما کارفرما. این واکسن HPV شد 100 درصد تحت پوشش پیشگیری سود برای کسانی که به سن 45 که کار ما در موسسه سرطان.

پس از این موفقیت اولیه این گروه زنان را در درون ما نهاد تحصیلات تکمیلی نیز به دنبال کردن در توییتر با دیگر حامل بیمه برای حمایت واکسن HPV پوشش برای بزرگسالان با موفقیت های مشابه. ما را تشویق به این نوع از علم شهروند تلاش مدنی در میان هر کسی که خواندن این مقاله. اگر همه آن را در زمان چند توییت و ایمیل برای دریافت پوشش برای همکاران و خانواده خود را در موسسه ما چرا با پرس و جو خود را ارائه دهندگان خدمات بیمه در مورد اینکه آیا آنها به تصویب رسید جدید تأثیر یکسانی دارند راهنمایی برای پوشش واکسن HPV تا سن 45?

پس از این توسعه همکاران ما در منابع انسانی کار کرده اند و با تمام برنامه های بیمه ارائه شده در موسسه ما به اطمینان حاصل شود که واکسن HPV به طور کامل پوشش داده شده و نه فقط برای همه کسانی که سقوط تحت تأثیر یکسانی دارند واکسن توصیه اما برای هر کسی در هر سنی بیش از نه. پس از خواندن این مقاله شاید شما بیش از حد می تواند لابی خود را HR همکاران برای رسیدن به پوشش مشابه از طریق کارفرمای خود.

ما هر دو احساس شدید ارضاء در دانستن است که ما مانع از برخی از همکاران ما را از ابتلا به HPV مرتبط با سرطان اما ما تلاش های حمایت نیست به سادگی محدود به کسانی که در عرصه پزشکی. انتشار نقاط قوت و مزایای استفاده از واکسن HPV در عرض بزرگتر عمومی—از جمله همسایگان و دوستان و خانواده و مقامات منتخب—سنگ بنای کار ما است. و به طور فعال به آموزش مردم در مورد HPV و آن انتقال و اپیدمیولوژی است فقط به عنوان مهم به عنوان صحبت کردن با آنها در مورد واکسن و نفیس آن مشخصات ایمنی.

در واقع ما در حال حمایت از ایالت نیویورک در مجلس سنا و مجلس لوایح در حال حاضر تحت بررسی است که دستور واکسیناسیون HPV برای کلاس هفتم و همچنین به عنوان صورتحساب در حال حاضر تحت بررسی است که اجازه می دهد نوجوانان به رضایت به واکسن بدون تایید والدین. این نوع از تصمیمات و سیاست های تصویب شده یا گذشت محلی بخش سلامت در ویرجینیا, رود آیلند و هاوایی و در واشنگتن (ایالات و مناطق که واکسیناسیون HPV نرخ در میان بالاترین در کشور).

و آنها تحت نظر در حداقل نیم دوجین کشورهای دیگر. عمومی مقاومت مواجه است و تا کنون سرکوب این اسکناس از تصویب در نیویورک با توجه به قدرت و سازمان های اپوزیسیون و حتی معمول واکسیناسیون. وقت آن است که برای دانشمندان به بهتر آماده شده و سازمان یافته تر به مبارزه با اطلاعات غلط و به کار با همکاران و دوستان و خانواده.

مقابله با ضد vaxxers

افزایش antivaccination مبارزات خسته کننده است برای همه ما. اما وجود دارد برخی از جنبه های واکسن HPV است که آن را آسان تر به فروش برساند. برای یک یادآوری به کسانی که می گویند این واکسن HPV را افزایش قاعدگی در نوجوانان است که آنها نیاز به واکسیناسیون نوزادان و کودکان خود را در برابر هپاتیت B است که یک مقاربتی ویروس. واکسیناسیون به عنوان یک کودک نمی تواند به فرزندان خود را در اوایل آزمایش فقط برای حفاظت از کبد خود را.

این همان نگرانی شده است مورد مطالعه برای واکسن HPV با همان پیدا کردن: هیچ افزایش در قاعدگی postvaccination. HPV واکسن سرطان-پیشگیری و اندازه گیری, و ما معتقدیم که این پیام باید تأکید و تاکید کرد همه ما. ما را تشویق ارائه دهندگان به ارائه قوی و تزلزل ناپذیر توصیه برای این پیشگیرانه واکسن برای تمام بیماران واجد شرایط.

به طور فعال مبارزه با دروغ به بحرانی خواهد بود که موفق به جذب این واکسن و دیگران. نگرانی در مورد واکسن باعث اوتیسم در کودکان به شدت پشتیبانی نشده توسط شواهد علمی است و می تواند به حداقل برسد با توجه به اینکه در خصوص واکسن تجویز شده است برای نوجوانان و بزرگسالان است. HPV واکسن قوی ایمنی موتورسواری فقط با عوارض جانبی جزئی مربوط به تجويز واکسن (, درد, درد و تب). این اطلاعات ارائه شده توسط CDC و FDA واکسن عوارض جانبی گزارش سیستم (VAERS). برای بیشتر صحبت کردن نقطه, شما می توانید به نوبه خود به پوشش اخیر لانست مطالعه نشان داد که چگونه بی خطر و موثر واکسن شده است. برای مثال در استرالیا که در آن واکسن HPV برخوردار قوی جذب سرطان دهانه رحم می تواند حذف شود در یک نسل.

از بین بردن تمام سرطان قابل ستایش هدف و در عین حال بعید است که به یکی از واقع بینانه. اما از بین بردن HPV مرتبط با سرطان در چند دهه است که یک هدف واقع بینانه. ما تنها می تواند امید برای رسیدن به این هدف با جذب گسترده از واکسن HPV ، ما امیدواریم که روزی واکسیناسیون HPV خواهد بود سنگ بنای پیشگیری از سرطان, درست مثل ماموگرافی پوست چک کردن و کولونوسکوپی. به سوی این هدف آن است تا به دانشمندان و پزشکان و هر کسی که خواندن این مقاله برای شرکت در تلاش های حمایت. ارسال این توییت و ایمیل صحبت کردن با همسایگان خود و واکسینه کردن خود و فرزندان خود را. تماس با یک مقام انتخابی گسترش اطلاعات و مبارزه با دروغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de