چربی در اطراف سرخرگ ها به نظر می رسد که یک کار مهم

شواهد جدید نشان می دهد که چربی در اطراف ما شریان ممکن است نقش مهمی در نگه داشتن آن عروق خونی سالم است.

این یافته می تواند تحت تاثیر قرار چگونه محققان تست برای درمان مربوط به تجمع پلاک در عروق یا تصلب شرایین مسئله ای است که اغلب می تواند منجر به حمله قلبی—علت مرگ در ایالات متحده است.

چربی شناخته شده به عنوان perivascular بافت چربی یا PVAT کمک می کند شریان انجام آنچه دانشمندان را “استرس آرامش” و یا اجازه رفتن تنش عضلانی در حالی که تحت فشار ثابت. این شبیه به مثانه که گسترش به جای بیشتر مایع در حالی که در همان زمان نگه داشتن آن را از بیرون میریزد.

“در مطالعه ما PVAT کاهش تنش است که عروق خونی تجربه زمانی که کشیده می گوید:” استفانی وات استاد داروشناسی و سم شناسی در دانشگاه ایالتی میشیگان College of Osteopathic پزشکی است. “و این چیز خوبی است چرا که این کشتی پس از آن صرف انرژی کمتر. آن را تحت عنوان مقدار استرس است.”

محققان به طور معمول نادیده گرفته PVAT تفکر است که نقش خود را به ذخیره چربی و کمی بیشتر می گوید وات. او یافته که ساخت در نتایج قبلی می تواند کمک به دوباره تعریف کردن راه دانشمندان مشاهده عروق خونی.

در حال حاضر دانشمندان تنها تقسیم رگ های خونی به سه قسمت درونی ترین لایه به نام tunica intima وسط لایه به نام tunica رسانه ها و لایه خارجی به نام tunica adventitia.

وات می خواهم دانشمندان برای تشخیص PVAT به عنوان لایه چهارم که دیگران را به نام tunica adiposa—tunica به معنی غلاف غشایی احاطه یا پوشش یک ارگان و adiposa یک مترادف برای چربی است.

“در سال ما نادیده گرفته شود این لایه در آزمایشگاه آن را پرتاب شد; در درمانگاه نبود تصویربرداری است. اما در حال حاضر ما در حال کشف آن ممکن است جدایی به ما خونی” وات می گوید. “ما پیدا کردن باز تعریف آنچه که عملکرد رگ های خونی است و بخشی از آنچه می تواند ناکارآمد در بیماری هایی که ما را پریشان از جمله فشار خون بالا. ما نیاز به توجه به این لایه از یک رگ خونی به دلیل آن را به مراتب بیشتر از ما در ابتدا فکر می کردم.”

دیگر محققان نشان داده اند که PVAT نقش مهمی در عملکرد عروق خونی پیدا کردن که آن را ترشح موادی است که می تواند باعث خونی به استراحت و همچنین به عنوان مواد است که می تواند علت آن را به قرارداد.

اما وات و همکاران او می خواستم برای تست اینکه آیا PVAT خود را به جای این مواد را ترشح ممکن است نقش مهمی در چگونگی رگ های خونی انجام است. بنابراین آنها تصمیم گرفتند برای تست اینکه آیا PVAT فراهم می کند یک ساختاری به نفع شریان با کمک تابع از استرس و آرامش است.

برای انجام این کار آنها مورد آزمایش قرار آئورت سينهای موش صحرايی و کسانی که با دست نخورده PVAT تا به حال بیشتر از استرس آرامش را از کسانی که بدون.

“ذهن من,” وات می گوید: هنگامی که او را دیدم که قطعات اطراف آن مرد تا به حال به میزان قابل آرام بیشتر از کسانی که بدون. “من ساخته شده هر فرد در آزمایشگاه من بیا و نگاه کن و از من پرسید:” به من بگویید اگر من توهم…آیا شما فکر می کنم این واقعی است؟'”

وات و همکاران او همچنین در آزمایش دیگر شریان و قادر به تکراری همان پاسخ.

“این به ما می گوید آن را نه فقط یک خاموش” وات می گوید. “این چیزی است که شما می بینید فقط در این کشتی خاص و یا این گونه خاص و یا این گونه خاص. اما شاید آن را به طور کلی پدیده است.”

این یافته در ظاهر علمی گزارش.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im