اتحادیه اروپا ممکن است شخصی الکترونیک استفاده از باتری قابل تعویض

استفاده مجدد کاهش

پیش نویس طرح نشان می دهد که اتحادیه اروپا ممکن است تصویب یک قانون وادار کردن تمام گوشی بی سیم از earbuds و تبلت برای استفاده از باتری قابل تعویض.

در حالی که شرکت های فن آوری مانند اپل در حال هل دادن به عقب در برابر پیشنهاد تنظیم — دشوار-برای-تعویض باتری به طور کلی ترجمه به افزایش فروش و تعمیر هزینه — کسب و کار خودی گزارش می دهد که اتحادیه اروپا به دنبال راه هایی برای گرفتن یک موضع سخت تر در برابر زباله های الکترونیکی.

جریان درآمد

دستگاه های مانند تلفن های همراه و سایر الکترونیک شخصی اغلب نمی توان بازیافت ایجاد یک نصب خطر زیست محیطی.

و در حالی که از آن استفاده می شود آسان تر به جای یک تلفن همراه باتری در عصر تلفن تلنگر بسیاری از گوشی های هوشمند در حال حاضر نگه داشتن باتری محفظه مهر و موم شده ، این بدان معناست که کاربران اغلب به تعویض کل دستگاه و یا حرکت پیچیده روند تعمیر زمانی که آنها دیگر می تواند شارژ.

به عنوان یک نتیجه, اتحادیه اروپا محاسبه شده است که به طور متوسط در اروپا تولید شده نزدیک به 37 پوند (16.6 کیلوگرم) از زباله های الکترونیکی در سال 2016 دو گزارش.

گام های بعدی

در حال حاضر برنامه اتحادیه اروپا وجود داشته باشد در قالب یک پیش نویس پیشنهادی که ارائه خواهد شد برای بحث عمومی در ماه آینده با توجه به بی.

اگر از آن عبور می کند آن را اعمال می شود به تمام فروشندگان فروش در اتحادیه اروپا و امیدوارم موج بیرون از وجود دارد به عنوان یک اثر.

ادامه مطلب: اروپا ممکن است نیروی سازندگان گوشی های هوشمند, تبلت ها و گوشی بی سیم را به راحتی نصب باتری قابل تعویض [کسب و کار خودی]

بیشتر بر روی باتری: این ارزان باتری می تواند انقلابی در صنعت انرژی پاک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im