رمزگذاری جنگ هستند اما در لباس مبدل

بیست و پنج سال پیش صنعت فن آوری بود که در یک چهارراه که می تواند منجر به یک دور جهان متفاوت است از یکی از ما امروز می بینیم. دولت کلینتون بود هل دادن صنعت به نصب “Clipper chip” در تمام دستگاه های ارتباطی. این “کلید سپردن” سیستم را با توجه به اجرای قانون backdoor را برای دور زدن رمزگذاری هر زمان که آنها احساس نیاز. این پیشنهاد قرار داده اند ایالات متحده شرکت های فن آوری در یک نقطه ضعف جدی چون محصولات خارجی بدون پشتی می شده اند بسیار جذاب تر به بازار است. ممکن است تجارت در اینترنت نمی خواهد که گرفته شده به عنوان از آن است که گوگل, اپل و Facebook نخواهد بود نیروگاهی آنها هستند. به طور گسترده تر بدون رمزگذاری قوی به رشد بی سابقه ای در محدوده مناطق که به اینترنت اعمال می شود و ممکن نبود.

کلید سپردن پیشنهاد پژمرده دور پس از چند سال از بحث های داغ است, اما این ایده پافشاری کرده است و بریدن دوباره به تازگی. آن را در آغاز بهار 2019 در هنگام Facebook اعلام کرد قصد دارد برای تمدید پایان به پایان رمزگذاری به طور پیش فرض در حال حاضر در واتساپ در تمام سیستم عامل خود را. که در ماه ژوئن دادستان کل ویلیام بر استدلال کرد که رمزگذاری پیشرفته مانع تحقیقات جنایی و خواست “قانونی دسترسی” به دستگاه های مصرف کننده.

وزارت دادگستری افزایش آن antiencryption کمپین در ماه اکتبر. بر تحت فشار قرار دادند به صورت قانونی دسترسی به ارتباطات رمز شده به منظور مبارزه با تروریسم و جرایم سازمان یافته و توزیع تصاویر سوءاستفاده جنسی از کودکان. مقامات ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و استرالیا با ارسال نامه سرگشاده درخواست Facebook یا به ساخت یک راه برای اجرای قانون به رمزگشایی پیام های رمزگذاری شده و یا به گسترش پیام رمزگذاری در همه. Facebook نبود متقاعد. در ماه دسامبر گذشته Facebook اعلام کرد این امر را فراهم نمی کند “backdoor دسترسی” که در آن گفت: همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد بداندیش.

زمانی که Facebook کاهش یافته است به بازی توپ برخی از متحدان خود در کنگره در زمان AG را باعث شود. در مارس 5, سناتور لیندزی گراهام معرفی کسب این عمل ظاهرا طراحی شده برای جلوگیری از آنلاین کودک بهره برداری. آن را حذف مسئولیت سپر در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت است که محافظت از Facebook و سیستم عامل های دیگر از شکایت برای چیزهایی که کاربران خود را ارسال. این امر نیروی این شرکت ها به کسب درآمد است که مسئولیت معافیت های زیر بهترین شیوه برای تشخیص, گزارش و از بین بردن استثمار کودکان محتوا به عنوان تعریف شده توسط یک کمیسیون دولت و با در نظر گرفتن “اقدامات مناسب” را مطابق با قانون است. در حالی که هیچ اشاره ای به آنچه که بهترین شیوه یا معقول اقدامات ممکن است آن را خوب حدس می زنم که آنها شامل توانایی رمزگشایی رمزگذاری ارتباطات است. شرکت حامی سناتور ریچارد بلومنتال خودداری ماه گذشته به طور خاص قانون ممنوعیت رمزگذاری.

این است که به وضوح یک ضربه در برابر رمزگذاری مبدل به عنوان یک تلاش برای محدود کردن آنلاین پورنوگرافی کودکان. به واشنگتن پست در یک بررسی اخیر که بسیاری از حریم خصوصی و امنیت کارشناسان در مخالفت با آن. طرفداران حفظ حریم خصوصی را به نام این لایحه را برای آنچه در آن است: یک گرگ در لباس گوسفند.

جنبه دیگری از این رویکرد دستورات توجه ما است. مهم نیست که چگونه به شدت پورنوگرافی کودکان ممکن است نفرت ما آن است که یکی از انواع نادر از سخنرانی که نقض قانون است. مکانیسم های توسعه یافته برای سرکوب یک فرم از سخنرانی نیز ممکن است اعمال می شود به سرکوب دیگران است. از رمزگذاری برای سرکوب پورنوگرافی کودکان خواهد بود اعمال شده توسط دولت های اقتدارگرا برای سرکوب اشکال گفتار ما جشن و هموار کردن جاده برای چنین مکانیسم هایی را برای آورده می شود و مورد استفاده در ایالات متحده

1994 ارتباطات کمک برای اجرای قانون عمل (CALEA) که موظف است که استراق سمع بود ساخته شده را به سیستم های تلفن در ایالات متحده تولید سیستم های که بهترین فروشنده با رژیم های غیر دموکراتیک در خارج از کشور. از کسب این عمل می تواند مورد استفاده برای ایجاد یک crypto backdoor است که تضعیف حریم خصوصی مردم در سراسر اینترنت و قرار دادن مردم در معرض خطر بی جا و نظارت توسط دولت های سرکوبگر. دولت پشتی خطر بهره برداری غیر مجاز خارجی به عنوان CALEA سیستم شده اند کاهش حریم خصوصی کاربران اینترنت است. آن را تضعیف می کند استفاده از پیام رسانی امن برنامه های کاربردی و نرم افزار های دیگر—پشتیبانی شده توسط آمریکا و توسط مخالفان و روزنامه نگاران و افراد در رژیم های اقتدارگرا.

رمزگذاری خواهد backdoor ایجاد یک نقطه شکست. اگر کلید های برگزار شده توسط دولت بودند نفوذ توسط جنایتکاران تروریست ها و یا دولت های خارجی عواقب خواهد بود به مراتب بیشتر از آسیب های ناشی از سرقت اطلاعات حساس از به عنوان بسیاری از چهار میلیون نفر در نقض ایالات متحده دفتر مدیریت پرسنل.

Backdoor غیر ضروری است; اینترنت نیست “تیره” به عنوان FBI هشدار داد این امر در طول Clipper chip روز. توانایی اجرای قانون به نقشه الگوهای ارتباطی که سخت برای پنهان کردن توسط افراد استفاده از رمزگذاری شده است به طوری گسترش یافته با عصر دیجیتال را به نظارت بیشتر و نه کمتر موثر است.

در این مرحله ما نیاز به اطلاعات بهتر برای حفاظت از شهروندان و صنعت در صورت افزایش دولت-ملت تهدید به زیرساخت های حیاتی, انتخابات, حقوق بشر و آزادی های مدنی. تهدید به رمزنگاری از فیزیک کاملا کافی است. اگر محاسبات کوانتومی برآورده فیزیکدانان’ امیدوار است آن را به شکستن کلید عمومی رمزنگاری سیستم است که من و همکارانم در حال توسعه در دهه 1970 و که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار امروز. فن آوری های مانند postquantum رمزنگاری کوانتومی و کلید توزیع به دنبال حفاظت از داده ها به عنوان ما وارد محاسبات کوانتومی عصر.

به دور از پلیس “رفتن تاریک جهان است که در یک عصر طلایی از نظارت است. رمزگذاری می تواند برای پنهان کردن محتوای پیام, اما رکورد شکست از رمزگذاری برنامه های کاربردی در برابر منابع مخالفان باید به کاربران قابل تامل است. در مقایسه کتمان الگوی ارتباطات است که فراتر از توانایی های فردی کاربران است. پلیس پیف پیف این گفته که گاهی اوقات با وجود همه منابع جدید اطلاعاتی در دسترس آنها نیاز به دسترسی به رمزگذاری محتوا. آن را تعجب آور نیست که بدون توجه به آنچه که مردم باید از آنها بخواهید برای اطلاعات بیشتر, اما اگر ما را در هر تصمیم گیری با منافع پلیس روی در ذهن ما چه ما باید یک دولت پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de