اثرات COVID-19 خواهد موج دار شدن از طریق سیستم های غذایی

به زمستان می دهد راه را برای بهار کشاورزان در سراسر ایالات متحده در حال ramping تا برای فصل رشد—استخدام کارگران خرید مواد و گرفتن سفارشات. اما اقدامات برای مهار COVID-19 همه گیر ممکن است از خط خارج شدن برخی از کسانی که تلاش کارشناسان می گویند. “همه تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید و می گوید:” گیل Feenstra معاون مدیر کشاورزی پایدار پژوهش و برنامه آموزش و پرورش در دانشگاه کالیفرنیا دیویس که در مطالعات سیستم های مواد غذایی و زنجیره تامین. “وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از اختلال.”

هر چند میزان ضربه به ایالات متحده تولید مواد غذایی نامشخص است و بستگی دارد در چه مدت این بیماری همه گیر و اقدامات متقابل در آخرین گسترده کمبود مواد غذایی بعید است که در هر زمان به زودی, چند, محققان می گویند. کشاورزی در نظر گرفته شده است کار ضروری در زیر پناهگاه در محل سفارشات در حال گسترش در سراسر کشور است. اما کشاورزان هنوز هم باید پایبند به اجتماعی-فاصله مورد نیاز است و می تواند ثروت با قوانین و مقررات و تغییرات دیگر در کنار عرضه مواد غذایی و زنجیره ای مانند سازندگان: از رستوران ها.

برخی از کار به راحتی می توانید در ادامه با کمی وقفه. برای مثال در ایالات متحده بسیاری از کشاورزان تولید کننده اصلی محصولات کشاورزی از جمله گندم و برنج انجام این کار با ابزار مکانیزه که در حال حاضر در حد انسان-به-انسان تماس و سقوط در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای محدود کردن گسترش coronavirus. غیر انتفاعی بین المللی Food Policy Research Institute (IFPRI) گزارش داد اوایل این ماه که COVID-19 نمی کند در حال حاضر مطرح تهدیدات عمده به کلی امنیت غذایی جهانی به دلیل کافی فروشگاه کالاهای اساسی در دسترس باقی می ماند.

اما با ارزش بالاتر و تخصصی تر محصولات در صورت تعداد بیشتری از موانع می گوید مارتین محقق ارشد در IFPRI و همکاری نویسنده این گزارش است. این مواد غذایی—مانند برخی میوه ها و محصولات ارگانیک رشد کرده است در مقیاس کوچکتر مزارع—به طور کلی نیاز به کار بیشتر. آنها همچنین اغلب فروخته شده به رستوران ها و بازارهای کشاورزان که بسیاری از آنها در حال حاضر به طور گسترده ای بسته و یا کاهش خدمات در سراسر کشور به جای به طور مستقیم به فروشگاه های مواد غذایی است که هنوز هم عامل. حتی اگر این کشاورزان قادر به ادامه کار ممکن است آنها را محدود به مکان های خود را برای فروش کالا. “این یک مشکل بزرگ” مارتین می گوید. بالاتر از ارزش کالا نیز بیشتر احتمال دارد از عمده اصلی محصولات به تجربه سنبله قیمت ناشی از COVID-19 اختلالات, با توجه به سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی.

این وضعیت است که انتظار می رود در یک بیماری همه گیر مارتین می گوید: با استناد به یک سال 2006 بانک جهانی در گزارش خود که به تشریح چگونگی تلاش برای مهار چنین شیوع بیماری از جمله رستوران تعطیلی و اختلال در حمل و نقل عمومی و گردشگری—تمایل به بزرگتر تلفات در اقتصاد جهانی از ساعت کار از دست رفته از مردم در حال سقوط بیمار است. در این گزارش برآورد شده است که مدرن همه گیر شبیه به سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی را در 0.9 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی به دلیل بیمار کارگران در مقایسه با 1.9 درصد از دست دادن مربوط به سیاست های اجرا برای کنترل عفونت. کشاورزان از ارزش محصولات کشاورزی ضربه سخت به خصوص توسط کسانی که سیاست های, مارتین می گوید.

یک مثال می آید از باغ های سیب که نیاز به بزرگ خدمه به گیاه و هرس درختان. هرس کمک می کند تا از بین بردن بیمار شاخه می دهد و شاخ و برگ بیشتر در دسترسی به نور خورشید. اما بسیاری از اپل تولید کنندگان تکیه بر کارگران فصلی از خارج از کشور برای این کارها و بسیاری از این کارگران در حال مبارزه برای دریافت ویزا فرآوری شده به دلیل از سفارت و اداره فدرال تعطیل. بدون یک کافی نیروی کار تولید کنندگان ممکن است مجبور به ترک درختان unplanted و شاخه unpruned. این غفلت می تواند منجر به ضرر و زیان بعد از این فصل و در سال های آینده می گوید: دایان Kurrle معاون ارشد رئیس جمهور از USApple انجمن, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در Falls Church, Va., که نشان دهنده تولید کنندگان و دیگران در این صنعت است.

توت فرنگی یکی دیگر از محصول به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار هر چند به دلایل مختلف. کالیفرنیا توت فرنگی تولید کنندگان تکیه به شدت بر روی نیروی کار از خارج از ایالات متحده, اما کارگران به طور معمول جمع نزدیک تر از این است که توصیه می شود برای جلوگیری از گسترش ویروس. علامت Bolda, یک دانشگاه کالیفرنیا فرمت تعاونی مزرعه مشاور مستقر در واتسون ویل می گوید: کشاورزان با او صحبت کرده است در اطراف شهرستان—که در آن حدود 40 درصد از دولت توت فرنگی به فروش می رسد تازه تولید می شود—در حال حاضر شروع به ساخت برنامه ای برای گسترش کارگران بین ردیف.

توت فرنگی اما ضربه نخست آمادگی در یک پنجره باریک فقط دو تا سه روز است و باید به سرعت Bolda می گوید. فاصله کارگران این راه ممکن است آهسته چیدن که می تواند منجر به بیشتر میوه که از چپ به پوسیدگی در این زمینه است. این وضعیت می تواند به نوبه خود آهسته برداشت روند و حتی بیشتر به عنوان کارگران مکث به حذف میوه بنابراین پوسیدگی نه برای رسیدن انواع توت ها. چنین رکود را کاهش می دهد مقدار از میوه را برداشت در هر ساعت است که کارگران برای پرداخت می شود و می تواند صدمه دیده است یک کشاورز سود Bolda می گوید. “در حال کندتر گران است.”

در مین تولید کنندگان از lowbush زغال اخته—دولت-بالاترین-پرفروش محصول پس از سیب زمینی—در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای واردات سالانه حدود 50,000 خانه که می رسند بر روی صندلی خواب پریمیوم از سراسر کشور در بهار شکوفه در آوریل و مه. زغال اخته به شدت تکیه بر زنبور عسل برای انتقال گرده به دلیل باریک خود گل نیز با اقتباس از باد گرده افشانی. بومی جمعیت زنبور عسل نیست قابل توجهی به اندازه کافی برای حمایت از دولت تقریبا 3,800 هکتار از lowbush زغال اخته زمینه. بنابراین تولید کنندگان اجاره زنبور عسل کندوهای خود را افزایش بازده در کشور دومین تجاری گرده افشانی رویداد پس از یک اختصاص داده شده به بادام کالیفرنیا می گوید: لیلی Calderwood یک زغال اخته وحشی متخصص در دانشگاه مین فرمت تعاونی.

اما حمل و نقل کهیر بر روی صندلی خواب پریمیوم نیاز به آموزش ویژه, یادداشت مین پرورش دهندهء زنبور عسل, Lincoln, Sennett, که صاحب یک عسل کسب و کار و اجاره زنبور عسل خود را به صورت زغال اخته گرده افشانی. اگر رانندگان کامیون سقوط بیمار با COVID-19, زنبورداران ممکن است در تلاش برای پیدا کردن قادر به جایگزین. رفتن بدون این کهیر را جدی تلفات در سال جاری زغال اخته عملکرد. “این امر می تواند بسیار بد” Calderwood می گوید و اشاره کرد که یک کندو می تواند به افزایش بازده تا 1000 پوند.

به عنوان COVID-19 منجر به گسترده درآمد از ضرر و زیان کمتری مصرف کنندگان ممکن است قادر به پرداخت هزینه های تخصصی و یا بالا و محصولات با ارزش از جمله سبزیجات آلی, یادداشت مگان Konar یک عمران و محیط زیست مهندس در دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign. کاهش در خرید چنین می تواند بیشتر استرس تولید کنندگان به خصوص اگر آنها به فروش مستقیم به مصرف کنندگان در بازار و نه از طریق فروشگاه های مواد غذایی. “این یک بازی جالب رویداد شدید به سیستم های غذایی, چرا که آن را واقعا فقط یک رویداد اجتماعی,” او توضیح می دهد. “وجود دارد هیچ آب و شوک و یا زیرساخت های شکست و یا ضعف.” بلایای طبیعی تمایل به تنها تاثیر یک منطقه خاص—a ممکن است طوفان از بین بردن محصولات کشاورزی در فلوریدا به عنوان مثال—اما coronavirus تا به حال بسیار فراگیر تر اثر اجتماعی و سطح سازمانی. “این یک بیت از یک نوع متفاوت از فاجعه تر از نرمال” Konar می گوید.

اگر اضافی محیط زیست عوامل استرس زا را بوجود می آیند در این فصل—مانند رودخانه جاری شدن سیل از ذوب برف و بارش باران پیش بینی شده در غرب—صنعت تبدیل خواهد شد و در عین حال بیشتر در معرض خطر Konar می افزاید. “هر زمان که شما بمباران بخش کشاورزی همزمان با خطرات آن تجمع می یابد,” او می گوید. “این همه اضافه می کند و باعث می شود آن را سخت تر شود.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>