زمین هنوز هم ایستاده است در طول بیماری همه گیر. به معنای واقعی کلمه.

هنوز هم ایستاده

پرواز دارند. کمتر قطار در حال اجرا هستند. ساعت شلوغی رفته است. جهان — به خصوص در شهرستانها — این است که به دنبال شدت های مختلف در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به لرزه که کاهش شدید در انسان و شلوغی باعث شده است زمین به حرکت قابل ملاحظه ای کمتر است. هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا این سیاره هنوز هم ایستاده است.

کمتر سر و صدا

توماس Lecocq یک زمین شناس و زلزله شناس در رصدخانه سلطنتی بلژیک متوجه شده است که این کشور در پایتخت بروکسل در حال تجربه یک 30 به 50 درصد کاهش در محیط لرزه ای سر و صدا از مستندات شروع به سی ان ان گزارش.

این بدان معناست که داده های جمع آوری شده توسط زلزله شناسان در حال تبدیل شدن بیشتر و دقیق قادر به تشخیص حتی کوچکترین لرزش — با وجود این واقعیت است که بسیاری از ابزار علمی در استفاده از امروز در نزدیکی مراکز شهرستان.

“شما یک سیگنال با نویز کمتر در بالا اجازه می دهد تا شما را به فشار کمی بیشتر اطلاعات را از آن رویدادها” اندی Frassetto یک زلزله شناس در ثبت موسسات تحقیقاتی برای زلزله شناسی در واشنگتن دی سی گفت: طبیعت.

نظر دوم

محققان در لس آنجلس و در غرب لندن متوجه یک روند مشابه است.

اما زلزله شناسان جمع آوری داده ها از راه دور ایستگاه های دور از تمدن بشری ممکن است یک تغییر در همه, با توجه به طبیعت.

بدون در نظر گرفتن افت قابل ملاحظه ای در لرزه نگاری سر و صدا نیز نشان می دهد که ما حداقل انجام یک چیز حق در طول زمان همه گیر: اقامت در امنیت خانه خود ما به عنوان ما منتظر این ویروس به اجرای آن دارد.

ادامه مطلب: coronavirus همه گیر است که ساخت زمین لرزش کمتر [ایسنا]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: برنامه جدید تلاش برای شناسایی نشانه هایی از COVID-19 با استفاده از تجزیه و تحلیل صدا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>