این DSCOVR زمین و آب و هوا فضا, ماهواره, است, برگشت آنلاین پس از یک ماه-طولانی قطعی

یک معلول ماهواره ای است که آهنگ آب و هوای فضا به عقب آنلاین پس از نه ماه تلاش برای دریافت آن در برقراری ارتباط با زمین با توجه به دولت ایالات متحده به روز رسانی.

نزدیک به پنج سال از اعماق فضا آب و هوا رصدخانه (DSCOVR) رفت و به حالت safe mode مستند در 27 ژوئن 2019, با توجه به مسائل با نگرش سیستم کنترل نگه می دارد که آن را به درستی گرا در فضا به دریافت دستورات و ارسال داده ها است.

مهندسین ناسا و سازمان ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) ایجاد یک پرواز نرم افزار پچ و آپلود آن را به تازگی به ماهواره NOAA مقامات گفت: دوشنبه (2 مارس). این اجازه DISCOVR به سر آن مشاهدات فضای آب و هوا و یا منطقه در زمین را تحت تاثیر مجاورت با خورشید تنوع.

مرتبط: این DSCOVR ماموریت در عکس
بیشتر:
زرق و برق دار, ناسا عکس برداری از زمین از 1 میلیون مایل دور

گزارش های رسانه ها در ماه اکتبر اشاره کرد از جمله یک ثابت بود در آینده در اوایل سال 2020, اما انجام نمی دهد هر گونه اطلاعات در چرا از آن زمان چند ماه به اجرای اصلاح.

از آنجا که خورشید به طور منظم می فرستد ذرات به سمت سیاره ما نظارت بر فعالیت های آن بسیار مهم است برای محافظت از ماهواره ها و دیگر زیرساخت های آسیب پذیر به دوره “طوفان خورشیدی” خورشید ساطع می کند که در طول زمان از فعالیت های بالا آن را می فرستد تاجی mass ejections از ذرات به سمت زمین است.

در حالی که پشتیبان گیری ماهواره ای (ناسا پیشرفته ترکیب Explorer) استفاده شد و برای حفظ فضای روز رسانی آب و هوا جریان دارد و بسیاری از دیگر ماهواره های نظارت بر خورشید یک مقام ارشد در NOAA گفت که او خوشحال بود که DSCOVR در حال کمک یک بار دیگر به ناوگان.

“آوردن DSCOVR دوباره عملیاتی نشان می دهد که مهارت های منحصر به فرد و سازگاری ما … مهندسین و مراقبت ما در حال به دست آوردن حداکثر زندگی از پیری دارایی” استیو Volz دستیار NOAA مدیر برای آن ماهواره و اطلاعات خدمات در بیانیه ای گفت:.

DSCOVR مدار در نقطه لاگرانژ — نسبتا پایدار “نقطه پارکینگ” در فضا
بین زمین و خورشید اجازه می دهد این فضاپیما به دست آوردن دیدنی کامل-دیسک انداز از سیاره ما است. این فضاپیما طراحی شده است برای مدت پنج سال اما مهندسان به طور معمول سعی کنید به فشار زندگی بیشتر از ماموریت های به صرفه جویی در هزینه ها و عوارض راه اندازی و تعویض.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im