این نور ستاره Betelgeuse است اقدام عجیب و غریب. در اینجا چگونه به آن نقطه در جبار شانه.

یکی از درخشان ترین ستاره ها را ببینید در آسمان این روزها Betelgeuseکه تن قرمز ارائه سرگرم کننده skywatching هدف در فوریه.

این هیولا ستاره است که حدود 1000 بار اندازه ما خورشید با توجه به ناساو نشسته بر روی شانه های معروف صورت فلکی جبار. ستاره متغیر است به این معنی که آن را روشن و ابعاد به صورت دوره ای. به تازگی آن را به نور بیشتر دانشمندان برجسته به حدس و گمان که Betelgeuse می تواند تا حدودی نزدیک به یک ابرنواختر انفجارکه در آن ستاره خواهد اجرا از گاز برای سوزاندن و سپس منفجر کردن.

شما به راحتی می توانید پیدا کردن Betelgeuse در صورت فلکی جبار در هر زمان بین ماه های نوامبر و فوریه است. در حال حاضر در شهر نیویورک Betelgeuse در حال افزایش است در نور روز بنابراین شما آن را به عنوان به زودی به عنوان آسمان تیره به اندازه کافی. ستاره باقی مانده در بالای افق تا چند ساعت قبل از سحر. شما می توانید محلی خود را بررسی کنید زمان استفاده از SkySafari یک برنامه رایگان برای آندروید یا آی فون.

مرتبط با: درخشان ترین سیاره در مارس آسمان شب: چگونه به آنها را ببینید (و چه زمانی)

در اینجا چگونه برای پیگیری کردن Betelgeuse: هنگامی که شما بیرون بروید به چشم شما یک چند دقیقه به تنظیم به تاریکی. پس از آن نوبت به جنوب غربی آسمان در نیمکره شمالی (شمال غربی آسمان در نیمکره جنوبی) و به دنبال متمایز الگوی ستاره جبار محور در سه ستاره کمربند خود.

اگر شما تصور کنید که اوریون به عنوان آن اسم “شکارچی” Betelgeuse علائم شانه چپ دست. ستاره روشن و قرمز حتی در نور-مناطق آلودهاست که شما می توانید آن را از دست ندهید. Betelgeuse است که به راحتی با چشم قابل, و شما نمی دیدن جزئیات بیشتر با استفاده از دوربین دوچشمی یا تلسکوپ.

ستاره بسیار جذاب است که تلسکوپ فضایی هابل به صورت دوره ای نوبت قدرتمند آن زل زل نگاه کردن در Betelgeuse برای دیدن آنچه که دانشمندان می توانند یاد بگیرند. به خصوص یکی از جذاب مشاهده نشد عظیم کانون که علت آن هنوز ناشناخته با توجه به آژانس فضایی اروپا.

در آن زمان نور ولگردی و قانونی شکنی, شما می توانید پیگیری Betelgeuse فعالیت و ارائه مشاهدات خود را به انجمن آمریکایی از متغیر ستاره ناظران برای کمک به این گروه جمع آوری اطلاعات بیشتر در آن تنوع. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به شرکت هستند در اینجا.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de