دندانپزشک شما در حال حاضر: اما شما ببینید دندانپزشک ؟

مری لین Koval نمی خواهم برای رفتن به دندانپزشک. ارتباطات بازاریابی مشاور در شمال ایالت نیویورک Koval با این نسخهها کار از خانه و احساس او را ایمن ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر. یکی از دوران کودکی او پر شکسته بود اما. “من قرار رفتن برای دو هفته. اما من می ترسم که اگر من می خواهم در معرض یک حفره آن را محول به یک سری از ريشه” به جای ساده پر کردن جایگزین او می گوید. مطب های دندانپزشکی شد و پس از آن هنوز هم بسته شده با دستور دولت است. و در عین حال فوری و اضطراری روش اجازه داده شد. باید Koval را انتخاب کرده اند برای به تاخیر انداختن درمان و خطر یک کانال ریشه—و یا حتی بدتر دندان? یا باید او را به خطر انداخته اند در معرض خودش به COVID-19 دندانپزشک در دفتر ؟ این پرسش ها همه بخشی از جدید همه گیر حساب دیفرانسیل و انتگرال.

همه کشورها در حال حاضر اجازه شیوه های دهان و دندان برای از سرگیری روش انتخابی (نیویورک شروع به انجام این کار در تاریخ 1 ژوئن). هنوز دندانپزشکان می دانم که بسیاری از بیماران باقی می ماند ترس از آینده. در واقع بسیاری از دندانپزشکان و بهداشت هستند و ترس بیش از حد. “این چنین در معرض خطر حرفه می گوید:” اعطای Ritchey یک دندانپزشک با یک عمل خصوصی در Tonganoxie, Kan. “شما در دهان افراد. شما 18 اینچ از چهره خود. شما در حال ایجاد ذرات معلق در هوا.” ذرات معلق در هوا هستند و قطرات کوچک که در هوا آویزان است و می تواند شامل coronavirus. آنها تولید می شود زمانی که یک دندان کارگر با استفاده از هوای فشرده و آب را در دهان خود. Ritchey می گوید که او اتخاذ کرده است که این طرز فکر که “هر کس آلوده است.” حتی قبل از او تا به حال به نزدیک او شروع به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی مانند داشتن بیماران منتظر در ماشین خود را به جای اتاق انتظار و در نظر گرفتن همه متوسط—اگر چه نه همه افراد آلوده به ویروس coronavirus یک تب. پس از بازگشایی مجدد او ramped تا به تدریج از دیدن کمتر از بیماران بیش از حد معمول فاصله کردن قرار ملاقات ها و ضد عفونی کننده سطوح بیشتر است.

زمانی که Koval در نهایت او را به نام دندانپزشک درباره دندان او پرسید: در مورد پروتکل های ایمنی در محل. و هنگامی که او رفت و در او فکر کارکنان به دنبال اقدامات احتیاطی بسیار دقت کنید. “من بارها و بارها پرسید: اگر من احساس راحت,” او می گوید. “آنها توضیح محافظ روش به عنوان ما رفت.”

دندانپزشکان در نظر گرفتن مراقبت های اضافی. اما بسیاری از این اقدامات به سادگی پسوند عادی خود رژیم. “در دندانپزشک دفاتر ما انجام شد, جهانی, حمایت—از جمله به عنوان ضد عفونی و PPE [تجهیزات حفاظت فردی]—قبل از آن سرد می گوید:” متی مسینا یک مصرف کننده مشاور و سخنگوی انجمن دندانپزشکی آمریکا. دسترسی به PPE شد اصلی ترین عامل محدود کننده برای مسینا در بازگشایی خود کلمبوس, اوهایو–بر اساس عمل زمانی که دولت به چراغ سبز. در ماه های اخیر بسیاری از دندانپزشکان را اهدا زیادی از عرضه آنها از دنده محافظ برای کارکنان پزشکی درمان coronavirus بیماران در خط مقدم.

Ritchey می گوید: انجمن انجام شده است “یک کار فوق العاده تحت بار تلاش.” آن را قرار داده است از دستورالعمل ها برای بازگشایی. و آن را برگزار کرده است مکرر جلسات به نگه داشتن کاربران به روز رسانی در تحقیقات جدید همچنین به عنوان توصیه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ناشناختهها در مورد کوروناویروس انتقال است. و کسانی که عدم قطعیت در حال بازی کردن در دندانپزشکان دفاتر در سراسر شمال قاره آمریکا. در انتاریو اختلاف است دم بین دندانپزشکان و بهداشتکاران دهان بر ضرورت پوشیدن بسیار محافظ N95 ماسک با توجه به Canadian Broadcasting Corporation. به بهداشت می گویند N95s باید مورد نیاز برای هر کار است که ممکن است تولید ذرات معلق در هوا در حالی که دندانپزشکان ادعا که فولاد ماسک کافی است.

و همه گیر خود باعث مشکلات دندانی. میشل Augello یک دندانپزشک در بوفالو, n. y. است متوجه یک چشم انداز مثبت در افراد شکایت از مسائل از جمله سردرد و درد فک پس از همه گیر آغاز شده است. “در صبح آنها عملا باید به زور دهان خود را باز برای unclench,” او می گوید. “و یا آنها احساس وجود یک اثر دندان در کنار زبان خود را”—از فشار از طریق شب.

وجود ندارد one-size-fits-all برای درمان درد فک به دلیل یک طیف از چیزهایی که می تواند آن را. Augello کنه از طریق روش های مختلف: ایبوپروفن و شکر و تخم مرغ, مدیریت استرس, فک تمرینات و نقاط ماساژ. یک شب گارد فرسوده در دهان می تواند با دندان قروچه و دندانها فک. گاهی اوقات جدی تر فک مشترک مشکل نازل شده است.

ملیسا Leebaert به حال خود مجموعه ای از محاسبات را. Leebaert یک صدای بیش حرفه ای در Bethesda, Md., تا به حال به حال یک ران-جراحی تعویض به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر. انجام این کار می تواند بیشتر تاخیر یک روال تمیز کردن دندان, چرا که به او گفته شده بود او را به صبر کنید حداقل سه ماه پس از عمل جراحی به دیدن دندانپزشک. هر دو روش را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت و صبر را کاهش آن خطر است. بنابراین Leebaert تصمیم به گرفتن دندان های خود را تمیز هر چه زودتر به جای بعد مریلند مجاز شیوه های دهان و دندان برای بازگشایی در مارس 7. “این مهم بود—و نه مانند رفتن برای یک پدیکور,” او می گوید.

مسینا موافق است. “مناسب بهداشت دهان و دندان است که بخشی جدایی ناپذیر از سلامت کلی,” او می گوید. در طول روال دیدار او توضیح می دهد دندانپزشکان هستند و البته به دنبال حفره ها و بیماری های لثه است. اما آنها همچنین غربالگری بیماران دهان و دندان سرطان و دیگر شرایط. “اکثر مردم از دیدن دندانپزشک خود را بیشتر از خود پزشکان” مسینا می گوید. تارتار تجمع—که مسائل بهداشت خراش کردن دندان های خود را در طول تمیز کردن—می تواند منجر به التهاب لثه است که می تواند به بدتر شدن شرایط التهابی مانند دیابت و ورم مفاصل و بیماری های قلبی عروقی. “داشتن دندان های خود را تمیز می تواند به کاهش التهاب در بدن,” او اضافه می کند.

Ritchey که نوشته شده در مورد عدم وجود شواهد محکم علمی برای استاندارد شش ماه تمیز کردن است و دلسوز. “برخی از بیماران آماده نیست,” او می گوید. “آنها ممکن است نگران سلامت خود و یا آنها را در حال مراقبت از بستگان سالمند و یا آنها را در حال ترس. آنها گمراهان در کنار احتیاط.” Ritchey انتصاب زمانبند کار را از طریق پرونده ها و تماس با بیماران هستند که با توجه به تمیز کردن. اگر آنها کاهش او اسلاید آنها را به لیست تماس در یکی دیگر از چند ماه. افرادی که نسبتا سالم با خیال راحت ممکن است تاخیر یک روال تمیز کردن دندان Ritchey می گوید. اگر شما هیچ بیماری لثه و پوسیدگی شما می توانید خود را برای تمیز کردن به مدت شش ماه با کم خطر است زیرا اکثر مشکلات دندانی پیشرفت به آرامی. اگر شما به طور منظم به مسائل دندانپزشکی یا نه در غیر این صورت سالم اما مشکلات دهان و دندان می تواند پیشرفت با سرعت بیشتری به او می گوید. سه تا شش ماه به تاخیر می تواند به این معنی است که به جای پر کردن شما نیاز به یک تاج یا که به جای تاج شما نیاز به یک کانال ریشه یا استخراج است.

فراتر از معاینات معمول اگر شما هر گونه درد ، تورم یا خونریزی شما باید با دندانپزشک خود تماس بگیرید. “ما می تواند به شما کمک کند تعیین اگر شما اضطراری یک ضرورت یا یک معامله بزرگ” مسینا می گوید و اضافه کرد که چند تن از بیماران خود را به او ارسال شده عکس از مشکلات خود را—که او خواستار “دندان selfies.”

اگر شما به طور منظم دندانپزشک شما هنوز هم می توانید یک مشاوره و مراقبت است. بسیاری از مطب های دندانپزشکی به بیماران اورژانس. و کسانی که اغلب می توان با جستجو آنلاین برای “اورژانس خدمات دندانپزشکی.”

Koval که او دندان تعمیر در نیویورک را تعطیل, و هنوز هم با احتیاط و برنامه ای برای قرار بعدی او روال تمیز کردن. اگر چه تعداد COVID-19 نفر در نیویورک در حال کاهش است و بر خلاف کسانی که در بسیاری از کشورهای دیگر او می گوید: او نگرانی در مورد امکان سنبله. “من قصد دارم به صبر کنید و ببینید در حال حاضر” Koval می گوید.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de