مرگبار Coronavirus است پاره شدن از طریق چینی زندان

به عنوان کشنده COVID-19 coronavirus گسترش در سراسر جهان آن را همچنان به ترک یک دنباله از تخریب در چین که در آن تلاش برای مراقبت از بیمار و جلوگیری از عفونت های جدید در حال زور زدن منابع مراقبت های بهداشتی.

در حال گریم, به روز رسانی, به نیویورک تایمز گزارش می دهد که رمان پاتوژن پاره شدن از طریق این کشور به سیستم زندان و همچنین نگران کننده اشاره کرد که حتی در مرکز آن ما هنوز هم نمی فهمم پر تلفات این بیماری همه گیر در واقع تا به حال.

مقامات چینی اذعان کرد در روز جمعه که آنها می دانستند که حداقل 500 عفونت در میان زندانیان و نگهبانان. خاص نگهبان با بد سرفه ممکن است یک superspreader با توجه به بار.

روز جمعه متعلق به دولت چین, روزنامه, روزانه مردم گزارش داد که دولت در حال اعزام یک تیم تحقیقاتی به بررسی دامنه مشکل است.

بنیامین Cowling, استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ گفت: بار است که زندان هستند به خصوص قبر تنظیم به صورت یک بیماری همه گیر به دلیل زندانیان قرار دارد در مجاورت نزدیک — و حتی مقامات را محدود کرده اند دسترسی به جدا شده مسکن است که می تواند به جلوگیری از انتقال.

“این واقعا یک وضعیت دشوار برای جلوگیری از انتقال از وقوع,” او گفت: کاغذ.

و این وضعیت ممکن است حتی بدتر از آن به نظر می رسد با توجه به دیده بان حقوق بشر سخنگوی Yaqiu وانگ به عنوان آن می تواند ترکیب در حال حاضر فقیر مراقبت های پزشکی در زندان های چین سیستم.

“زندانیان به طور معمول محروم از دسترسی به مراقبت های پزشکی کافی حتی در زمان عادی” وانگ گفت: بار. “در حال حاضر با منابع پزشکی کشیده به حد در بسیاری از مناطق در چین آن سخت است تصور کنید که زندانیان پزشکی نیاز خواهد بود اولویت دولت است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de