این COVID-19 پاسخ شکست جوامع از رنگ

این COVID-19 همه گیر نهفته است میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. به عنوان شهرها و ایالات متحده ارائه داده کسانی که به طور مستقیم بیمار آن را روشن تر شده است که جوامع از رنگ حمل نابرابر بار از این بیماری است. ظهور اختلافات باعث شد که جامعه طرفداران به خیاط پیامهای پیشگیری به روش های نوآورانه.

چندی پیش اما در آنچه احساس تلاش برای ارتباط با مردم, رنگ, ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز از دست رفته علامت در طی یک سخنرانی به این کشور است. گذشته از اصرار ما را به ماندن در خانه پوشیدن ماسک و شستن دست ما به طور منظم جراح عمومی گفت: ما به “اجتناب از الکل و مواد مخدر.” او گفت: “ما نیاز شما را به انجام این کار اگر نه برای خودتان برای خود abuelaانجام آن را برای خود پدربزرگ آن را برای خود بزرگ مامان این کار را برای شما پاپ…. ما نیاز شما را به گام تا و کمک به جلوگیری از گسترش, بنابراین ما می تواند به محافظت از کسانی که آسیب پذیر هستند.”

این کلمات اکو اعتقاد مرکزی برای حفظ بی عدالتی: افراد نه سیستم یا جامعه ما به طور کامل مسئول رفتار خود را. این واقعیت است که گزینه های در دسترس برای سالم ماندن ساخته شده توسط یک اجتماعی و اقتصادی و racialized که انتخاب هرگز به عنوان ساده به عنوان کار از خانه و یا فیزیکی فاصله.

آدامز کلمات نشانه ای از جامعه ما را عدم با دست و پنجه نرم فعال و به بردگی تبعیض محرومیت و بهره برداری از سیاه و سفید, لاتینی و مردم در طول تاریخ—میراث تاثیر می گذارد که ما را به این روز است. سیاه پوست و لاتین افراد به مراتب کمتر احتمال دارد به چهار سال تحصیلات دانشگاهی خود را سفید همتایان برابر کمتر فرصت برای بالاتر پرداخت موقعیت. در مقایسه با 8 درصد از ساکنان سفید 25 درصد و 19 درصد از لاتین و سیاه و نیویورک به ترتیب زیر فدرال سطح فقر در برخی از نامطلوب شرایط زندگی. در طول این شیوع مردم رنگ را تا 75 درصد از شهر نیویورک خط مقدم کارگران است.

مردم از جوامع ما نگه داشته اند در این شهرستان در حال اجرا در میان همه گیر به عنوان آنها همچنان به نشان می دهد تا به صورت ضروری مشاغل—مواد غذایی, حمل و نقل عمومی و انبار و حمل و نقل و مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودکان و ساختمان, خدمات تمیز کردن. همانطور که ما در نوشتن این دو از ما سوگواری از دست دادن اعضای خانواده به این ویروس و عواقب ناشی از سهمیه بندی مراقبت. ما همچنان به زندگی با نگرانی برای ما قبلا در بیمارستان بستری بستگان و دو نفر از پدران ما که در حال تعمیر و نگهداری ساختمان و کارگران همچنان به نشان می دهد تا به کار خطر قرار گرفتن در معرض به خانواده ما وقتی که آنها به خانه می آیند در هر شب. در عین حال دولت در تمام سطوح شده است آهسته برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ویروس و جلوگیری از مرگ و میر غیر ضروری.

آن است که تعجب آور است که جوامع رنگ که یقه آبی مشاغل ضروری و که اعضای آن نمی توانیم به ماندن در خانه بزرگترین بار موارد و مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus در شهر نیویورک و در سراسر این کشور منجر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به لیست گروه های اقلیت به عنوان نیاز به اقدامات احتیاطی اضافی.

عظیم سلامت بی عدالتی است که بر nonwhite افراد در ایالات متحده هیچ راز است. هنوز هم دولت در تمام سطوح آهسته بوده است به آدرس دهه ماندگار ساختاری نابرابری. کشور ما میراث جدا کردن مردم بر اساس رنگ پوست همچنان به امد و شد زیاد محله ساخته شده بودند که به خارج از دید و خارج از ذهن است. Redlining که در آن بانک ها جلب خطوط قرمز در نقشه از مناطق که در آن آنها نمی خواهد سرمایه گذاری قانونی بود تا 1939. اما ننگ و تاثیر آن قرار می گیرد در جوامع به عنوان نامطلوب مناطق برای سرمایه گذاری هنوز هم زندگی می کند و منجر به racialized فقر که سیاه پوست و لاتین در جوامع تجربه امروز. مسکن تبعیض تعیین در دسترس بودن و کیفیت خدمات مانند حمل و نقل, آموزش فضای سبز, فروشگاه های مواد غذایی, استخدام, مراقبت های بهداشتی و خرده فروشی در سیاه و لاتین در جوامع است.

به همین دلیل بسیاری از جوامع از رنگ غذا بیابان در حال پزشکی محروم کرده اند underresourced مدارس و عدم دسترسی کافی به خدمات خرده فروشی و تجربه گرمای شدید و ضعیف کیفیت هوا. برای بزرگ کردن مشکل این جوامع شده اند به شدت هدف بازاریابی و در دسترس بودن محصولات ناسالم مانند فست فود توتون و تنباکو و الکل و آن را دشوار است به دنبال جراح عمومی, بخشنامه, بازتاب “فقط بگو نه” مبارزات از سال 1980 به سادگی به خودداری از استفاده از این محصولات است.

این موانع ساختاری قبلا تعیین شیوه زندگی و سلامت, مهم انتخاب فردی در چه برای جلوگیری از در چهره COVID-19 بیماری همه گیر. جامعه ما را در ادامه نقش پنهان تبعیض نه تنها مردم رنگ از فرصت ها برای انباشت ثروت آن نیز محروم می سازد ما را از حق برخورداری از یک زندگی طولانی و سالم. جامعه ما همچنان به چشم پوشی از موانع را در مقابل جوامع اقلیت و تاسف نتایج حاصل از آنها. به عنوان Ibraham X. Kendi می نویسد: در یک مقاله در مورد عدم نژادی اطلاعات در این بیماری همه گیر “اگر ما می توانید ببینید نژادی و نابرابری پس از آن ما نمی تواند سیاست های نژادپرستانه در پشت هر گونه نابرابری و مرگ و میر.”

مردم سیاه دو تا سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از آسم و کودکان بیشتر احتمال دارد به مرگ از آسم از سفید کودکان, چرا که دولت تمایل به underregulate fracking در محله با بیشتر جمعیت از رنگ. این نابرابری در حال تشدید COVID-19 که بیماری تنفسی است. بیشتر به طور گسترده جوامع ما از رنگ رنج می برند بالاترین نرخ علوم پزشکی و غير پزشکی شرایط مرتبط با دیابت و بیماری های قلبی که به نظر می رسد به خون مردم را به جدی coronavirus عوارض و مرگ است.

با وجود داشتن بیشترین نیاز به سیاه و لاتین در نیویورک را تشکیل می دهند بیش از نیمی از این شهر ایجاد جمعیت و کاهش دسترسی به ارائه دهندگان مراقبت های اولیه. حتی با دسترسی به بسیاری از چهره های قابل توجهی موانع زبان و تبعیض تأثیر کیفیت مراقبت دریافت کرده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده و اولین توصیه در مورد چگونگی آدرس این بیماری همه گیر در اواسط ماه مارس اما ارائه هر گونه مواد برای غیر انگلیسی زبانان. آن را تا روز بعد که CDC وب سایت پست شده غیر انگلیسی مطالب.

در پاسخ به سازمان های محلی و جامعه مدنی گروه را به شدت برای موکلین خود و توسعه زبان و فرهنگی مناسب مواد. تاخیر در عمل توسط دولت حتی اگر فقط روز شده برابر با هزاران نفر آلوده و یا از دست داده است. این موانع به مراقبت با کیفیت را تشدید بی اعتمادی در سیستم پزشکی و کارشناسان ما در تلویزیون ملی. با توجه به این که اعتماد ایجاد باقی مانده است کم و نامناسب اظهارات کسانی که به اتهام نگه داشتن آمریکایی ها امن مردم از رنگ کمتر احتمال دارد به نوبه خود به دولت ما برای راهنمایی در این بیماری همه گیر.

ما این فرصت را به یاد فدرال و ایالتی و مقامات محلی آن است که دولت ما مسئولیت به “step up” شامل COVID-19 همه گیر نیست که مردم از رنگ. که ما انجام می دهیم با ما بیماران در طول بالینی برخورد به ایجاد اعتماد مقامات دولتی ما باید اول گوش دادن. ما پس از دیدار با بیماران مبتلا به جایی که آنها هستند و خیاط ما مشاوره به منحصر به فرد خود را شرایط. به نوبه خود ما از مقامات دولتی به گوش دادن به جامعه و رهبران مذهبی و خود را تقویت فرهنگی حساس بهداشت عمومی پیام. ما از آنها به همکاری با جوامع است که با استفاده از موسیقی و رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مردم از رنگ برای تشویق رفتارهای پيشگيری کننده. ما نشان می دهد که مقامات دیدار با جوامع ما که در آن آنها—در رسانه های اجتماعی مختلف به زبان خاص و رادیو و تلویزیون را نشان می دهد و اخبار. آنها باید همکاری با سیاه, لاتین آسیایی و آمریکایی های بومی انجمنهای پزشکی برای شناسایی کارشناسان از رنگ است که پرداختن به COVID-19 pandemic (متخصص ایمونولوژی و بهداشت عمومی که به تازگی ساخته شده است این خبر به ذهن می آیند).

ایجاد یک جامعه عادلانه تر را به زمان و تلاش است. اگر ما در حال حاضر شروع به استفاده از شواهد مبتنی بر پیام و مداخلات و اهرم های موجود مشارکت به راستی اتصال و کار با جوامع رنگ وضع موجود خواهد شد و عمر این بیماری همه گیر.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de