Coronavirus با استفاده از یک “استتار” آنزیم به پژوهشگاه سلول های خود را

دانشمندان به تازگی متوجه شده بخش مهمی از آنچه که باعث می شود SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 بنابراین عفونی: در آن قادر به رخنه به سلول های ما کاملا تحت رادار.

آن را غیر مستقیم بیولوژیکی ترفند. یک تیم از دانشمندان در دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در سن آنتونیو کشف کردند که coronavirus دارای یک آنزیم nsp16 که با استفاده از آن به احمق سلول های ما به فکر آن تصور می شود وجود دارد.

“این یک استتار” سرب نویسنده Yogesh گوپتا گفت: در آزادی مطبوعات.

آنزیم اجازه می دهد تا SARS-CoV-2 به تغییر بخشی از RNA مولکول را تشکیل می دهند که کد ژنتیکی آن با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله Nature Communications — یک نیشگون گرفتن و کشیدن است که ترفندهای سلول میزبان به پذیرش این ویروس به عنوان بخشی از خود را به جای تحریک پاسخ سیستم ایمنی بدن.

“به دلیل تغییرات که احمق سلول حاصل ویروسی messenger RNA است که در حال حاضر در نظر گرفته شده به عنوان بخشی از سلول خود کد و خارجی” گوپتا گفت.

خوشبختانه در حال حاضر که دانشمندان کشف ویروس ترفند آنها ممکن است قادر به توسعه داروهای ضد ویروسی است که جلوگیری از اتفاق می افتد. که راه این ویروس را بسیار سخت تر از زمان رخنه به بدن ما بدون بالا بردن هر گونه آلارم.

“این اساسی پیشرفت در درک ما از ویروس” مطالعه همکاری نویسنده دکتر رابرت Hromas گفت: در انتشار.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de