Coronavirus همه گیر قرار می دهد کودکان در معرض خطر از بهره کشی جنسی آنلاین

در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus مدارس در سراسر کشور بسته اند. ما با تجربه انتظار عواقب: دانش آموزان در حال سقوط و آکادمیک و پدر و مادر که نمی توانید کار انجام می شود چرا که از جیغ بچه ها.

اما ترسناکتر موضوع را در بازی در اینجا. هنگامی که بچه ها در خانه آنها بروید آنلاین و آنلاین شکارچیان کودک در حال رفتن به استفاده از این وضعیت است. یک گزارش جدید از Europol اشاره شده است وجود دارد افزایش در فعالیت دیجیتال از کسانی که به دنبال بهره برداری جنسی کودکان از طریق اینترنت. شکارچیان در حال ارسال بر روی وب سایت انجمن که آنها انتظار دارند افراد جوان تر بود به دلیل آسیب پذیر اجتماعی و انزوا و نظارت کمتر و زمان بیشتری را بر روی رایانه های خود را. در اواخر ماه مارس FBI هشدار در مورد این خطر به پدر و مادر در سراسر کشور است.

بسیاری از والدین غافل از خطرات سوء استفاده جنسی آنلاین. به نیویورک تایمز اخیرا گزارش یک مورد یک مادر است که برطرف شد پسر او در بازی Minecraft و Fortnite به جای بیشتر خشونت Grand Theft Auto. او بعدها متوجه یک تصویری از وحشیگری با یک کودک در مادر چت آنلاین با بازیکنان دیگر. این داستان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رایج است. در سال 2018 شرکت های فن آوری, گزارش, پیدا کردن بیش از 45 میلیون نمونه از سوء استفاده جنسی از مواد در سیستم عامل خود را.

شکارچیان راه خود را به اتاق های چت و بازی های ویدئویی جلسات و اغلب مطرح به عنوان افراد زیر سن قانونی شروع بی ضرر مکالمات. این فعل و انفعالات به تشدید بزرگسالان فشار کودکان به آنها ارسال جنسی صریح, عکس ها و یا فیلم ها (گاهی اوقات با استفاده مالی رشوه; بار دیگر بهره برداری از آسیب پذیری در اطراف عزت نفس). شکارچیان بعد از استفاده از این تصاویر به عنوان باج به اجبار قربانیان خود را به ارسال آنها را بیشتر صریح مواد و نگه داشتن این راز است. آنها ممکن است تهدید به ارسال تصاویر به یک پدر و مادر کودک اگر آنها فراهم نمی به طور فزاینده ای تصاویر گرافیکی.

به عنوان متخصصان سلامت روانی ما اغلب این موارد بیش از حد دیر است. من مواجه می شوند به مراتب بیش از حد بسیاری از کودکان در اتاق اورژانس که در بحران هستند و یا خودکشی زیرا آنها به بهره برداری رسیده است. برخی از توسعه مادام العمر علائم اختلال استرس پس از سانحه. دیگران رنج می برند از مشکلات مزمن با اعتماد و صمیمیت.

به دلیل شرم که شکارچیان بهره برداری از کودکان اغلب خود را حفظ تعامل با معتادان راز تا زمانی که آنها به تشدید خارج از کنترل است. ما در یک جامعه که در آن رابطه جنسی است که اغلب به عنوان بد یا شرم آور است. بچه ها نمی خواهید به صحبت کردن با پدر و مادر خود را در مورد آن. اگر ضارب گرفته و تصاویر جنسی از یک کودک قربانی است که به احتمال زیاد به وحشت انداخت که پدر و مادر خود را ببینید, این مواد است. که ترس از جنسی شرم می تواند فلج کننده و مانع از آن گزارش. کودکان اغلب درک نمی کنند که آنها قربانیان در این شرایط. حتی زمانی که آنها هنوز هم ترس از دیگران فکر می کنم متفاوت و یا ضعیف از آنها به دلیل درگیر در آنها چیزی جنسی. و به طوری که آنها خاموش ماندن. مسلما مهم ترین چیزی که پدر و مادر می توانید انجام دهید این است که صحبت کردن با کودکان خود را آشکارا در مورد این خطرات و مبارزه با شرم.

واقعیت بودن در خانه در طول coronavirus همه گیر است هر چند که بزرگسالان مشغول هستند و پریشان. آنها در حال تلاش برای تعادل رقابت نیازهای مدیریت خود سلامت روان و حمایت از فرزندان خود را. خوشبختانه وجود دارد راه ساده آنها می تواند به محافظت از کودکان خود را. حتی یک گفتگو می تواند تاثیر داشته باشد.

پدر و مادر باید پرده مذاکرات با فرزندان خود و غیر قضاوت موضع. شرم آور است که یک عامل خطرناک در اینجا و می شود کودکان برای پنهان کردن خطرناک تعاملات آنلاین در حالی که آنها تشدید می شود. شرم همچنین رشد در سکوت. به کودکان خود بگویید که آنها می توانند با شما صحبت کنم در مورد رابطه جنسی و که شما نمی خواهد فکر می کنم متفاوت و یا ضعیف از آنها به دلیل آن است. آنها یادآوری می کنند که شما آنها را دوست دارم بدون توجه به آنچه. توضیح که اگر یک فرد بالغ است که تا کنون جنسی نسبت به آنها که این تقصیر آنها نیست و آنها باید به شما بگویم.

صحبت کردن با آنها در مورد پرچم قرمز رفتارهای غریبه گفتن آنها را به حفظ روابط خود راز درخواست آنها را برای اطلاعات شخصی درخواست آنها حرکت مکالمات به دیگر کمتر تحت نظارت سیستم عامل مانند اسنپ چت و ارائه هدیه خواهم در بازی اعتبارات است. کودک خط تلفن بین المللی ایجاد کرده است, پایگاه داده بین المللی از تاسیس خطوط تماس ویژه پدر و مادر می توانید تماس بگیرید اگر آنها نگران سوء استفاده یا بهره برداری. غیر انتفاعی پایان خشونت علیه کودکان دارای سازماندهی منابع برای پدر و مادر به نگه داشتن کودکان خود را امن بر روی طیف وسیعی از سیستم عامل های آنلاین از اسنپ چت برای ایکس باکس.

آن را ترسناک زمان در حال حاضر. بسیاری از ما در حال ضعف و پریشان ترس برای سلامت ما است. اما مکالمات کوچک می تواند به حفاظت از کودکان آنلاین. صحبت کردن با بچه های خود را. بحث باز در مورد خطر و شرم آور است. آنها را امن نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net