Coronavirus شیوع خطرناک ترین برای سالمندان

به عنوان 2019-nCoV از کروناویروس که ظهور در چین در ماه گذشته همچنان به گسترش به بیش از یک دوجین از کشورها آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که افراد مسن و بیمار در معرض خطر بیشتری نسبت به جمعیت عمومی است.

Coronavirus می تواند باعث علائم مختلف در شدت از تب و خستگی به ذات الریه و شوک سپتیک. اما افراد مسن و افرادی که در حال حاضر بیمار قبل از انقباض 2019-nCoV به نظر می رسد آمار گرفتن سخت تر با توجه به نیویورک تایمز.

این گروه در حال مرگ هستند از عفونت در یک نرخ بالاتر از جمعیت ، به عبارت دیگر شیوع مرگ و میر نیست کل داستان.

“اکثر موارد منجر به مرگ سالمندان هستند و یا دچار یک بیماری مزمن است که خود را افزایش استعداد ابتلا به بیماری های عفونی” دانشگاه کلمبیا اپیدمیولوژی W. ایان Lipkin گفت: NYT.

اما این بدان معنا نیست که در غیر این صورت با افراد سالم می توانید بقیه آسان در صورت رشد شیوع ویروسی.

“من تجربه کرده ام و من هرگز احساس ترس بیشتر از این قابل کنترل هستند,” Lipkin که همچنین به مطالعه سارس و آنفلوآنزای مرغی گفت: NYT. “اما این بار من می ترسم.”

در بسیاری از شیوع آن در افراد مسن و بسیار جوان که به طور ویژه آسیب پذیر است.

اما این روند به نظر نمی رسد به نگه دارید تا با 2019-nCoV با توجه به سیاست خارجی. به جای آن وجود دارد که کمتر مورد تأیید و شیوع بیماری های مرتبط با مرگ و میر در کودکان کمتر از حد انتظار — هر چند که می تواند در بخشی به دلیل مشکل ذاتی به تایید کسی است که بیمار با کروناویروس و نه چیزی شبیه به آنفولانزا.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im