Coronavirus انجام شود ممکن است چیزی عجیب و غریب به انگشتان خود

پزشکان سلامت توجه هستند عجیب و غریب جدید نشانه آن است که بیماران می تواند حمل coronavirus بدون علائم مانند سرفه خشک یا تب.

رسانه ها و حتی برخی از کارشناسان بهداشت و درمان در حال حاضر با اشاره به وضعیت به عنوان “COVID انگشتان” — مرموز آبی یا قرمز تغییر رنگ در انگشتان پا و گاهی اوقات ، به نظر می رسد به تنها افراد جوان است.

“ما با اطمینان نمی دانیم که اگر آن را مربوط به COVID-19 اما زمانی که آن را بسیار رایج در حال حاضر در طول یک بیماری همه گیر است و اتفاق می افتد در غیر این صورت بدون علامت و یا خفیف مبتلا, بیماران, به نظر می رسد بیش از حد از یک تصادف نمی شود جلوه ای از این ویروس برای بیماران در سنین نوجوانی و 20s” امی Paller صندلی از پوست در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی در بیانیه ای گفت.

خوشبختانه پا به نظر می رسد به بازگشت به حالت عادی به سرعت.

“من فکر می کنم آن را بسیار بیشتر شایع تر از ما حتی متوجه” Paller اضافه شده در این بیانیه است. “خبر خوب این است که آن را حل خود به خود.”

“گاهی اوقات خارش اغلب اوقات دردناک” Paller گفت شیکاگو WGN9 اخبار “این افراد که اغلب بدون هیچ گونه نشانه ای از عفونت های ویروسی است. ما شاهد این بی سابقه ای در اعداد است.”

“آنها به طور معمول دردناک به لمس است و می تواند سوزش داغ,” Ebbing Lautenbach ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه پزشکی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “گاهی اوقات این ممکن است اولین نشانه این است که آنها COVID زمانی که آنها لازم نیست که هر گونه علائم دیگر.”

این خبر پس از پزشکان دریافتند که از دست دادن بو و طعم و مزه می تواند اولین علامت COVID-19.

خوشبختانه COVID انگشتان پا ظاهر نشانه ای از عذاب قریب الوقوع است.

“هیچ یک از این نوجوانان و بزرگسالان جوان در رفته به هر گونه مسائل جدی,” Paller گفت WGN9.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im