Coronavirus در حال حاضر تانک بازارهای سهام

به عنوان مداوم شیوع کروناویروس همچنان به گسترش در بیشتر کشورها آن را wreaking مشابه ویران کردن در اقتصاد جهانی است.

بازارهای سراسر جهان شده اند در کاهش اوج قابل توجهی افت در بازار سهام ایالات متحده در روز دوشنبه با توجه به نیویورک تایمز. ترس از رکود اقتصادی پدید آمده تقریبا به عنوان به زودی به عنوان ویروس COVID-19 اما افت ناگهانی به نظر می رسد مربوط به اخبار از تلاش ها برای مهار این بیماری کار نمی کند به عنوان انتظار می رود (یا امید).

که منجر به این NYT گزارش قابل توجه قطره در داو جونز شاخص S&P 500 و همچنین قیمت سهام نفت شرکت های هواپیمایی و اپل که منابع مواد از چین است. بازار در اروپا ثبت پایین ترین ارزش پس از سال 2016 با چین و کره جنوبی نیز پایدار اقتصادی بازدید.

“فوری تاثیر زیادی در چین عرضه و تقاضا و شوک قابل توجهی می شود,” جی پی مورگان تحلیلگر گفت: NYT.

Coronavirus تاثیر در اروپا می تواند به مراتب بیشتر از اثرات اقتصادی اخیر آشفتگی: وال استریت ژورنال گزارش می دهد که رشد مرگ و میر در ایتالیا است که اعمال فشار بر اتحادیه اروپا را کم امنیت مرزهای ملی.

به عنوان این مقاله را انتشار ایتالیا تایید کرده 229 عفونت و شش مرگ و میر مرتبط با COVID-19 و وال استریت ژورنال گزارش می دهد که این بیماری نسبتا متمرکز به یک منطقه از کشور است.

اما تلاش های هماهنگی برای جلوگیری بدتر اروپا شیوع ممکن است به چالش کشیدن با توجه به وال استریت ژورنال, به, اروپا, سیاسی و اقتصادی داد که در آن فردی غیر متمرکز کشورها هنوز هم خوب بکار بردن عملا تمام قدرت و این امکان وجود دارد که کشورهایی که ضربه سخت تر ممکن است پیدا کردن خود جدا شده است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de