Coronavirus کشتن فرفره اقتصاد

مرگ تدریجی

اخیر گزارش درآمد از شرکت های مانند Lyft بارگذاری و Airbnb نشان می دهد که این بیماری همه گیر کوروناویروس است ویرانگر فرفره اقتصاد نیویورک تایمز گزارش. و با اخراج گسترده هدف قرار دادن هر سه شرکت این می تواند یک زمان بسیار طولانی برای این صنعت به بهبود می یابند.

“در حالی که ما می دانیم Airbnb کسب و کار را به طور کامل بازیابی تغییرات آن را انجام نمی موقت یا کوتاه مدت” Airbnb اجرایی برایان Chesky نوشت: در یک یادداشت به کارکنان به عنوان نقل بار.

آینده نامشخص

Lyft دیدم یک قطره در ridership تقریبا 80 درصد در اواخر ماه مارس است. Uber زیان رشد 190 درصدی به عنوان شرکت گذاشته 3,700 کارگران است.

در مواجهه با یک تهدید برای سلامت خود آمریکایی ها هستند و به احتمال زیاد به استفاده از سوار-به اشتراک گذاری خدمات مراتب کمتر در آینده مطالعات انجام شده توسط CarGurus و IBM موسسه ارزش کسب و کار نشان می دهد.

همه گیر نیز به ارائه خدمات و دوچرخه و یا اسکوتر های شرکت های سخت به عنوان به خوبی. بارگذاری می خورد به حال تعطیل در چندین کل کشور.

جدید سحر

در حال حاضر اجرای اقتصاد نیاز به انطباق با جدید سحر.

Airbnb به عنوان مثال باید برای پیدا کردن راه هایی برای حفظ خواص به نگه داشتن مشتریان و صاحبان املاک و مستغلات امن است. بسیاری از rideshare کسب و کار از جمله Lyft در حال حاضر نیاز به درایور و سواران به پوشیدن ماسک.

سرمایه گذاران با این حال به نظر می رسد مصمم — حداقل به یک درجه است. Lyft سهام شد تا 20 درصد در روز پنج شنبه پس از شرکت گذاشته شدن نزدیک به 1000 نفر و نشان داد که بهتر از حد انتظار درآمد در سه ماهه اول سال 2020 با توجه به بار.

ادامه مطلب: نتایج به دست آمده در این های اقتصاد است. آنها زشت هستند. [نیویورک تایمز]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: BIOETHICIST: COVID-19 “ایمنی گذرنامه” هستند یک ایده بد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de