Coronavirus است نامتناسب کشتار مردم سیاه

در ایالات متحده coronavirus است بسیار آلوده کردن و کشتن مردم سیاه و سفید.

وجود دارد هیچ چیز شناخته شده به طور ذاتی به COVID-19 است که باعث می شود آن را ضربه به گروه خاصی از مردم سخت تر — و نه ما به احتمال زیاد شاهد اخلال تجلی نژادی و نابرابری که در حال حاضر طاعون آمریکا, بهداشت و درمان, سیستم, نیویورک تایمز گزارش.

بسیاری از راه هایی است که شهرهای آمریکا باقی می ماند جدا ساخته اند برخی از محله های به خصوص مستعد ابتلا به این بیماری همه گیر به دلیل ازدحام مواد غذایی بیابان و ضعیف-تامین زیرساخت ها و خدمات ملکی, دانشگاه درکسل اپیدمیولوژی Sharrelle آرایشگر گفت: NYT.

“این جوامع از لحاظ ساختاری آنها پرورش زمینه را برای انتقال بیماری” آرایشگر گفت. “این نه بیولوژیکی. واقعا این موجود ساختاری نابرابری که در حال رفتن برای شکل دادن به نابرابری نژادی در این بیماری همه گیر.”

در سراسر کشور به تفکیک نژادی از coronavirus موارد و مرگ و میر رنگ یک تصویر هولناک.

برای مثال 14 درصد از میشیگان جمعیت سیاه است اما مردم سیاه و سفید نشان دهنده 33 درصد از تایید COVID-19 موارد در دولت و 40 درصد از مرگ و میر مرتبط با این بیماری است. به نیویورک تایمز گزارش می دهد که Illinois, لوئیزیانا, شمالی و کارولینای جنوبی و شهر نیویورک باید همه گزارش روند مشابه است.

بسیاری از ایالت ها هنوز خود را ارائه coronavirus داده و یا شکسته و آن را با جمعیتی مانند مسابقه NYT گزارش. و از آنجا که بسیاری رفته اند و بدون آزمون آن را دشوار است به دانستن آنچه که اعداد حقیقی هستند. اما بر اساس آنچه ما می دانیم این روند مشخص شده است.

“این زمان بحران میسازد آنچه که ما را برای مدت طولانی شناخته شده,” مندی کوهن از کارولینای شمالی وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: NYT “است که که کد پستی خود را اغلب تعیین کننده سلامت شما نتیجه.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>