Coronavirus است مرگبارتر در مناطق بد آلودگی

داده ها شروع به ظهور است که نشان می دهد COVID-19 می تواند مرگبارتر اگر بیماران نیز در معرض سطح بالایی از آلودگی هوا.

با نگاه کردن به داده ها از حدود 3000 آمریکا شهرستانهای استان که خود را منتشر coronavirus مورد گزارش مرگ و عوارض یک تیم از دانشگاه هاروارد بهداشت عمومی محققان دریافتند ارتباط بین غلظت آلاینده های هوا و COVID-19 مرگ و میر. محققان نمی کاوش به هر سببی لینک Earther گزارش اما به نظر می رسد معقول و منطقی به قیاس است که از ترکیب دو چیز متفاوت است که شما صدمه دیده ریه ها خبر بد است.

این پژوهش به اشتراک گذاشته آنلاین در يكشنبه نشده است منتشر شده در یک مجله علمی. اما دانشگاه هاروارد تیم به اشتراک گذاشته شده خود را داده و روش برای نشان دادن اعتبار یافته های خود را Earther گزارش.

برخی از این یافته ها به عنوان یک گریم یادآوری از محیط زیست ما شکست.

این تیم قادر به مدل دقیقا چگونه بسیاری از کمتر coronavirus مرتبط با مرگ و میر وجود دارد که برای هر ميکروگرم از ذرات آلودگی هر متر مکعب از هوا. برای کسانی که مرضی کنجکاو آنها پیش بینی است که در شهر نیویورک 248 کمتر coronavirus بیماران فوت کرده اند توسط آوریل 4 با یکی کمتر ميکروگرم در هر متر مکعب.

پیدا کردن خبر بد برای مردم ساکن در مناطق شلوغ با بهداشت ضعیف — و به عنوان تصویر دیگری از چگونگی مرگ و مير و شدت بیماری را تعیین ساختاری نابرابری های طولانی در حال حاضر در جامعه آمریکا است.

“تاثیر بیماری همه گیر ما باید به آن نگاه را از طریق یک لنز عدالت اجتماعی و از طریق یک لنز عدالت در سلامت,” Sacoby ویلسون یک دانشگاه مریلند-کالج پارک سلامت عمومی اعمال گفت Earther. “ما باید ساختاری نابرابری در این کشور که رانندگی تفاوت در تاثیر ما در حال دیدن.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>