Coronavirus مقدس: تست این که آیا شما ایمنی بدن

یکی از عجیب ترین جنبه از شیوع کروناویروس شده است ناشناخته:

من آن را بدست رتبهدهی نشده است ؟ آیا من در حال حاضر آن را دریافت ؟ من ایمنی بدن در حال حاضر ؟

به عبارت دیگر این بود که سرفه شما تا به حال یک زن و شوهر هفته عقب فقط یک اشکال منظم و یا آن را مورد خفیف از COVID-19? شما احساس بسیار بیمار, اما شما هرگز متوجه تب. و سپس شما بهتر است. باید شما هنوز هم می تواند پنهان در داخل خانه ؟

اگر شما در حال تجربه علائم و شما فوق العاده خوش شانس و یا به خوبی متصل شده است, شما ممکن است قادر به گرفتن گرد و خاک-آزمایش برای تشخیص اینکه آیا یا نه شما در حال حاضر ویروس. که اطلاعات مفید به دلیل این بدان معنی است که شما پس از خود تهدید و خود بدن تولید کرده است برای مبارزه با بیماری آنتی بادی آن نیاز به سیلی ویروس پایین.

اما اگر شما نمی توانید آزمایش در حالی که شما بیمار بودند — و اگر شما مثل اکثر مردم به عنوان حق در حال حاضر شما نمی خواهد بود قادر به — و سپس شما بهتر, شما در حال حاضر در سمت چپ در موقعیت عجیب و غریب نمی دانستند که آیا یا نه شما هنوز هم می تواند گرفتن اشکال و گسترش آن به دیگران است.

به همین دلیل آن را مانند یک بازی هیجان انگیز و امیدوار توسعه است که تعدادی از تیم های تحقیقاتی در حال zeroing در یک آزمایش خون است که به طور خاص برای شناسایی اینکه آیا بدن خود را توسعه ایمنی در برابر coronavirus به عنوان رویترز گزارش شده است.

“در نهایت این [antibody test] ممکن است به ما کمک کند کشف کردن که می تواند این کشور به حالت عادی بازگشت” فلوریان Krammer استاد در vaccinology در کوه سینا دانشکده پزشکی Icahn که مشغول به کار در یکی از این آزمون گفت: انتخاب. “افرادی که سیستم ایمنی می تواند برای اولین بار مردم را به بازگشت به زندگی عادی و شروع همه چیز را دوباره.”

Krammer تیم در حال حاضر توسعه یافته امیدوار کننده در آزمون با توجه به مهرو آنها در فرایند های این روش با دیگر آزمایشگاه و کوه سینا است که قصد دارد برای شروع به استفاده از آن برای تست نمونه های بیمار.

حتی بیشتر امیدوار کننده به گزارش خبرگزاری است که مایعات بدن آزمایشات لازم نیست جامع تایید سازمان غذا و دارو به این معنی است که آزمون مانند Krammer را می تواند در نهایت در گردش به زودی.

آن را به ارزش اشاره کردن به رادیو فردا انجام داد که چندین طولانی سوال در مورد COVID-19 ایمنی. این روشن نیست که چه مدت آن طول می کشد برای مثال و یا چگونه دقیق آزمون جدید ممکن است.

شده اند وجود دارد حتی گزارش های پراکنده از مردم در حال حاضر ابتلا به کروناویروس دو بار هر چند دانشمندان می گویند این سوال شایستگی مطالعه بیشتر.

اما اگر در آزمایش جدید انجام حرکت آنها می تواند مطلق تعویض بازی در مبارزه با این بیماری همه گیر. برای یک چیز به آنها اجازه می دهد افرادی که در حال حاضر می خواهم گرفتار ویروس — آگاهانه و یا در غیر این صورت — به بیرون بروید و دوباره پیوستن به جامعه تنفس زندگی را به متوقف اقتصاد جهان است.

و آنها می تواند ارزشمند برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خواهد بود که قادر به درمان بیماران مبتلا به بیمار دانستن آنها قادر به گرفتن ویروس خود را.

“اگر من تا به حال این ویروس و سپس دریافت بیش از آن من می خواهم به بازگشت به خط مقدم ASAP” آدامز دادلی ریه و عضو هیات علمی در دانشگاه مینه سوتا دانشکده پزشکی. “من می خواهم که یک دوره که در آن من هستم ایمنی بدن به طور موثر و من ‘کرونا blocker” که نمی تواند با تصویب این بیماری است.”

این می تواند نزدیک ترین چیزی که ما را به یک واکسن در حالی که برای. سازمان دیده بان این فضا است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de