Coronavirus در حال حاضر به کشته شدن آمریکایی ها بیشتر از 11 سپتامبر

با توجه به آخرین آمار و ارقام از سی ان اناین بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر به کشته شدن بیش از 3000 نفر در ایالات متحده است.

که تیره و تار نقطه عطف این یعنی این ویروس مرگ و میر در حال حاضر بیش از 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی که در زمان زندگی 2,977.

اگر چه اهمیت این دو غیر قابل مقایسه هستند و امتداد فراتر از مرگ خود عوارض تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس را در جامعه خواهد شد بسیار زیاد است. برآوردها نشان می دهد coronavirus هنوز هم می تواند در نظر گرفتن زندگی برای ماه ها یا حتی سال — و تا حد کامل آن فاجعه هنوز ناشناخته است.

در نظر این ویروس به نظر می رسد به احتمال زیاد برای بسیاری از آمریکایی زندگی از القاعده و داعش در ترکیب — نه به ذکر است این ویروس را در رسیدن به جهانی که به کشته شدن بیش از 38 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

در همان زمان 11 سپتامبر کست مانند یک سایه در روان ملی که به آن استناد شده است بارها و بارها در طول coronavirus بیماری همه گیر. و به عادلانه باشد قوی وجود دارد رزونانس بین دو تراژدی.

هر دو منجر به مقبولیت دست انداز برای رهبران ملی برای یک, اما با گذشت زمان و مدارک تاریخی نشان داده عمیقی شکست از هوش و رهبری در کاخ سفید است.

در مورد 11 سپتامبر آن را به تدریج پدید آمده است که دولت بوش تا به حال اخراج سیا هشدار که اسامه بن لادن به حال شده قصد انجام یک حمله در خاک آمریکا.

و در حال حاضر ما سیستم بهداشت و درمان تلاش تحت وزن بیشتر تایید coronavirus موارد بیش از هر ملت دیگر در زمین شواهد محکم در حال ظهور است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حیف و میل حیاتی شش هفته پس از کارشناسان متقاعد شد که این ویروس قرار بود به انتقام ویران کردن در امریکا — یک پنجره به آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جای اسب و گله منابع پزشکی و سرکوب داخلی اولین موارد برای جلوگیری از آنها را از در حال گسترش است.

اما شاید مهم ترین موازی — و یکی که در مورد coronavirus باقی می ماند نانوشته — داستان چگونه ملت را در پاسخ به فاجعه است.

11 سپتامبر منجر به یک جفت از جنگ در افغانستان و عراق که کشیده به این روز در کنار مرتبط با درگیری های منطقه ای و ادعا کرده اند زندگی چه برخی از کارشناسان برآورد می شود نزدیک به نیم میلیون نفر است. تلاش شده است فوق العاده گران قیمت برای ما مالیات دهندگان با توجه به برآورد سال گذشته هزینه چیزی در دستور $6.4 تریلیون دلار بود. و پس از همه, که, آن را مبهم و مه آلود که آیا جنگ علیه ترور کرده است و حتی انجام شده بسیار زیاد برای امنیت ملی است.

ایالات متحده ممکن است تصادفا در آن پاسخ اولیه به coronavirus اما این فرصت هنوز وجود دارد به تغییر مسیر و انجام بهتر. در پایان غم انگیز یک تحقیق چگونه این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به بازی کردن مثلا اطلس تحریریه اد یونگ ناگهان تغییر لحن تصور آینده ای که در آن بهداشت عمومی سرمایه گذاری و همکاری های بین المللی صنایع دستی جهان است که آماده برای آینده شیوع.

“در سال 2030 SARS-CoV-3 ظهور از هیچ جا” Yong نوشت: در فراموش نشدنی نهایی خط “و آورده است به پاشنه در یک ماه است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>