Coronavirus و اقدام آب و هوا

در هفته های اخیر بسیاری از آمریکایی ها را به طور داوطلبانه و اساسا تغییر رفتار خود را به منظور محافظت از دیگران از رمان coronavirus. کسانی که کمتر آسیب پذیر هستند و فداکاری به منظور محافظت از کسانی که بیشتر آسیب پذیر: افراد ضعف سيستم ايمنی و در کشور ما با آن شکسته شبکه امنیت اجتماعی—بیمه و فقیر.

آب و هوا دانشمندان بوده است سریع به رسم تشابه بین نیاز به “صاف منحنی” از coronavirus گسترش و نیاز به پهن کردن انتشار کربن منحنی. این پنل بین دولتی تغییر آب و هوا می گوید که ما باید کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در حدود 45 درصد از سال 2010 سطوح تا سال 2030 به منظور کاهش شدت آینده اضطراری; به کاهش است, اما نه از بین بردن احتمال فاجعه بار تغییرات در سطح دریا و اقیانوس اسیدیته آب و امنیت غذایی و تنوع زیستی.

اما مقابله با تغییر آب و هوا نیاز به یک کاملا متفاوت نسل ها از سیاست مقابله با کروناویروس. به جای افراد جوان تغییر شیوه زندگی خود را به محافظت از افراد بزرگ و در حال رشد بسیاری از شهروندان در کشورهای صنعتی را مجبور به تغییر شیوه زندگی خود را به منظور محافظت از کودکان و کسانی که هنوز به دنیا آمد. کسانی که با قدرت و منابع امروز باید به تغییر شیوه زندگی خود را به طرز چشمگیری به منظور حفاظت از جهان می رسد و از به حاشیه رانده شده اند کسانی که نمی خواهد بود قادر به حرکت به دور از آب و هوا خطرات. این پیامی است که فعالین مانند ساعت صفر, اسراء, Hirsi و گرتا Thunberg التماس ما را به توجه. همچنین فرض DearTomorrow یک داستان سرایی پروژه که در آن مردم نوشتن آب و هوا پیام برای عزیزان در آینده زندگی می کنند.

در حالی که چنین فعالان استدلال می کنند که افراد باید در انتخاب کردن برای تغییر شیوه زندگی خود را به سفر کمتر و مصرف کمتر دیگران ادعا می کنند که داوطلبانه اقدام آب و هوا یک رویا لوله. آنها با مراجعه به روانشناسان و اقتصاددانان معتقدند که ما انسان ها “متصل” به اولویت بندی در حال حاضر بیش از آینده و در نتیجه تصمیم گیری است که به نفع ما امروز حتی اگر آنها آسیب برساند و ما بعد. دوم این اردوگاه از محیط زیست معتقد است که سیاست گذاران باید با تصویب قوانین و مقررات است که اساسا تغییر شکل زیرساخت های انرژی و اقتصاد ملی.

چه کسانی مناسب است ؟ در این لحظه افراد اساسا و به طور داوطلبانه تغییر روال زندگی روزانه خود را در پاسخ به کروناویروس بحران است. در سراسر ایالات متحده آنها ماندن خانه از محل کار تغییر زمان مراسم ازدواج خود و پرهیز از بغل کردن و یا دوستان خود را. در پاسخ به فرهنگ و اقتصاد در حال تغییر هستند در اطراف آنها: محلی کتابفروشی ها در حال ارائه کتاب به ساکنان که نمی ترک خانه های خود را به جز برای ضرورت رستوران در حال تغییر به takeout تنها و گاهی اوقات ارائه مواد غذایی به سفارش و خودرو تولید گازهای گلخانه ای در ایالات متحده کاهش یافته است در طول این مستند به عنوان آنها در چین و شمال ایتالیا.

اما البته هنوز هم وجود دارد کسانی که در ساخت خودخواه, تصمیم گیری به عنوان با شکستن بهار گرفتم. علاوه بر این تغییرات فرهنگی بعید است باقی بماند. مردم طبعا می خواهید به بازگشت به خود را precrisis رفتارهای به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. و حتی در حال حاضر داوطلبانه اجتماعی فاصله است که منجر به دیگر تغییرات رفتاری است که ممکن است چندان سازگار با محیط زیست: کسانی که در قرنطینه هستند به احتمال زیاد به صرف زمان بیشتری آنلاین, برای مثال, و زیرساخت است که پشتیبانی از اینترنت (بیش از حد اغلب نادیده گرفته) گاز گلخانه ای آلوده کنندگان.

در نهایت به دولت ها و شرکت های بزرگ در پاسخ به رکود جهانی اقتصادی مردم در سراسر جهان را تشویق به مصرف بیشتر و نه کمتر. در آمریکا این ایده را که صرف آزادانه یک مسئولیت مدنی—که یک مصرف کننده خوب است که یک شهروند خوب—تاریخ به بعد از جنگ جهانی دوم به عنوان مورخ Lizabeth کوهن روشن. در پی coronavirus سیاستمداران آمریکایی بدون شک تشویق و valorize فردی صرف. و در این ماه است که به دنبال آن خواهد بود که همه بیش از حد آسان به ارزش مجمع تشخیص مصلحت نظام بیش از پایداری.

چین نشان داده است که می خواهد استراحت زیست محیطی نظارت شرکت به منظور تشویق تولید صنعتی. در اواخر ماه مارس ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد که آن را نمی خواهد مجازات نیروگاه, کارخانه ها و دیگر امکانات برای عدم تطابق با روال آلودگی هوا و آب نظارت و گزارش تعهدات اگر COVID -19 علت عدم رعایت. به عبارت دیگر شرکت ها گذاشته شده اند را برای خود تعیین اگر آنها را به دیدار با الزامات قانونی در گزارش آلودگی هوا و آب. این است به خصوص منحرف به عنوان شرایط که جای کسی که در معرض خطر بالا برای بیماری شدید از COVID-19 عبارتند از: آسم ، دیابت و سرطان – شرایط اغلب ناشی از آلودگی هوا و آب که به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع رنگ و کم درآمد جامعه است.

و مگر اقتصادی و بسته های در حال هدایت به سمت سبز زیرساخت coronavirus پاسخ به خوبی می تواند منجر به افزایش تولید گازهای گلخانه ای. بی سابقه 2 تریلیون دلار محرک لایحه امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 27 شامل بودجه برای مالیات دهندگان ($560 میلیارد دلار) شرکت های بزرگ (500 میلیارد دلار) کسب و کار کوچک ($377 میلیارد دلار) و دولت های ایالتی و محلی ($339 میلیارد دلار). دموکرات ها مسدود شده و 3 میلیارد دلار برای ارائه به دولت برای خرید نفت برای ذخیره نفت استراتژیک و خواهان مسدود تمدید اعتبار مالیاتی فدرال برای باد و انرژی خورشیدی به عنوان به خوبی به عنوان زبان نیاز به شرکت های هواپیمایی دریافت کمک به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. در آینده وجود خواهد داشت محرک لوایح و اقدامات اضطراری برای مقابله با COVID-19 و با هر فرصتی برای ساخت انعطاف پذیر و اقتصاد سبز است.

عمده تاثیر coronavirus در مسیر تغییر آب و هوا باید به طور موقت کاهش در تولید گازهای گلخانه ای از ماشین ها و کامیون ها و هواپیماها. باید آن را یک جمعی به رسمیت شناختن است که سریع و قابل توجهی داوطلبانه تغییرات در رفتار ما امکان پذیر است. به صورت فردی اقدام آب و هوا پایدار باشد مردم باید در پیدا کردن افتخار و شادی در آن است. و این عمل نیز باید با حمایت دولت و رهبری و هماهنگی است. ما باید مدافع در حال حاضر به عنوان صریحتر به عنوان ما می توانیم به صورت فوری و سرمایه گذاری های قابل توجهی در سبز زیرساخت ها است. برای جلوگیری از فاجعه ما باید تغییر چگونه ما زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>