چوچوله, کشف: An Intimate History

با توجه به اساطیر یونانی پیامبر Tiresias شد اذیت و آزار یک جفت از جفت گیری مارها وقتی هرا تصمیم به تبدیل او به یک زن به عنوان “مجازات است.” پس از او زندگی می کردند در این فرم برای هفت سال او را تغییر داد و او را به عقب. بعد پرسید که هرا و زئوس به حل و فصل استدلال که بیش از رابطه جنسی بیشتر لذت مقاربت (Hera فکر مردان; زئوس گفت: زنان) Tiresias پاسخ داد: زنان است. قطعا زنان است. برای این گستاخی, Hera زده او را کور کنید.

Tiresias ممکن است فقط مجبور باشید برخی از سرگرم کننده در پیشگاه خدایان است. و یا ممکن است او تا به حال یک درک بهتر از بسیاری از که عصب غنی از زن لذت مرکز: چوچوله.

در تاریخ جنسي, تشریح, چوچوله شده است رد demeaned هستند و اشتباه گرفته است. (سرگرم کننده واقعیت: هنگامی که یک پزشک فرانسوی جدا این ارگان برای اولین بار در 1545 او نام آن را membre honteux—”شرم آور عضو”—و اعلام کرد تنها هدف آن به ادرار کردن. زودتر ریشه واژه ها تیره است. چوچوله می آید از یونانی kleitoris, که ترجمه شده به عنوان “تپه کوچک” و “به rub” نشان می دهد باستانی بازی با کلمات.)

آن است که نه تنها برخی به اندازه نخود قلنبه. حدود 90 درصد از کلیتوریس را به صورت فله در زیر سطح نهفته است. آن وسیع زیرزمینی پادشاهی آمیزش اعصاب و خون پمپاژ عروق. زیر گروه به نام دریا, چوچوله, زن قحبه, جناق شکل گرداگرد واژن با اسلحه که شعله ور کردن تا نه سانتی متر به لگن. و تمام قطعات زیر سطح ساخته شده از بافت سیخ شونده معنی آنها متورم شدن خون در هنگام تحریک برای تبدیل شدن به حتی بزرگتر.

و که زیر این سطح به صورت فله پر از اتصالات. چوچوله تنگاتنگی در هم پیچیده با تمام لگن سازه های اطراف آن از جمله پیشابراه (مجرای برای ادرار), واژن و لب.

این ترتیب پیامدهای در اتاق خواب در کلاس درس و بر روی میز عامل. درک کامل شکل چوچوله ما کمک می کند تا برای بهبود کتاب های درسی آناتومی و بهتر درک چگونه, اوج لذت جنسی زنان کار می کند. آن را نیز کمک می کند جراحان به فراغت بسیار مهم و اعصاب حین عمل جراحی لگن بهبود جنسیتی تاکید رویه و تعمیر clitorises از زنان که تحت ختنه زنان.

چه دیوانه است که با شروع یونانیان باستان آن را در زمان انسان بیش از 2000 سال برای توسعه این درک — با وجود این واقعیت است که حدود نیمی از جمعیت یک جایگزین. هر چند زن آناتومی تغییر نکرده است که بسیار درک ما از آن مطمئن است. در طول تاریخ چوچوله شده است از دست داده یافت و از دست رفته دوباره با مرد anatomists jostling یک دیگر بیش از که سزاوار اعتبار برای آن “کشف.” هنوز کامل چوچوله isstill نامناسبی به تصویر کشیده شده در بسیاری از آناتومی, کتاب های درسی.

خوشبختانه چند تشریحی پیشگامان در حال تلاش برای تغییر آن. در سال 2005 در استرالیا اورولوژیست هلن o’connell محوری کامل آناتومی کلیتوریس به چشم های عمومی. او با استفاده از microdissection از اجساد و تصویربرداری رزونانس مغناطیسی از زندگی زنان به فاش کردن آنچه که تنها چند شجاع anatomists تا به حال جرأت به نقطه.

اوکانل در مقایسه کلیتوریس به یک کوه یخ: در زیر سطح آن 10 برابر اندازه اکثر مردم فکر آن بود و افتخار دو تا سه بار به عنوان بسیاری از انتهای عصب به عنوان آلت تناسلی مرد. و شکل آن—قسمت پنگوئن قسمت حشرات, بخش, سفینه فضایی—بود تعجب است که تنها می تواند از قدردانی در سه بعد. “هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند شکل چوچوله” اوکانل گفت: در سال 2006. امروز برخی از آناتومی آموزش برنامه شروع به ترکیب این گسترش درک از بدن هنگامی که شناخته شده به عنوان تنها یک “تپه کوچک.”

به خاطر زنان و مردان در همه جا در اینجا به امید این شکل نمی توان نادیده گرفت دیگر هیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im