این مورد برای کمتر قلب روش

مدرن جراحی قلب است معجزه آسا. فکر می کنم عدم دریچه آئورت می تواند جایگزین از طریق کاتتر حتی بدون برش باز کردن قفسه سینه است برای قدردانی از یکی از شگفتی های قرن 21 پزشکی است. اما به عنوان دو مهم اخیر مطالعات نشان می دهد ما ممکن است کمی بیش از حد مشتاق برای قلب روش. وقتی که می آید به درمان برخی از شایع قلبی, دارو اغلب می تواند کار انجام می شود.

که درس پیش بینی شده بسیار ايسکمی محاکمه نتایج آن نشان داد در ماه نوامبر گذشته در نشست انجمن قلب آمریکا. این بررسی شامل 5,179 مردم با متوسط تا شدید ایسکمی—جریان خون ناکافی به قلب ناشی از تنگی عروق کرونر. همه شرکت کنندگان در ايسکمی (بین المللی مطالعه تطبیقی سلامت اثربخشی پزشکی و روش های تهاجمی) رو دارو بهینه سازی شده برای نیازهای خود را: استاتین ها و گاهی اوقات اضافی کلسترول-کاهش مواد مخدر; آسپرین یا دیگر رقیق کننده های خون; به علاوه داروهای کاهش فشار خون و ضربان قلب که در آن مفید است. افراد تحصیل کرده بودند در رژیم غذایی و ورزش و تکنیک های تمدد اعصاب. اما نیمی از شرکت کنندگان به صورت تصادفی انتخاب شدند را نیز درمان می شود, با هر دو استنت—دستگاه هایی که سرپا نگه داشتن کفش تنگ عروق—و یا اگر استنت ممکن بود با عمل جراحی بای پس.

اگر چه هر دو روش به طور معمول استفاده می شود برای درمان مسدود شدن عروق محققان دریافتند که بیش از یک دوره سه ساله آنها ارائه شده هیچ استفاده بیش از دارو درمانی به تنهایی در کاهش میزان حملات قلبی بستری برای نارسایی قلبی یا درد قفسه سینه یا مرگ قلبی. مطالعات گذشته آمده بود به نتیجه یکسانی اما این دادگاه بزرگتر بود و بهتر طراحی شده که شامل بیماران مبتلا شدید تر بیماری های قلبی عروقی—خیلی از بیماران فکر بهره مندی از یک رویکرد تهاجمی. هنوز هم آن را حس می کند که دارو به خوبی کار می کند: “هنگامی که شما کرونری آن را نه فقط در جایی که شما آن را ببینید آن را در تمام طول شریان ها” توضیح می دهد که مطالعه صندلی جودیت Hochman ارشد دانشیار دانشکده علوم بالینی در NYU Langone سلامت. “پزشکی و درمانی آدرس همه آنها که در آن استنت آدرس تنها کانونی هستند.”

که در آن مراحل را تحت الشعاع قرار دادن مواد مخدر در کاهش درد قفسه سینه یا آنژین صدری. یکی از پنج بیمارانی که روزانه یا هفتگی درد قفسه سینه شد آنژین صدری-رایگان در عرض یک سال با دارو درمانی, اما این افزایش به یکی از دو با استراتژی تهاجمی. که پیدا کردن نشان می دهد که افراد مستعد ابتلا به آنژین ممکن است بخواهید به انتخاب کردن برای روش. این مهم است به یاد داشته باشید که استنت و دور زدن باقی می ماند حیاتی درمان برای افراد مبتلا به حملات قلبی یا آنژین ناپایدار و کسانی که با تنگ شدن چپ اصلی شريان کرونر—همه بالاتر-گروه های در معرض خطر را شامل نمی در این دادگاه است.

مطالعه دیگری مقایسه قلب دارو با درمان های تهاجمی نتایج مشابهی را به همراه داشت. منتشر شده در ماه مارس گذشته از انجام محاکمه از نگاه دو روش به فیبریلاسیون دهلیزی—حملات سریع و نامنظم بودن ضربان قلب که پریشان حدود 2 درصد از بزرگسالان کمتر از 65 سال و 9 درصد از سالمندان در ایالات متحده 2,204 بیماران در این مطالعه به صورت تصادفی تحت درمان با دارو فقط یا با کاتتر ابلیشن یک روش که در آن گرما یا سرما استفاده شد برای منزوی کردن و یا از بین بردن بافت قلب باعث غیر طبیعی ریتم. در این مطالعه بیش از حد وجود نداشت و تفاوت بین دو گروه در میزان مرگ و میر و یا در نرخ ناتوان سکته مغزی را جدی, خونریزی و یا ایست قلبی. دوباره وجود دارد تفاوت از نظر علائم: فرسایش بيماران کمتر به احتمال زیاد به عود حملات یک-دروغ گفتن و گزارش یک کیفیت بهتر زندگی. توسط برخی از اقدامات فرسایش نیز عملکرد بهتری نسبت به داروهای بیماران جوانتر از 65 اقلیت و افراد مبتلا به نارسایی قلب می گوید: متخصص قلب و عروق داگلاس پاکر از کلینیک مایو که منجر به محاکمه.

این مطالعات باید به کمک قرار دادن قدرت تصمیم گیری بیشتری به دست بیماران است. به جای اینکه با عجله به “cath lab” برای یک روش در, درد, از, مرگ, مردم می توانند زمان به وزن گزینه های خود را. “من فکر می کنم این دو مطالعه هستند در برخی از حواس هستند دوقلوها می گوید:” استفان Wiviott قلبی عروقی متخصص پزشکی در Brigham و بیمارستان زنان بود که نه درگیر در هر دو دادگاه. “آنها نسبتا بیمار-توانمند سازی است.”

مطالعات’ تاثیر خواهد بود جذاب را ببینید. حداقل 500,000 استنت قلبی روش انجام می شود سالانه در ایالات متحده بسیاری به صورت اورژانس. اگر پزشکان به سادگی متوقف انجام آنها electively در حداقل علامتی بیماران—کسانی که بدون آنژین صدری—ایالات متحده می تواند از بین بردن مورد 22,800 روش از یک سال و صرفه جویی در حدود 570 میلیون Hochman می گوید. Ablations نیز ممکن است کاهش برای افراد با چند-دروغ گفتن نشانه اما پکر می گوید: کیفیت زندگی بحث برای بسیاری از بیماران قوی است: “خانه کوچک نمی تواند این تصور که مردم دیگر زندگی می کنند به دلیل فرسایش. این پشتیبانی از این تصور که آنها زندگی می کنند بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su