قلبی-انکولوژیست را ببینید شما در حال حاضر

در 86, ایالات متحده آمریکا دیوان عدالت اموزش Bader Ginsberg تشخیص داده شده و درمان مراحل اولیه سرطان لوزالمعده. معرض خطر! میزبان الکس Trebek است در درمان مرحله چهارم سرطان لوزالمعده و های خود را به روز رسانی سلامت عمومی.

داستان های خود هستند شایع تر است و در حال حاضر به عنوان افراد دیگر زندگی پس از تشخیص سرطان. اما با پیری جمعیت از نجات یافتگان از سرطان نیز بیشتر می آید مزمن پزشکی هر دو مربوط و نامربوط به اصلی تشخیص سرطان.

وجود دارد بیش از 15 میلیون نجات یافتگان از سرطان در ایالات متحده انتظار می رود به بیش از 20 میلیون 2026. از کسانی که نجات یافتگان از بیماری های قلبی دومین علت مرگ و میر. اولین علت مرگ دوم است بدخیمی.

به عنوان تعداد بازماندگان رشد تا بیش از حد تعدادی از بیماران مبتلا به اواخر اثرات مرتبط با سرطان cardiotoxicity. برای مثال در میان بیماران مبتلا به لنفوم هوچکين دریافت کرده اند که تابش بیماری های قلبی عروقی علت عمده مرگ و میر است.

بیش از دو دهه گذشته آگاهی است که مراقبت از سرطان به طور مستقیم می تواند منجر به عوارض قلبی عروقی در حال رشد است به عنوان درک است که بیمارانی که از سرطان جان سالم به در افزایش خطر مرگ ناشی از نارسایی قلبی و بیماری عروق کرونر قلب و سکته مغزی. این امر منجر به افزایش علاقه در زمینه قلبی و سرطان.

قلبی و سرطان متخصصان درمان کسانی که مبتلا به سرطان, که همچنین بیماری های قلبی و عروقی قبل یا به عنوان یک نتیجه از درمان سرطان است. آنها همچنین تمرکز بر جلوگیری از پتانسیل مشکلات قلبی است که ممکن است رخ دهد به عنوان یک نتیجه از تشخیص سرطان و یا به عنوان یک اثر جانبی از درمان و یا درمان این مشکلات قلبی به عنوان آنها بوجود می آیند.

اگر چه قلبی و سرطان را ریشه کشش به عنوان دور به عنوان دهه 1960و با وجود این واقعیت است که آن را به رسمیت شناخته شده است تخصص پزشکی تنها تعداد انگشت شماری از برنامه های آموزشی در این زمینه وجود دارد در ایالات متحده است. شورای اعتباربخشی برای آموزش پزشکی را تایید نکرده و هر ساختار آموزش فرمت.

مراقبت قلبی است که به احتمال زیاد اولین چیزی که در ذهن بیمار هنگام مواجهه با تشخيص سرطان است. اما شواهد از ارتباط بین سرطان و بیماری های قلبی عروقی منجر به توسعه اولین مقاله قلبی و سرطان در 1990s; و در نهایت اولین onco-قلب و عروق در برنامه MD Anderson در سال 2000.

هدف از این کار فوق تخصصی است که برای تشخیص, پیشگیری و درمان درمان سرطان ناشی از سمیت قلبی. پس زمینه رسمی مبدا در سال 2000 بسیاری از مراکز از جمله مرکز پزشکی دانشگاه راش ، Moffitt مرکز سرطان و Vanderbilt University, باید شاغل قلبی و سرطان.

قلبی و سرطان شده است موضوع بحث و تحقیق در مراکز علمی مرجع تخصصی مانند 2019 انجمن قلب آمریکا در کنفرانس. کالج آمریکایی قلب و عروق تشکیل اولین قلبی و سرطان فشرده کنفرانس در ACC نشست ملی در سال 2015 و پس از ملی برگزار شد قلبی-انکولوژی دوره هر ماه فوریه.

با این وجود بسیاری از موسسات ندارد قلبی متخصص در کارکنان است. مراکز ارائه قلبی-انکولوژی خدمات تقریبا دو برابر از سال 2014 تا 2018. این یافته ها بر اساس پاسخ از تنها 39 درصد از برنامه های مورد بررسی و با توجه به مجله کالج آمریکایی قلب و عروق, کمتر از 50 درصد از بیماریهای قلبی عروقی برنامه های آموزشی شامل قلبی و سرطان موضوعات در برنامه درسی خود را.

با توجه به اهمیت منحصر به فرد این تخصص حاکم بر قلب و عروق سازمان هایی مانند ACC توسعه قلبی و سرطان شورا در سال 2014. انجمن قلب آمریکا به دنبال کت و شلوار و نهاد های قلبی و سرطان و کمیته های 2019.

با وجود اهمیت آن و تاریخچه این زمینه است که هنوز هم در حال گسترش به آرامی. در سال 2015 یک بررسی ارسال توسط ACC قلبی-انکولوژی شورای قلب و عروق مدیران برنامه و صندلی گزارش شده است که 27 درصد از مراکز اختصاص داده شده قلبی-انکولوژی برنامه های.

بیش از 70 درصد از کسانی که در پاسخ موافقت کردند که عوارض قلبی عروقی در حال یک موضوع مهم است که چهره بیماران مبتلا به سرطان. بیش از 50 درصد گزارش شده است که قلبی-انکولوژی برنامه های بهبود مراقبت از بیمار است. اما تنها 12 درصد آنها برنامه ریزی با اضافه کردن خدمات به برنامه های خود در سال است.

متاسفانه سرطان در مراکز تخصیص منابع به سمت قلب و عروق بررسی و تست ممکن است دیده نمی شود به عنوان یک اولویت است. با شواهد نصب بر روی لینک بين بقای سرطان و بیماری های قلبی عروقی ضروری است که در اولویت قرار می گیرد در ترکیب قلبی و سرطان متخصصان به سرطان درمان مراقبت از مدل.

به عنوان دو پزشکان—یکی از ما یک onco-متخصص قلب و عروق دیگر یک انکولوژیست—با تجمعی تجربه 12 سال در زمینه های ما دیده می شود به نفع این چند رشته ای و هماهنگ با رویکرد غربالگری پیشگیری و درمان برای بیماران مبتلا به سرطان در معرض خطر برای بیماری قلبی.

برای مثال یک زن 48 ساله زن بیمار با سابقه لنفوم دریافت کرده بود cardiotoxic مواد مخدر—دوکسوروبیسین همچنین به عنوان شناخته شده Adriamycin—حدود 20 سال زودتر سرطان پستان. آنها نیاز به استفاده از این دارو برای بار دوم به منظور درمان او لنفوم.

او عملکرد قلب در حال حاضر غیر طبیعی به احتمال زیاد با توجه به قبل از دوکسوروبیسین. این متخصص مشورت ما در قلب و انکولوژی در عجله به دلیل وجود نگرانی او عملکرد قلب را بدتر بیشتر با دوکسوروبیسین درمان است.

ما توصیه هایی برای قلب-محافظ داروهای قلبی و عروقی و مدیریت در طول درمان سرطان. او از نزدیک دنبال شد و قادر به با خیال راحت آن را از طریق او لنفوم درمان است. در حال حاضر پنج سال بعد او همچنان زنده است و به خوبی با عملکرد قلب است که کمی غیر طبیعی است اما بسیار پایدار است.

در پاسخ به کمبود قلبی و سرطان از طریق برنامه های زیادی از غرب منطقه دانشگاه راش در شیکاگو راه اندازی دوسالانه قلبی و سرطان در منطقه سمپوزیوم با هدف آموزش غیر قلبی و سرطان مراقبت های بهداشتی حرفه ای بر روی این مسائل است. اولین سمپوزیوم در سال 2018 بیش از ظرفیت آن با توجه به قریب به اتفاق علاقه در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی.

عجله و هفت بیمارستان های دیگر در شیکاگو تشکیل شیکاگو قلبی و سرطان کنسرسیوم برای سازماندهی یک فصلنامه شیکاگو قلبی و سرطان دور که در آن بحث می کنیم قلبی-انکولوژی موارد یادگیری و همکاری با یکدیگر است. این انجمن نیز با حضور ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

برای بیماران با عجله برگزار شد اولین دوسالانه قلبی-انکولوژی آموزش بیمار سری در اکتبر 2019; آینده برگزار خواهد شد در ماه مه سال 2020 است.

موفقیت و علاقه در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران در این مجموعه آموزشی صحبت می کند به نیاز برای قلب-انکولوژی و همکاری بین این تخصص انکولوژی و مراقبت های اولیه بيماران و خانواده ها و پرستاران و کارکنان پشتیبانی و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی; به منظور دستیابی به بهترین مراقبت جامع برای سرطان و بیمار با حال و یا آینده خطر برای بیماری قلبی است.

با توجه انکولوژی سریع, سرعت, مراقبت از سرطان و تغییر در پارادایم درمان آن ضروری است برای انکولوژیست به کار از نزدیک با subspecialists و حفظ پهلو به پهلو از آخرین اطلاعات, اطلاعات عوارض جانبی بالقوه و به روز رسانی پروتکل های غربالگری که ممکن است تاثیر بیماران.

به دلیل بهبود سرطان در غربالگری تشخیص زود هنگام و غربالگری افراد دیگر زندگی پس از تشخیص سرطان و افزایش تعداد بیماران در حال درمان سرطان. با بهبود بیشتر در درمان سرطان, این شماره ادامه خواهد داد به افزایش در سال به آمده است.

به عنوان پیری جمعیت بیمار از نجات یافتگان از سرطان, رشد سرطان ملی موسسه American Society for Clinical Oncology و دیگران توسعه داده اند شفعه مدل و دستورالعمل برای اطمینان از غربالگری و نظارت به صورت بالقوه در اواخر عوارض جانبی. کالج آمریکایی قلب و عروق ارائه می دهد منابع در عوارض جانبی رخ می دهد که در طول و یا بلافاصله پس از درمان سرطان است.

در عین حال بسیاری از بیماران قلبی عوارض جانبی درمان سرطان غیر قابل تشخیص برای سال ها یا حتی دهه ها پس از درمان سرطان به پایان رسیده است. ما در قلب-درمانگاه انکولوژی در عجله چندین نفر در حال حاضر با نارسایی قلب, قلب, ریتم مسائل دریچه قلب, اختلالات انسداد عروق کرونر و حملات قلبی بیشتر به عنوان یک نتیجه از اوایل درمان سرطان.

پزشکی کارکنان و بیماران باید آگاه باشید از این ممکن است عوارض بعد از درمان سرطان و یا از بیماری خود.

مدیران بیمارستان ها و دانشکده های پزشکی نیاز به تشویق بیشتر قلب و عروق بیشتر به تخصص و دنبال یک حرفه ای در این زمینه در حال تحول به عنوان افزایش تعداد نجات یافتگان از سرطان بهره مند خواهند شد از این رویکرد تخصصی خود را در بخش مراقبت های ويژه.

یکی از بزرگترین هدیه به یک انکولوژیست و به بیماران توسط یک تیم چند رشته ای از پزشکان از جمله سرطان و جراحان و پاتولوژیست و متخصص و پرستاران و کارکنان پشتیبانی که برخی از درک و دانش خاص سرطان برای هر بیمار است.

قلبی و سرطان نیاز به یک جهانی subspecialized گروه از پزشکان در تمام سازمان های بهداشتی و درمانی و موسسات پزشکی است. این نیاز در حال رشد است. دسترسی از راه حل نیاز به رشد در همان سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>