کربن ما نمی توانیم به از دست دادن

مناطق حفاظت شده به مدت طولانی به عنوان یک پناهگاه برای حیات وحش است. وجود بیش از 100 گونه در معرض خطر در هاوایی Haleakalā پارک ملی به تنهایی. فروشگاه Madidi در بولیوی آمازون به نادر رودخانه سمور که رشد تا شش فوت طول. و در اندونزی و برخی از آخرین سوماترایی ببر بر روی زمین پرسه زدن از طریق جنگل های گونونگ Leuser پارک ملی.

اما در مواجهه با آب و هوای امروز بحران ما باید گسترش چشم انداز ما از حفاظت حتی بیشتر. ما نیاز به شروع به فکر کردن در مورد مناطق حفاظت شده به عنوان پناهگاه برای حیات وحش, اما برای کربن است.

این روانی تغییر خواهد بود ظریف اما عمیق. این امر به معنی حفاظت از مناطق است که ما ممکن است قبلا شناخته شده به عنوان اولویت. و به عنوان من همکاری نویسندگان و من در یک مقاله جدید به طبیعت تغییر آب و هوالازم است اگر ما می خواهیم برای حل بحران آب و هوا.

در علاوه بر این به یک انتقال سریع به سمت انرژی های تجدیدپذیر حفاظت از کربن اکوسیستم غنی است و یکی از موثر ترین راه های ما می تواند در مبارزه با تغییر آب و هوا. برای صدها و حتی هزاران سال این مکان را جذب کربن از اتمسفر و ذخیره آن به طور نامحدود در درختان و خاک است. در این روند آنها را به ایجاد یک سیستم جهانی زندگی کربن ذخایر.

اما زمانی که این اکوسیستم در حال تخریب خود کربن می شود منتشر شده به اتمسفر به عنوان دی اکسید کربن که باعث می شود درجه حرارت جهانی به افزایش است و حتی سریع تر.

تیم ما مجموعه ای را به درک بالقوه هزینه از دست دادن این ذخایر. ما می خواستم به می دانم که تا چه حد فعالیت های انسانی در معرض تهدید این, اکوسیستم, چه مقدار کربن آنها به طور بالقوه می تواند انتشار و چقدر از آن کربن ما می تواند دوباره مکیدن و جذب قبل از سال 2050—زمانی که ما باید به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای برای به حداقل رساندن تاثیر تغییر آب و هوا.

آنچه ما آمد تا با یک لیست از مکان ها در سراسر جهان که شامل “غیر قابل جبران کربن”—کربن است که اگر منتشر شد, ما نمی تواند بهبود می یابند در سه دهه آینده.

غیر قابل جبران کربن وجود دارد در مناطقی که در حال حاضر محافظت می شود در مناطقی که تا حدودی محافظت شده و در مناطقی که ما نمی خواهد در غیر این صورت اولویت بندی برای حفاظت از. برخی از آنها را به صورت فوری فشار از کشاورزی و ورود منافع. دیگران را تحت تهدید در دهه های آینده.

در مجموع آنها حاوی بیش از 260 gigatons از غیر قابل جبران کربن معادل 26 بار در سال گذشته با انتشار سوخت فسیلی. به عبارت دیگر تخریب این اکوسیستم ما را در دراز مدت آب و هوا اهداف موثر غیر ممکن است.

است که چرا ما باید بلافاصله عمل برای محافظت از زندگی ذخایر کربن به خصوص در سه حوزه با بیشترین غلظت قابل جبران کربن: گرمسیری peatlands, حرا و جنگل رشد.

این مکان span جهان و در بیش از حد بسیاری از مکان آنها در معرض خطر هستند. شما می توانید پیدا کردن گرمسیری peatlands منحصر به فرد محیط های پر از اب اشباع خاک در همه جا از آمازون به کنگو. حرا span آب شور سواحل از اکوادور به فلوریدا. و رشد جنگل ها به عنوان شایع در اندونزی به عنوان آنها در شمال غربی کانادا.

دولت های ملی باید در حفاظت از این اکوسیستم و آنها چندین ابزار را در اختیار خود. آنها می تواند تقویت زمین های موجود برنامه های مدیریت. آنها می توانید جدید ایجاد مناطق حفاظت شده به طور بالقوه از طریق یک انتصاب جدید برای زندگی کربن ذخایر. و آنها می تواند ترکیب کربن ذخایر به استراتژی های خود را برای برنامه ریزی استفاده از زمین.

در همین حال نهادهای بین المللی می تواند کمک به دولت برای تامین مالی این برنامه است. و سازمان های غیر انتفاعی می توانید همکاری با دولت ها و جوامع محلی برای کمک به پیاده سازی آنها.

افراد باید یک نقش را بازی بیش از حد. ما می توانیم تغییر فردی ما شیوه های مانند با خوردن گوشت کمتر, در حالی که فشار برای تغییرات سیستماتیک بود و خواستار آن است که شرکت های اتخاذ شفاف و پایدار زنجیره تامین. ما همچنین می توانید صحبت با ما رای مخالف کسانی که انکار خطرات و حمایت از کسانی که فشار برای حفاظت از غیر قابل جبران کربن.

بسیاری از ما هرگز دیدن یک ببر سوماترایی در وحشی اما ما به طور غریزی متوجه است که بقای آن متصل است به خود ما است. همان درست است برای جبران ناپذير کربن. مانند اکثر گونه های در معرض خطر آن است که یک عنصر است که ما به سادگی نمی توانیم به از دست دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im