سرطان صنعت: اعتیاد به مواد مخدره در مقابل واقعیت

امروز من یک سخنرانی در مدرسه من Stevens Institute of Technology, با عنوان “سرطان صنعت: اعتیاد به مواد مخدره در مقابل واقعیت است.” این بحث با تمرکز بر شکاف عظیم بین واقعیت تلخ از سرطان پزشکی در آمریکا و شادمان ادعاهای ساخته شده توسط صنعت سرطان و خود را در رسانه های توانمندسازها. در زیر امتیاز من قصد دارم به بحث من است که پس از گسترش آنهایی که من ساخته ام در پست های قبلی.—جان هرگن

مشکل بزرگ کسب و کار بزرگ اعتیاد به مواد مخدره

برای اولین بار برخی از حقایق اساسی برای انتقال مقیاس مشکل. سرطان دومین کشنده ترین بیماری در ایالات متحده پس از بیماری های قلبی. بیش از 1.7 میلیون آمریکایی مبتلا به سرطان در سال 2018 و بیش از 600,000 درگذشت. بیش از 15 میلیون آمریکایی در نجات یافتگان از سرطان هستند و امروز زنده است. تقریبا چهار نفر از ده نفر تشخیص داده خواهد شد در طول عمر خود با توجه به موسسه ملی سرطان.

سرطان باعث شده است یک مجتمع صنعتی مربوط به سازمان های دولتی, دارویی و پزشکی, شرکت ها, بیمارستان ها و درمانگاه های دانشگاه جوامع حرفه ای غیر انتفاعی پایه و رسانه ها. هزینه های مراقبت از سرطان باید رسید 40 درصد در دهه گذشته از $125 میلیارد دلار در سال 2010 به $175 میلیارد دلار در سال 2020 (پیش بینی شده).

بودجه تحقیق و پژوهش نیز رسید. بودجه از موسسه ملی سرطان یک آژانس فدرال تاسیس در سال 1937 در حال حاضر در مجموع بیش از 6 میلیارد دلار در سال است. این است که کسری از کل صرف شده در پژوهش توسط سازمان های غیر انتفاعی پایه (6 میلیارد دلار در سال با توجه به 2019 مطالعه) شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی دیگر. مجموع هزینه های تحقیق پس از ریچارد نیکسون اعلام کرد “جنگ با سرطان” در سال 1971 بیش از یک چهارم تریلیون دلار, با توجه به یک سال 2016 تخمین می زنند.

سرطان-صنعت بوستر ادعا می کنند که سرمایه گذاری در تحقیق و آزمایش و درمان منجر به “باور نکردنی پیشرفت” و میلیون ها “سرطان جلوگیری” را به عنوان صفحه اصلی انجمن سرطان آمریکا یک سازمان غیر انتفاعی که دریافت پول از پزشکی شرکت قرار می دهد. یک سال 2016 مطالعه نشان داد که سرطان از کارشناسان و رسانه ها اغلب توصیف جدید درمان با واژه هایی مانند “دستیابی به موفقیت” “بازی تعویض,” “معجزه” “درمان” “اجرای صفحه اصلی” “انقلابی” “تحول” زندگی “محافظ” “پیشگامانه” و “مارول.”

وجود دارد بیش از معتبر از 1200 مراکز سرطان در ایالات متحده آنها صرف $173 میلیون در تلویزیون و تبلیغات مجله کارگردانی در عمومی در سال 2014 با توجه به یک سال 2018 مطالعه و 43 از 48 spenders بالا “فریب آمیزی promot[اد] آتیپیک تجارب بیمار از طریق استفاده از قدرتمند نظرها.” یک 2014 مطالعه به این نتیجه رسیدند که سرطان مراکز “غالبا ترویج درمان سرطان با احساسی تجدید نظر که موجب امید و ترس در حالی که به ندرت ارائه اطلاعات در مورد خطرات و منافع هزینه و یا بیمه در دسترس است.”

کمی خالص پیشرفت پس از 90 سال علاوه بر ضد سیگار کشیدن تلاش

چه خبر از اعتیاد به مواد مخدره? “هیچ کس در حال برنده شدن در جنگ با سرطان” Azra رضا, یک متخصص غدد در دانشگاه کلمبیا ادعا میکند در سال 2019 کتاب همراه اول: و هزینه به دنبال سرطان به آخرین. ادعای پیشرفت هستند “بیشتر اعتیاد به مواد مخدره همان شعارهای از همان self-صداهای مهم برای نیم قرن گذشته.” محاکمات را به همراه داشت بهبود درمان سرطان های دوران کودکی و خاص سرطان خون و استخوان-مغز و غدد لنفاوی سیستم های رضا ، اما این موفقیت که شامل غیر معمول سرطان هستند استثنا در میان یک “مناجات از شکست.”

بهترین راه برای اندازه گیری پیشرفت در برابر سرطان است که در میزان مرگ و میر تعداد زیادی از مردم که تسلیم شدن به سرطان در هر واحد از جمعیت در هر سال است. خطر ابتلا به سرطان با سن افزایش می یابد. (اگر چه در دوران کودکی سرطان می شود مقدار زیادی از توجه آمریکایی ها زیر 20 سال حساب کمتر از 0.3 درصد از همه آمریکایی سرطان و مرگ و میر.) از این رو به عنوان متوسط طول عمر در یک جامعه رشد می کند (به دلیل پیشرفت در برابر قلب و اختلالات تنفسی, بیماری های عفونی و غیره) بنابراین آیا سرطان و مرگ و مير. برای محاسبه مرگ و میر روند در طول زمان محققان تنظیم برای پیری جمعیت است.

با این تنظیم که نگه داشتن در ذهن ارائه دارو سرطان در نور مطلوب تر–نرخ مرگ و میر کاهش یافته است تقریبا 30 درصد از سال 1991. این روند با توجه به سرطان-صنعت بوستر نشان می دهد که سرمایه گذاری در تحقیق و آزمایش و درمان را پرداخت می شود. چه بوستر اغلب موفق به ذکر است که کاهش های اخیر در سرطان و مرگ و میر به دنبال حداقل 60 سال را افزایش می دهد. در این زمان سن-تنظیم مرگ و مير تمام سرطان ها در ایالات متحده 152.4 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است که کمتر از آنچه در آن بود در سال 1930 با توجه به تجزیه و تحلیل کنندگان.

ظهور و سقوط مرگ ناشی از سرطان در مسیر ظهور و سقوط از سيگار با تاخیر از چند دهه. مصرف سیگار در آمریکا بیش از دو برابر شده بین 1930 و اوایل دهه 1970 و کاهش یافته است به طور پیوسته از آن پس با توجه به غیر انتفاعی سایت جهان ما در داده ها. سیگار باعث افزایش خطر ابتلا به بسیاری از سرطان ها به خصوص سرطان ریه است که تا کنون بزرگترین قاتل حسابداری برای مرگ و میر بیشتر نسبت به روده بزرگ, سرطان پستان و سرطان پروستات همراه است.

بیش از دو دهه گذشته ریه-سرطان مرگ و میر کاهش یافته است اما هنوز هم باقی می ماند و بالاتر از آن را در دهه 1960 به ویژه در میان زنان با توجه به جهان داده است. یک سال 2006 تجزیه و تحلیل به این نتیجه رسیدند که “بدون کاهش در سیگار وجود دارد که عملا هیچ کاهش در میزان مرگ و میر سرطان در هر دو مردان و زنان از اوایل 1990s.”

درمان های جدید عملکرد کوچک مزایای بزرگ هزینه های

تحقیقات مرتبط با سرطان به بسیاری از عوامل داخلی و خارجی به ویژه oncogenes هورمون ها و ویروس ها و مواد سرطان زا (مانند کسانی که در سیگار) و تصادفی سلولی تکرار اشتباهات یا “بد شانس.” اما به استثنای سیگار/سرطان لینک که منجر به موثر ضد سیگار کشیدن اقدامات است که دانش ترجمه نشده است به طور قابل توجهی بهبود یافته اقدامات پیشگیرانه و یا درمان. بالینی سرطان محاکمه “بالاترین میزان شکست در مقایسه با دیگر مناطق درمانی” با توجه به یک مقاله 2012.

شرکت های دارویی نگه آوردن داروهای جدید به بازار است. اما یک مطالعه نشان داد که 72 داروهای جدید ضد سرطان تایید شده توسط FDA در سال 2004 و 2014 بقا طولانی مدت به طور متوسط 2.1 ماه. یک سال 2017 گزارش به این نتیجه رسیدند که “ترین داروی ضد سرطان مصوبات نشان داده نشده است یا نمی بهبود بالینی مربوطه نقطه پایان” از جمله بقا و کیفیت زندگی است. نویسندگان نگران است که “FDA ممکن است تصویب بسیاری از هزینه داروهای سمی که بهبود کلی بقا.”

هزینه های درمان سرطان بسیار رشد تورم و داروهای جدید در حال برآورد هزینه به طور متوسط بیش از 100.000 دلار در سال است. بیماران را تا پایان تحمل قابل توجهی از هزینه های. بیش از 40 درصد از افراد مبتلا به سرطان از دست دادن پس انداز زندگی خود را در عرض 2 سال با توجه به یک برآورد.

ایمنی درمانی است که به دنبال تحریک پاسخ ایمنی بدن به سرطان, تولید شده اند زیاد هیجان. دو محقق برنده 2018 جایزه نوبل برای کار مرتبط با سیستم ایمنی درمان و یک کتاب جدید دستیابی به موفقیت: سلول های بنیادی و مسابقه برای درمان سرطانادعا می کند که آنها نشان دهنده یک “کشف انقلابی در درک ما از سرطان و چگونه به آن را ضرب و شتم.”

با توجه به یک سال 2018 گزارش , آمار, اخبار, مواد مخدر شرکت به شدت در بازار سیستم ایمنی درمان و بیماران “هل دادن سخت به آنها را امتحان کنید حتی زمانی که وجود دارد این است که کمی به هیچ مدرکی وجود ندارد که مواد مخدر را برای کار خاص خود سرطان است.” یک سال 2017 تجزیه و تحلیل توسط انکولوژیست ناتان گی و Vinay پراساد تخمین زده است که کمتر از 10 درصد از بیماران مبتلا به سرطان می تواند به نفع از ایمنی درمان است “بهترین سناریو.”

ایمنی درمانی باعث عوارض جانبی شدید و آنها نیز بسیار گران قیمت هزینه صدها هزار دلار در سال انکولوژیست سیذارتا موکرجی نویسنده امپراتور از همه آفاتپرفروشترین سابقه سرطان گزارش شده در نیویورکر در سال گذشته است. “پس از آن در بیمارستان و مراقبت های حمایتی می تواند درایو کل هزینه ها برای یک میلیون دلار یا بیشتر” او می نویسد. “اگر به طور گسترده ای تجویز ایمنی درمانی “می تواند ورشکسته آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی.”

آزمون منجر به OVERDIAGNOSIS و OVERTREATMENT

سرطان صنعت کمک مشهور است که ادعا می کنند که آزمایش های ذخیره شده جان خود را متقاعد کرده است که غربالگری برای سرطان مفید است. قبل از ما می تواند در تشخیص سلول های سرطانی بیشتر احتمال دارد آن است که درمان موفق خواهد شد. درست است ؟ اشتباه است. یکی از مهم ترین یافته های یک دهه گذشته است که بسیاری از مردم سرطانی یا پیش سرطانی سلول است که اگر درمان نشود هرگز سلامت خود را به خطر بیافتد. کالبد شکافی نشان داد که بسیاری از افرادی که می میرند از نامربوط باعث بندر بافت سرطانی.

آزمون نمی تواند قابل اعتماد تمایز بین مضر و بی ضرر و سرطان. به عنوان یک نتیجه, گسترده, تست منجر به گسترده overdiagnosis های ضعیف و غیر مضر سلول های سرطانی. Overdiagnosis منجر به نوبه خود به غیر ضروری جراحی شیمی درمانی و تابش. گیلبرت ولش یک پزشک که سال 2011 کتاب Overdiagnosed: مردم بیمار در پیگیری بهداشت را کمک کرد overdiagnosis به نور به تازگی آن را به نام “یک عارضه جانبی تاسف از ما غیر منطقی سرزندگی برای تشخیص زود هنگام.” Overdiagnosis است موذی تر از مثبت کاذب زمانی که آزمایش اشتباه نشان دهنده وجود سرطان است. بیوپسی می تواند واژگون مثبت کاذب اما نه overdiagnoses.

ماموگرافی و پادتن ویژه پروستات (PSA) آزمون منجر به خصوص نرخ بالا تشخیص زیادی و overtreatment برای سرطان پستان و پروستات. 2013, meta-analysis by the Cochrane همکاری انجمن بین المللی از کارشناسان است که ارزیابی های پزشکی روش های تخمین زده است که اگر 2,000 زنان ماموگرافی در طی یک دوره 10 سال یک زندگی را نجات داد با تشخیص مثبت. در ضمن 10 زن سالم خواهد بود درمان بی ارزش و بیش از 200 “را تجربه مهم پریشانی روانی از جمله اضطراب و عدم اطمینان برای سال به دلیل مثبت کاذب يافته است.”

یکی دیگر از سازمان های غیر انتفاعی پزشکی گروه theNNT.com دارای املای اخلال مفهوم این داده ها. (NNT مخفف “تعداد مورد نیاز برای درمان” که اشاره به تعداد افرادی که باید از دریافت درمان برای یک فرد برای دریافت هر گونه بهره مند شوند. در حالت ایده آل شماره 1 است.) این NNT اشاره می کند که برخی از overdiagnosed زنان ممکن است “مرگ با توجه به تهاجمی درمانی مانند شیمی درمانی و عمل جراحی عمده.” در نتیجه هر گونه سود از غربالگری “متعادل کننده شده توسط فانی مضرات از overdiagnosis و غلط-مثبت.” سرطان پستان متخصص Michael Baum که شدیم انگلستان سینه غربالگری برنامه حمایت رها کردن چنین برنامه هایی که او معتقد است که ممکن است کوتاه زندگی بیشتر از آنها گسترش دهد.

همانطور که برای آزمایش PSA فدرال وظیفه نیروی پزشکی کارشناسان تخمین می زند که 1.3 مرگ و میر ممکن است توان برای هر 1 ، 000 نفر بین سنین 55 و 69 تست شده برای 13 سال است. اما برای هر مردی که زندگی است گسترش بسیاری از تجربه “کاذب-نتایج مثبت است که نیاز به تست اضافی و ممکن است بیوپسی پروستات; overdiagnosis و overtreatment و درمان عوارضی مانند بی اختیاری ادراری و اختلال در نعوظ.” یک سال 2017 تجزیه و تحلیل وظیفه نیروی برآورد نسبت مفید PSA تست مثبت کاذب و overdiagnosis به عنوان بالا به عنوان 1/240.

2013, meta-analysis by کوکران گروه یافت “هیچ کاهش قابل توجهی” در مرگ و میر ناشی از PSA تست. “استراتژی به طور معمول غربالگری تمام مردان با PSA تست منجر به مداخلات هستند که صرفه جویی در زندگی می کند و ممکن است باعث آسیب” به NNT اعلام کرد. کاشف از پادتن ویژه پروستات آسیب شناس ریچارد Ablin است به نام تست PSA یک “سود محور بهداشت عمومی فاجعه است.”

همه علت خاص در مقابل مرگ و میر و “شکنجه داده ها”

مطالعات آزمایشات خاص سرطان به طور کلی نگاه به مرگ و میر نسبت به سرطان. ماموگرافی در نتیجه تلقی موثر اگر زنانی که ماموگرافی کمتر می میرند از سرطان پستان نسبت به زنان که نمی ماموگرافی. این روش می تواند غلو مزایای آزمون به دلیل آن ممکن است با حذف مرگ و میر ناشی به طور مستقیم یا غیر مستقیم از تشخیص. پس از عمل جراحی و شیمی درمانی و پرتودرمانی می تواند ویرانگر درمانزاد اثر از جمله بیماری های قلبی و عفونت های فرصت طلب دیگر انواع سرطان و خودکشی.

بنابراین برخی از مطالعات اندازه گیری “همه علت” مرگ و میر. یک 2015 meta-analysis by اپیدمیولوژی جان Ioannidis (مشهور برای آوردن علمی تکرار بحران به نور) و دیگران هیچ کاهش در همه علت مرگ و میر از آزمایش برای سرطان پستان ، پروستات ، روده بزرگ ریه معاینه دهان و یا تخمدان ها برای بیماران بدون علامت.

در سرمقاله اخیر در اروپا مجله Clinical Investigation, Ioannidis و چهار نویسندگان استدلال می کنند که غربالگری سرطان (به خصوص ماموگرافی و آزمایش PSA) بیش از آسیب خوب است و باید کنار گذاشته شود. آنها انتظار دارند این پیشنهاد به ملاقات با “مخالفت شدید.” غربالگری آنها توجه داشته باشید “کسب و کار بزرگ است: بیشتر غربالگری به معنی بیشتر بیماران بالینی بیشتر درآمد تشخیصی و بخش های بالینی و بیشتر بازماندگان نیاز به مراقبت و پیگیری.”

سرطان بوستر معمولا نقطه به بهبود در بقای طول زمان بین تشخیص و مرگ است. میزان زنده ماندن برای برخی از سرطان ها را در واقع رشد به عنوان یک نتیجه از گسترده تر و با وضوح بالاتر تست که تشخیص سرطان پیش از آن. اما به عنوان یک 2015 تجزیه و تحلیل نقاط به طور کلی مردم دیگر زندگی می کنند به عنوان یک نتیجه از تشخیص زود هنگام. آنها به سادگی زندگی می کنند دیگر با تشخیص سرطان با همه آن مضر و عاطفی و اقتصادی و عواقب فیزیولوژیکی.

با استفاده از بقاء به ترویج آزمون یک مثال از آنچه منتقدان ماموگرافی به نام “شکنجه[ing] داده ها به آن اعتراف به چه کسی می داند که به حقیقت واقعی.” چه داده های غربالگری در واقع نشان می دهد که میلیون ها نفر از مردان و زنان را تحمل کرده اند تروما سرطان تشخیص و درمان بی ارزش. که من اعتصاب به عنوان یک مورد از هیولا قصور.

فساد در صنعت سرطان

تهاجمی می-آیا آمریکا رویکرد به مراقبت های بهداشتی کار نمی کند وقتی که می آید به طب عمومی و سرطان پزشکی در خاص است. ایالات متحده آمریکا صرف به مراتب بیشتر سرانه بهداشت و درمان از جمله سرطان, مراقبت از هر کشور دیگری است اما هزینه های بالاتر منجر به طولانی تر زندگی می کند. کاملا برعکس. اروپا که خرج می کند بسیار کمتر در مراقبت از سرطان از آمریکا پایین تر سرطان میزان مرگ و میر با توجه به یک مطالعه 2015. بنابراین کشورهایی مانند مکزیک و ایتالیا و برزیل با توجه به جهان داده است.

آمریکا رویکرد ترویج فساد است. با توجه به یک 2019 مقاله آمار اخبار توسط انکولوژیست Vinay پراساد بسیاری از متخصصان سرطان قبول پرداخت از شرکت هایی که داروهای تجویز آنها. این عمل پراساد agues, “ما را به جشن های حاشیه ای مواد مخدر به عنوان اگر آنها بازی را تغییر دهند. آن منجر کارشناسان به چشم پوشی و یا بی اهمیت جلوه دادن عیوب و نقصان در سرطان آزمایش های بالینی. آن را نگه می دارد پزشکان سکوت در مورد خرد کردن قیمت داروهای سرطانی.”

سال گذشته نیویورک تایمز و ProPublica گزارش داد که مقامات بالا در Sloan Kettering Cancer Center “بارها و بارها نقض سیاست های مالی و تضاد منافع پرورش یک فرهنگ است که در آن سود به نظر می رسد را مقدم بر تحقیقات و مراقبت از بیمار است.” اسلون کترینگ افسر ارشد پزشکی, خوزه Baselga, “موفق به افشای میلیون دلار در پرداخت از دارو و مراقبت های بهداشتی با شرکت در ده ها تن از مقالات در مجلات پزشکی.” Baselga چپ اسلون کترینگ برای تبدیل شدن به رئیس تحقیقات سرطان در مبارزه با مواد مخدر شرکت AstraZeneca.

تمایل انکولوژیست برای تولید monetizable یافته ها همچنین ممکن است سازش کیفیت تحقیقات خود را. 2012 بررسی 53 “نقطه عطفی” سرطان مطالعات نشان داده است که تنها شش می تواند تکثیر. به اصطلاح تکرارپذيری پروژه: سرطان زیست شناسی است که به بررسی 14 اخیر بسیار استناد مطالعات و تایید کرده است تنها پنج بدون مدرک.

راه حل: آرام سرطان پزشکی ؟

پس چه راه حل تمام این مشکلات ؟ برخی از مراقبت های بهداشتی کارشناسان معتقدان به “محافظه کار پزشکی” به عنوان یک راه برای کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و بهبود نتایج. در “مورد برای پزشکی محافظه کار” بیانیه منتشر شده در سال گذشته چهار نفر از پزشکان (از جمله فوق Vinay Prasad) urge همکاران به رسمیت شناختن بدن انسان را “ذاتی خواص درمانی و به اذعان “چگونه اثر کمی پزشک در نتایج.” پزشکان خواهد شد و در نتیجه محافظت از خود “در برابر ما بزرگترین دشمن—غرور.”

پزشکی محافظه کاران با خوشحالی اتخاذ روش های درمانی جدید “هنگامی که سود روشن است و شواهد قوی و بی طرفانه” نویسندگان تاکید می کند اما بسیاری از اتهام پیشرفت “را در حاشیه مزایای.” محافظه کارانه سرطان, پزشکی, به عنوان من تصور آن خواهد درگیر در کمتر تست, درمان, ترس از نظامی سبک و بلاغت و اعتیاد به مواد مخدره. آن را خواهد شناخت محدودیت های پزشکی و این امر افتخار سوگند نامه بقراط: اولین do no harm.

پزشکان نمی تواند در مورد یک تغییر جهت به سمت محافظه کارانه سرطان پزشکی خود را. ما مصرف کنندگان باید به آنها کمک کند. ما باید با شناخت محدودیت های پزشکی و درمانی ظرفیت بدن ما است. ما باید مقاومت در برابر آزمون ها و درمان است که باید حاشیه مزایای در بهترین حالت. ما ممکن است هرگز درمان سرطان که ناشی از برخورد ما مجموعه زیست شناسی با آنتروپی تمایل همه سیستم ها نسبت به اختلال. اما اگر ما می تواند به محدود کردن ما ترس و حرص و ما مراقبت از سرطان مطمئنا بهبود بخشد.

یک آخر توجه داشته باشید: من می خواهم برای تشکر از کارشناسان من ذکر شده در بالا جان Ioannidis, سیذارتا Mukherjee, Vinay Prasad, Azra رضا و گیلبرت ولش—به عنوان به خوبی به عنوان کوکران و theNNT.com خود را بی پرده, شجاع, ارزیابی, از, سرطان و طب. افراد و گروه هایی مانند این نشان دهنده بهترین امید ما برای بهداشت و درمان-مراقبت از اصلاحات. ما فقط باید به گوش دادن به آنها.

مطالعه بیشتر:

متا پست: پست در سرطان

می تواند مادام العمر تهاجمی غربالگری از بین بردن سرطان ؟

پزشکی است مبالغه?

عزیز “منتقدان” باش هومیوپاتی و پاگنده کمتر ماموگرافی و جنگ بیشتر

همچنین نگاه کنید من آنلاین رایگان کتاب ذهن-بدن مشکلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de