بزرگترین آزمایش روانشناختی در تاریخ در حال اجرا است در حال حاضر

illustration of author Lydia Denworth

لیدیا Denworth بروکلین, n. y. مبتنی بر علم نویسنده یک ویرایشگر کمک برای علمی آمریکاییو نویسنده از دوستی: تکامل زیست شناسی و قدرت فوق العاده ای از زندگی اساسی باند (W. W. Norton, 2020).

خلاصه

  • تحقیقات نشان داده است که زمانی که به طور بالقوه در مواجهه با حوادث حدود دو سوم از مردم نشان می دهد روانی انعطاف پذیری است.
  • اما سلامت روانی و میر از این بیماری همه گیر ممکن است مناسب این پارادایم.
  • زندگی شده است طرح میتوانست در یک دامنه بی سابقه و با سرعت و محققان را یک فرصت برای بررسی علم از انعطاف پذیری در راه های جدید است.
به اشتراک گذاری داستان

خبرنامه رایگان دسترسی دیجیتال به ما شماره ژوئن در حال حاضر بخوانید

تیاو تاثیر COVID-19 در سلامت جسمی از جهان شهروندان فوق العاده است. در اواسط ماه مه وجود دارد رو به بالا از چهار میلیون نفر در سراسر بیش از 180 کشور جهان است. این بیماری همه گیر را اثر بر سلامت روان می تواند حتی گسترده تر. در یک نقطه تقریبا یک سوم از جمعیت این سیاره تحت دستور به ماندن در خانه. این بدان معناست که 2.6 میلیارد نفر–بیش از زنده بودند در طول جنگ جهانی دوم–را تجربه عاطفی و مالی راهپیمایی این کروناویروس جدید. “[این مستند] مسلما بزرگترین آزمایش روانشناختی تا کنون انجام شده” نوشت: روانشناس سلامت Elke Van Hoof از دانشگاه آزاد بروکسل-VUB در بلژیک. نتایج حاصل از این بی خبر آزمایش تنها شروع به محاسبه می شود.

علم از انعطاف پذیری است که به بررسی چگونه مردم در آب و سختی ارائه می دهد برخی از سرنخ. انعطاف پذیر فردی نوشت: دانشگاه هاروارد روانپزشک جورج وایلانت, شبیه ترکه با یک, تازه, زندگی سبز هسته. “هنگامی که پیچ خورده از شکل مانند یک شاخه خم, اما آن را نمی شکند; در عوض, آن چشمه بازگشت و همچنان در حال رشد است.” استعاره توصیف یک عدد تعجب آور از مردم: به عنوان بسیاری از آنجا که دو سوم از افراد بازیابی از تجربیات دشوار است و بدون طولانی مدت اثرات روانی و حتی زمانی که آنها زندگی می کردند از طریق حوادث مانند جرم و جنایت خشونت آمیز و یا اینکه یک زندانی جنگ. برخی حتی به رشد و یادگیری از آنچه به آنها اتفاق افتاده است. اما دیگر سوم رنج می برد واقعی ناراحتی روانی–برخی از مردم برای چند ماه و برخی دیگر سال است.

حتی اگر اکثر افراد اثبات انعطاف پذیر تلفات از COVID-19 اختلالات و مطلق اعداد درگیر باید کارشناسان هشدار دهنده بیماری روانی “سونامی.” مردم چند erikson: تهدید بیماری و تنهایی و انزوا و از دست دادن عزیزان, پیامدهای از دست دادن شغل و مداوم و عدم اطمینان در مورد زمانی که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید. افسردگی, اضطراب و استرس پس از سانحه بدون شک به دنبال برای برخی از. سلامت روان خطوط تماس ویژه گزارش موج در تماس و اوایل نظرسنجی در بر داشت سطح بالایی از نگرانی. “این بیماری همه گیر درست کنه تمام جعبه ها از نظر انواع عوامل استرس زا که در حال رفتن به دشوار” روانشناس می گوید: آنیتا DeLongis از دانشگاه بریتیش کلمبیا که در مطالعات روانی-اجتماعی پاسخ به بیماری است. مرگ با خودکشی از متخصصان مراقبت های بهداشتی که در جبهه پزشکی خطوط قدرتمند یادآوری از خطرات.

فردی انعطاف پذیری بیشتر پیچیده توسط این واقعیت است که این بیماری همه گیر است نمی شود هر فرد در راه همان است. برای همه است که به اشتراک گذاشته شده است–coronavirus زده در هر سطح از جامعه و چپ چند زندگی بدون تغییر–شده است وجود دارد تنوع فوق العاده ای در اختلال و خرابی تجربه کرده است. در نظر بروکلین فقط یک قصبه در سخت-آمار شهر نیویورک است. ساکنان که در آغاز سال زندگی و یا کار در عرض چند مایل از یکدیگر بسیار متفاوت داستان از بیماری و از دست دادن و مرور چالش های اجتماعی فاصله. چگونه به سرعت و چگونه به خوبی افراد کسب و کار و سازمان های بازیابی بستگی به شغل و بیمه و بهداشت و درمان بودند که از این آغاز شده و در اینکه آیا آنها را تحمل کرده اند بدون هیچ زحمتی و یا شکستگی و اینکه آیا آنها می توانند منابع مالی و حمایت اجتماعی.

همه گیر گذاشته است لخت و بی عدالتی در آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی و اقتصادی ایمنی net. سیاه پوست و لاتین تبار در حال مرگ هستند در نرخ بسیار بالاتر از سفید آمریکایی است. “هنگامی که ما صحبت در مورد شرایط موجود نیست فقط اگر من چاق, آن را در جامعه ما وضعیت موجود می گوید:” انسان شناس پزشکی کارول Worthman از دانشگاه اموری متخصص در جهانی بهداشت روان.

خوشبختانه بی سابقه ای همه گیر است که منجر به بی سابقه علم نه فقط در virology اما بر سلامت روان و انعطاف پذیری است. رفتاری دانشمندان در حال اندازه گیری روانی تلفات در زمان واقعی و تلاش برای شناسایی آنچه که کمک می کند تا مردم برآید. بر خلاف گفتن, 11 سپتامبر حملات تروریستی و یا طوفان کاترینا رخ داد که بیش از یک دوره محدود حتی اگر اثرات آنها کشیده شد بیرون باز قاب زمان برای COVID-19 اجازه می دهد تا برای انواع جدیدی از مطالعات طولی و جهت تحقیقات. ناگهانی توده سوئیچ مجازی اشکال کار و اجتماعی است که انتظار می رود برای پرش شروع دقیقتر تحقیقات چه چیزی باعث تعامل اجتماعی رضایت بخش–و یا stultifying. اگر محققان دیدار با چالش COVID-19 می گوید: روانپزشک دنیس Charney از دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای “وجود دارد خواهد بود یک کل علم جدید از انعطاف پذیری است. ما می تواند یاد بگیرند که چگونه برای کمک به مردم بیشتر انعطاف پذیر قبل از این چیزها اتفاق می افتد.”

Photo of Bernell Grier
Bernell گریر (همچنین نشان داده شده در بالا) که منجر به یک جامعه توسعه شرکت در بروکلین, n. y., است, کمک, سیاه, افراد مبتلا به این بیماری همه گیر.

خم اما شکستن نیست

رافائل Hasid وارد در شهر نیویورک از زبان مادری خود اسرائیل در سال 2000 به حضور فرانسه موسسه آشپزی. او در سال 2005 افتتاح یک رستوران به نام میریام در بروکلین است که تبدیل به یک محله مورد علاقه. در هفته اول ماه مارس Hasid می توانید ببینید چه چیزی در آینده شد. “من در پی اخبار در اسرائیل,” او می گوید. “ما دو هفته در هر رابطه است. من گفت: “این اتفاق می افتد در اینجا.'” وقتی میریام ها را آخر هفته از صبحانه جذب یک سوم از معمول جمعیت Hasid نیست زمان زیادی را صرف تعجب چه باید بکنید: او به دور از همه از رستوران مواد غذایی فاسد شدنی به همسایه ها. زمان شهرستان مورد نیاز تمام رستوران را تعطیل میریام در حال حاضر بسته شده است.

در مواجهه با به طور بالقوه حوادث “حدود 65 درصد از مردم در حال رفتن به نشان می دهد, حداقل, علائم روانی می گوید:” روانشناس بالینی جورج Bonanno از معلم, کالج در دانشگاه کلمبیا. Bonanno که یک متخصص بر تابآوری مطالعات پس از طوفان حملات تروریستی تهدید کننده زندگی آسیب ها و بیماری های همه گیر مانند سال 2003 شیوع سارس. تحقیقات خود و دیگران که به طور مداوم نشان می دهد سه شایع روانی پاسخ به مشکلات. دو سوم از مردم به دنبال انعطاف پذیری مسیر و حفظ نسبتا با ثبات روانی و سلامت جسمی. حدود 25 درصد مبارزه به طور موقت با آسيب شناسی روانی مانند افسردگی یا اختلال استرس پس از سانحه و پس از آن بهبود می یابند–یک الگوی شناخته شده به عنوان بهبود مسیر. و 10 درصد رنج می برند پایدار پریشانی روانی. این نتایج درست نگه سراسر جمعیت های گوناگون و اجتماعی و اقتصادی وضعیت. “ما در حال صحبت کردن در مورد همه” Bonanno می گوید. از سوی دیگر خطر ابتلا به اختلالات روانی است که دو بار به عنوان بالا به مردم در کمترین اقتصادی rungs.

اما سلامت روانی اثرات بحران تا جارو و موذی ممکن است پایبندی به این پارادایم. مطالعات نشان می دهد که سخت قرنطینه می تواند منجر به منفی اثرات روانی مانند اختلال استرس پس از سانحه اگر چه تعداد کمی از ما که درست قرنطینه که اشاره به جداسازی پس از یک ممکن است قرار گرفتن در معرض عفونت است. به جای بسیاری از نقاط جهان زندگی می کنند با محدودیت های که Bonanno مظنون مقدار به چیزی بیشتر مانند مدیریت استرس مداوم. “این اولین بار است که در تاریخ زندگی ما تا به حال یک جهانی مستند که رفته برای چنین مدت زمان طولانی می گوید:” اپیدمیولوژی دیزی aslan media از دانشگاه کالج لندن است. “ما به سادگی نمی دانم چگونه مردم در حال رفتن به واکنش نشان می دهند به این.”

پتانسیل دامنه تاثیر قابل توجهی است. “این است که متفاوت از دیگر انواع استرس به دلیل آن را فقط یک دامنه از زندگی خود می گوید:” روانشناس سلامت نانسی گناه از دانشگاه British Columbia. “مردم در برخورد با رابطه و یا خانواده چالش های مالی و کار, چالش های سلامت است.”

گزارش های اولیه در حال حاضر نشان دادن پاک کردن اثرات. برای اولین بار در سراسر کشور در مقیاس بزرگ بررسی در چین که در آن بحران قدیمیترین یافت که تقریبا 35 درصد گزارش پریشانی روانی. در ایالات متحده رو به افزایش ترس و اضطراب در مورد COVID یافت شده است در افرادی که در حال حاضر از اضطراب رنج می برند. مطالعه دیگری دستگیر نگران کننده یافته در افراد مسن است. این تعجب آور است چرا که پژوهش های قبلی نشان می دهد که برای اکثر افراد مسن بهتر است احساسی خوب بودن. “در طول این همه گیر افراد مسن ندارد و کسانی که مرتبط با سن نقاط قوت در احساسات است که ما به طور معمول انتظار می رود می گوید:” گناه که مطالعات پیری و همکاری با DeLongis در حال انجام COVID-19 مطالعه 64,000 افراد در سراسر جهان است. “آنها گزارش فقط به عنوان مقدار استرس به عنوان میانسال و جوانتر مردم است.”

گناه است که هنوز هم تجزیه و تحلیل علل استرس اما مظنون آن است که توسط افراد مسن’ بالاتر احتمال بیمار شدن و از دست دادن عزیزان. افراد مسن در حال مقابله با استرس خود را بهتر از افراد جوان اما و گزارش کمتر افسردگی یا اضطراب. آنها ممکن است با بهره گیری از چشم انداز است که می آید با داشتن زندگی از طریق بیش از افراد جوان گناه می گوید. بزرگسالان مسن تر از 65 نیز زمان بیشتری را به توسعه مهارت های مقابله با استرس و بسیاری از آنها بازنشسته هستند و بنابراین کمتر احتمال دارد به نگرانی در مورد کار.

Aslan media شروع به مطالعه در اواسط ماه مارس است که شامل بیش از 85,000 انگلستان ساکنان. آن را ردیابی افسردگی و اضطراب و استرس و تنهایی هفته به هفته. “ما نیاز به دانستن در زمان واقعی چه اتفاقی می افتد,” aslan media می گوید. شش هفته در آنها دریافتند که میزان افسردگی به طور قابل توجهی بالاتر از قبل از همه گیر.

به طور کلی کسانی که قبلا تشخیص داده شده بیماری های روانی کسانی که به تنهایی زندگی می کنند و افراد جوان بودند گزارش بالاترین سطح افسردگی و اضطراب است. در سمت مثبت وجود دارد با اندکی کاهش در سطح اضطراب یک بار این مستند اعلام شد. “عدم تمایل به همه چیز را بدتر” aslan media می گوید. برخی از یافته نمی دانستند چه آمده است, در حالی که دیگران پیدا کردن راه هایی برای انجام.

پس از Hasid رستوران بسته شده بود به مدت سه هفته او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت هر یک از پرداخت های دولت به منظور محافظت از کسب و کارهای کوچک. در حالی که وضعیت او بود مملو از عدم قطعیت “من فکر کردم که ما باید برای ادامه ایجاد کسب و کار برای خود,” او می گوید. زمانی که چند مشتریان از طریق پست الکترونیکی به پرس و جو اگر او را در نظر پذیرایی خود را عید فصح seders, Hasid توسعه یک جایزه fixe تعطیلات منو برای تحویل. قبل از همه گیر Hasid شد برنامه ریزی برای باز کردن یک مغازه اغذیه فروشی خواهد بود که واقع در مجاور نمای. به جای بازسازی فضای جدید او باز دلی داخل رستوران. بزرگترین نگرانی این بود که آیا کارکنان احساس امن است. برای اطمینان بخشیدن به آنها در علاوه بر این به اجتماعی فاصله او نیاز به ماسک و دستکش و کسی آمده برای سفید رستوران صبح و شب. Hasid است که به دنبال به دیگر مطابق با استراتژی شامل دمنده و الکل که او شنیده شده اند مورد استفاده در سنگاپور است.

Hasid به رسمیت می شناسد که توانایی خود را برای انطباق با چیزی است که هر کسب و کار می توانید انجام دهید به خصوص بسیاری از رستوران ها که در اجرای تنگ حاشیه. عملیات جدید است که با استفاده از حداقل کارکنان اما Hasid همچنان به پرداخت–از جیب خود–هر یک از کارکنان است که باید قادر به دریافت از طریق به بیکاری است. خدمت به مواد غذایی از طریق تحویل به ارمغان می آورد در کمتر از یک سوم از میریام سابق درآمد اما او می گوید آن است که بهتر از هیچ چیز است. این رستوران است و همچنین آماده سازی یک وعده غذایی هفتگی برای یک بیمارستان محلی است. “این است که پول ساز اما حداقل ما می توانیم انجام دهیم.” Hasid خوشحال است با میریام اختراع مجدد و خوش بینانه است که این رستوران در نهایت زنده ماندن. “ما در وضعیت بسیار بهتری نسبت به بسیاری از مکان های دیگر در نیویورک,” او می گوید.

هنگامی که تام Inck (بالا سمت راست) بیمار با COVID-19 همسرش, وندی Blattner (ایستاده) برای مراقبت از او در حالی که مدیریت تحولات در کسب و کار خود و دختران خود زندگی می کند.

اجزای مقابله

زمانی که ساکن بروکلین تام Inck توسعه مداوم تب و سرفه های خشک در اواسط ماه مارس به روان درمانگر و مشاور مدیریت می ترسید او COVID-19. به دلیل کمبود آزمون در زمان Inck دکتر برای اولین بار به نمایش در آمد برای هر دیگر شناخته شده ویروس (Inck پرداخت شده برای تست پانل). سپس دکتر و بیمار, ملاقات در خیابان های منهتن. ایستاده در خیابان مدیسون کامل تجهیزات حفاظتی دکتر تجویز آزمون که برگشتم مثبت شش روز بعد.

موفقیت در مقابله با بحران به معنی ادامه به عملکرد و درگیر شدن در روز به فعالیت های روز. یکی باید مشکلات را حل کند (که آیا این بدان معناست که گرفتن مواد غذایی و یا یک ویروس و تست) تنظیم احساسات و مدیریت روابط است. عوامل وجود دارد که پیش بینی پذیری مانند خوش بینی توانایی به نگه داشتن چشم انداز اجتماعی قوی پشتیبانی و انعطاف پذیر تفکر است. افرادی که بر این باورند که آنها می توانید انجام دهید در واقع تمایل به کنار آمدن بهتر است.

در طول نه روز از انزوا در یک اتاق یدکی, Inck پر بار با مراقبه و خواندن. در برخی از راه, چیزهایی که سخت تر برای همسرش وندی Blattner بود که مدیریت او مراقبت گذار از آژانس بازاریابی به کار از راه دور و احساسات زن و شوهر را دو کالج سن دختران که ناراحت از دست دادن ترم و اضطراب در مورد پدر خود را. Blattner چپ غذا در خارج از شوهرش درب و کردم تا هر سه ساعت در طول شب برای ضبط خود را متوسط و سطح اکسیژن خون. او ترسیده بود اما مصمم. “من احساس می کردم که او تا به حال مراقبت عالی حتی اگر آن را از راه دور و که من تا به حال این منابع در درون خودم و حمایت من نیاز,” او می گوید. “این چیزی است که گفتم بچه های من و آنچه که من به خودم گفتم–که آن را ممکن است اما آن خواهد بود درست است.”

بسیاری از افراد مهارت های مقابله ای می تواند تقویت شود. بسیاری از مطالعات جدید طراحی شده برای شناسایی استراتژی های موفق که بافر اثرات استرس. تا کنون, aslan media می گوید: مردم را تشویق به دنبال کلاسیک سلامت روان استراتژی: به اندازه کافی بخوابید رعایت روال ورزش و خوردن و حفظ اجتماعی قوی اتصالات. صرف وقت بر روی پروژه های کوچک حتی آنهایی که ارائه یک حس از هدف نیز کمک می کند.

در کار قبلی DeLongis نشان داده است که کسانی که در حال بالا در همدلی بیشتر احتمال دارد به درگیر در سلامت مناسب رفتارهای اجتماعی مانند فاصله و روان در سلامت نسبت به افرادی که کم و همدلی است. اما مطالعات قبلی از بیماری ها مانند سارس و غرب رود نیل بودند مقطعی و اسیر تنها یک لحظه در زمان. او COVID-19 مطالعه به دنبال خواهد داشت مردم رفتار و نگرش به صورت ماه به تصرف تغییرات در همدلی و مقابله در طول زمان است. “این فقط در مورد یک صفت از همدلی” DeLongis می گوید. همدلانه پاسخ می تواند آموخته و تشویق مناسب با پیام و قوز است که افزایش یا کاهش می یابد در پاسخ همدلانه بیش از هفته و ماه خواهد بود در ارتباط با تغییرات در رفتارهای بهداشتی و مکانیسم های مقابله ای.

به عنوان بخشی از DeLongis مطالعه گناه است و داشتن افراد ثبت فعالیت های روزانه خود را و احساسات برای یک هفته. “تا کنون تصویر است که زندگی واقعا به چالش کشیدن اما مردم در حال پیدا کردن راه هایی برای دیدار با این چالش,” او می گوید. بسیاری از گزارش یک معامله بزرگ از مثبت تعاملات اجتماعی بسیاری از آنها از راه دور است. افراد مسن گزارش بالاترین سطح از تجارب مثبت در زندگی روزانه خود اغلب از طریق ارائه حمایت به دیگران است.

قابل توجه است که از راه دور اتصالات اثبات رضایت بخش است. تحقیقات قبلی در مورد اثرات فن آوری های دیجیتال و رسانه با تمرکز بر ارتباط بين زمان صرف شده بر روی صفحه نمایش و روانی خوبی بودن اما اطلاعات خیلی کمی در مورد ارزش انواع مختلف تعامل آنلاین. در حال حاضر که جهان با تکیه بر اینترنت به معاشرت بررسی آن دسته از تفاوت های ظریف بسیار مهم است. باید رسانه های اجتماعی تقلید از نزدیک و چهره به چهره تعامل و یا می تواند با شدت کمتر اشکال ارتباطی ترک مردم احساس متصل است ؟ ما هنوز نمی دانند بلکه آن است که به احتمال زیاد این مطالعات را در حال حاضر دریافت بودجه که قبلا آنها نیست. “من فکر می کنم ما فقط قلم یک دهه از مکالمه در یک ماه” روانشناس می گوید: امی Orben از دانشگاه کمبریج که مطالعات نوجوان, بهداشت روان و فن آوری استفاده از.

رسانه های اجتماعی یک عامل است و در انواع دیگری از تحقیقات نیز هست. روانشناس Roxane کوهن نقره از دانشگاه کالیفرنیا در ایروین, بررسی تاثیر رسانه های قرار گرفتن در معرض مردم را به خوبی بودن. “کسانی که مصرف مقدار زیادی از اخبار در مورد یک جامعه گسترده بحران بیشتر مضطرب,” او می گوید. محاسباتی اجتماعی دانشمند یوهانس Eichstaedt از دانشگاه استنفورد است ترکیب در مقیاس بزرگ تجزیه و تحلیل از توییتر با یادگیری ماشین را به تصرف سطح افسردگی و تنهایی و شادی در طول بیماری همه گیر.

به عنوان Blattner می ترسید همه چیز را می برای خانواده خود را. در شب هفت و هشت زمانی که Inck تب ماند حدود 103 و سطح اکسیژن خون کاهش یافته و به 93 خود دکتر (از طریق زوم) گفت: اگر سطح باقی ماند وجود دارد و یا بدتر شد و Inck باید به بیمارستان بروید. “من قصد ندارم به یک بیمار است که می میرد, در خانه,” او گفت: بیانیه ای که نگران کودکان است. “سخت ترین چیز برای ما بود ترس” Inck می گوید. اما تیلنول نگه تب در بررسی کوتاه و کم عمق تنفس نگه داشته Inck است از میزان اکسیژن خون در منطقه ایمنی. پس از 10 روز او شروع به احساس بهتر است.

تجربه چپ Inck سپاسگزار و انرژی. او انداخت خود را به کار مشاوره دیگران که بیمار بودند و امضا به یک پلاسما اهدا کننده برای حیاتی بیماران است. اما بر خلاف دیگران که بهبود او در ابتدا سرمایه گذاری زیاد است. “جهان احساس آسیب پذیر, جای,” او می گوید.

صاحب رستوران رافائل Hasid به سرعت در حال باز آفرینی کسب و کار خود را برای بایگانی اطلاعات و تحویل شد اما پرداخت کارکنان را از جیب خود.

جامعه را در شرایط موجود

حتی کسانی که سرشار از شخصی انعطاف پذیری نیاز به کمک از خارج اگر آنها چالش ها در چند جبهه. به عنوان مدیر اجرایی IMPACCT بروکلین یک جامعه توسعه شرکت است که در خدمت تاریخی سیاه و سفید, محله بروکلین Bernell K. Grier می بیند چقدر سخت گیر ضربه آفریقایی-آمریکایی جامعه است. “روزانه های من شنیدن از مردم که یا COVID مثبت, دوره نقاهت بعد از آن یا باید از آن درگذشت,” او می گوید. سه نفر از کسانی که مرگ و میر رخ داده در آپارتمان که Grier مدیریت و مورد نیاز خود را به سازماندهی عمیق تمیز کردن خدمات. هنوز هم او فشرده. “سالمندان هستند ترس از بیرون رفتن, ترس از هر کسی که خود را به مقابل درب” گریر می گوید. “آنها نیز نه تکنولوژی زرنگ و دانا. بسیاری از چیزهایی که در آن آنها در حال گفت که برای رفتن بر روی کامپیوتر آنها نیاز به کسی برای نگه داشتن دست خود را و کمک به آنها را از طریق فرایند.”

گیر aslan media می گوید: “در حال رفتن به تشدید اجتماعی شیب که ما به دیدن استفاده می شود در سراسر جامعه است. این بسیار مهم است که [مردم] باید مداخلات در سطح ملی است که می توانید از [آنها را].” در انگلستان از جمله مداخلات شامل خدمات بهداشت ملی و کردند برنامه می پردازد که تا 80 درصد از حقوق میلیون ها نفر از انگلیسی ها که نمی تواند کار به دلیل بیماری همه گیر. در ایالات متحده, چک-بسته های حفاظت و بیکاری وجود داشته باشد اما ثابت دشوار است برای دسترسی به سرعت.

Grier سازمان فراهم می کند انواع خدمات در سراسر مسکن, کسب و کار کوچک حمایت و تعامل مالی و نهادهای دولتی است. به محض این که این بیماری همه گیر آمار کارکنان خود توزیع اطلاعات در مورد بهداشت عمومی و منابع اقتصادی. آنها را معرفی آموزشی برای کمک به کسب و کار درخواست برای وام. همانطور که از اواخر ماه آوریل “هیچ کدام از آنهایی که به ما کمک کردم هر چیزی” گریر می گوید. “این نه رسیدن به کسب و کار ما.” تنها 70 درصد از Grier مستاجران قادر به پرداخت اجاره بها در ماه آوریل است. “ما هنوز هم مجبور به پرداخت سوپرها این باربرها گرما و برق و مالیات و هر چیز دیگری” گریر می گوید. “این یک اثر دومینو. اگر ساکنان را پرداخت نمی کند ما نمی توانیم پرداخت.”

Worthman از اموری انسان شناس می گوید: توانایی برای مقابله با این بیماری همه گیر را راهپیمایی است و نه فقط یک فرد مسئله اما یک اجتماعی یکی. آن را نیز یک فرصت است. “مردم با اشاره به دوره های فاجعه در تاریخ آمریکا پس از جنگ جهانی اول و رکود اقتصادی که منجر به تغییر ساختاری که بهره مند مردم است.”

Grier حمایت برای تغییر مثبت برای جامعه است. در گفتگو با سلامت عمومی و مقامات منتخب او اشاره نابرابری مانند این واقعیت است که اولین آزمون مراکز نبودند واقع در محله های فقیر. “این است که کانون توجه بر آنچه وجود داشته است برای بیش از حد طولانی,” او می گوید. “هنگامی که شما دنبال آن هستید در [راه حل] مطمئن شوید که درآمد برابری و نژادی-سهام لنز یک فیلتر برای همه چیز است که در محل قرار داده.” به عنوان بروکلین reemerges از انزوای اجتماعی Grier می داند که این مهم نقش گروههای مانند او بازی کند. “ما ادامه خواهد داد تا به اینجا بود که رابط که مشاور اعتباری است که هدایتگر.”

پرورش انعطاف پذیری هر چند جامعه حمایت به نظر می رسد مهم تر از همیشه. به عنوان یک پرستار مدرسه در بروکلین مرلین هوارد که مهاجرت از گویان به عنوان یک نوجوان کار می کرد از طریق اوایل ماه مارس تا مدارس دولتی بسته شده است. او بیمار روز بعد از او در سمت چپ کار می کنند. آن زمان 10 روز برای دریافت نتایج آزمون تایید کرد که او تا به حال COVID-19. سپس توسط هوارد فکر او در جاده به بازیابی. اما در روز شنبه, آوریل 4 او از خواب بیدار شد با زحمت کشیده تنفس است که به سرعت در حال بدتر شده است. برادر او Nigel Howard کسی که با او به اشتراک گذاشته یک آپارتمان به نام یک آمبولانس. اما در آوریل 4 بود در نزدیکی اوج این بیماری همه گیر در بروکلین و وجود آمبولانس در دسترس است. نایجل سوار آنها را به نزدیکترین بیمارستان اما مرلین تنفس بدتر در راه است. کمتر از یک دقیقه قبل از آنها وارد قلب او متوقف شد و او نمی تواند زنده کرد. او 53.

“یک زن و شوهر از چیزهای کوچک و ساده می تواند به نجات خواهر من زندگی می گوید:” Haslyn Howard, جوانترین مرلین پنج برادر. اگر مدارس بسته شده بود قبل از آن و یا همکار خود می توانست یک روز بیمار او ممکن است بدست بیمار است. اگر کسی تا به حال توصیه می شود oximeter پالس او شناخته شده اند که برای رفتن به بیمارستان دیر. اگر یک آمبولانس در دسترس بوده است … Howard برادران مرتب مشاهده در یک جزیره کفن به ارائه برخی از بسته شدن. Haslyn مجاز تنها سه نفر در اتاق در یک زمان اما همزمان خدمات مجازی مجاز بیش از 250 نفر به جشن مرلین زندگی.

نایجل است پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 و جدا شده در صفحه اصلی. “برادران من و من در مراحل اولیه تلاش برای برنامه ریزی یک سازمان است که هدف از تلاش برای کمک به سیاه و سفید و قهوه ای, جامعه, جوامع فقیر و آدرس برخی از این [مسائل] در یک محلی و ملموس سطح” Haslyn می گوید. آن چیزی است که آنها می توانند در حافظه خواهر خود را که می توانست او را افتخار. “این یکی از راه هایی که ما در حال مقابله است.” “چگونه ما به نوبه خود فاجعه به پیروزی؟”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de