بزرگترین رمز و راز: آنچه که آن را به ردیابی Coronavirus منبع

پس از همه گیر شروع به سوال از کجا coronavirus آمد, از, شده است و یکی از بزرگترین پازل. آن را تقریبا به طور قطع منشأ در خفاش و یک مطالعه جدید این هفته—جامع ترین تحلیل coronaviruses در چین—اضافه وزن بیشتر به این نظریه.

اما عدم شفافیت در اطراف چگونه به آن را حذف به مردم به معنای آن است که بی اساس تئوری های ترویج شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—که آن را فرار از آزمایشگاه در چین باقی بماند.

در مقابل بسیاری از محققان می گویند به احتمال زیاد توضیح داده شده و چه شناخته شده است تا کنون در مورد این ویروس و دیگران مانند آن است که خفاش ها گذشت و به واسطه حیوانی که سپس گسترش آن به مردم است.

در اواسط ماه مارس سازمان بهداشت جهانی سازمان جهانی بهداشت کلیدی تصمیم, تصویب قطعنامه ای که خواستار این سازمان را به همکاری با دیگر سازمان های بین المللی برای شناسایی حیوانات منبع.

اما دانشمندان می گویند که ماهیت شواهد مورد نیاز به معنی آن را می شود سخت به پیگیری کردن حیوانات منبع—و همچنین دشوار است به طور کامل رد کردن تسهیلات در سوال ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) به عنوان منبع.

که WIV یک آزمایشگاه بسیار مورد توجه برای کار خود را در بت coronaviruses است واقع در شهرستان که در آن شیوع اول پدید آمده است که احتمالا فقط یک تصادف است. اما پیشرو کار آن محققان در حال انجام برای باز کردن اصلی این بیماری همه گیر و همچنین به عنوان بی اساس حدس و گمان در مورد نقش احتمالی آن در شیوع محوری است آن را به کانون توجه: تعدادی از نویسندگان از آخرین بت مطالعه کار وجود دارد.

تحقیقات مستقل در این مرکز است که احتمالا تنها راه برای متقاعد کننده حکومت آزمایشگاه به عنوان یک منبع احتمالی شیوع اما دانشمندان فکر می کنم چنین پروب بعید است با توجه به حساس جغرافیای سیاسی است که در اطراف این موضوع است.

منشاء حیوانی

در آخرین مطالعه محققان جزئی مورد تجزیه و تحلیل توالی برای برخی از 1240 coronaviruses موجود در خفاش در چین است. آنها گزارش می دهند که ویروس سوخت و پرکن-همه گیر SARS-CoV-2 است که نزدیک ترین مربوط به یک گروه از ویروس های موجود در خفاش نعل اسبی (Rhinolophus).

خود را پیدا می افزاید: به یک گزارش پیش از آن که یک کوروناویروس به نام RATG13 که برخی از نویسندگان در بر داشت در میانی خفاش نعل اسبی (Rhinolophus affinis) در استان یوننان سهام 96 درصد از توالی ژنتیکی آن با SARS-CoV-2.

نویسندگان این آخرین تحلیل توجه داشته باشید که ویروسی گروه که هر دو ویروس ها متعلق به نظر می رسد که سرچشمه در استان یوننان. اما به عنوان تیم تنها جمع آوری ویروس ها از سایت ها در چین, آنها نمی رد که یک SARS-CoV-2 جد ممکن است آمده اند از همسایه میانمار و لائوس که در آن خفاش نعل اسبی نیز زندگی می کنند.

همکاری نویسنده از مطالعه نوشته شده در bioRxiv است شیعه ژنگ-Li, the WIV virologist که کار گسترده بررسی coronaviruses در چین کشیده شده توجه خاص در این بیماری همه گیر. شیعه است و رد پیشنهادات است که آزمایشگاه تا به حال به حال یک ویروس شبیه به سارس-CoV-2 و قبلا هشدار در مورد خطرات ناشی از یکی دیگر از سارس-مانند بیماری در حال ظهور از حیوانات. “او در واقع به ما هشدار داد که وجود خفاش ویروس در طبیعت است که می تواند بیش از نشت به انسان می گوید:” Volker Thiel یک virologist در دانشگاه برن.

هیچ بت ویروس ها یافت که تا کنون مشابه هستند به اندازه کافی به SARS-CoV-2 به طور مستقیم جد. بنابراین در حالی که این ویروس جدید شده است می تواند گسترش به مردم به طور مستقیم از خفاش ها, محققان فکر می کنم آن را بیشتر احتمال دارد که آن را از طریق یک واسط حیوانات. شواهد نشان می دهد که مربوط به کروناویروس که باعث سندرم حاد تنفسی (سارس) به مردم از خفاش ها از طریق civets و شتر بودند و متوسط منبع دیگری مربوط به ویروس عامل سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS). آن گونه داشت به میزبان نسخه از ویروس ها تقریبا یکسان به کسانی که در انسان دیده می شود.

پیدا کردن یک ویروس تقریبا یکسان به SARS-CoV-2 در یک حیوان را ارائه شواهد قانع کننده برای, چگونه آن را منتقل به مردم است. این امر نیاز به نمونه گیری گسترده از coronaviruses در, حیات وحش و حیوانات در چین می گوید: راب Grenfell, مدیر مشترک المنافع پژوهش های علمی و صنعتی سازمان بهداشت و امنیت زیستی واحد در ملبورن استرالیا است. چین نیز آغاز تحقیقات از جمله اما اطلاعات کمی در وضعیت خود را منتشر شده است.

مشابه اتفاق پس از تحقیقات اصلی شیوع سارس. اولین موارد ظهور در نوامبر 2002, اما علت نبود عنوان یک coronavirus تا آوریل 2003. توسط آن مقامات در حال حاضر مشکوک است که حیوانات درگیر شدند چرا که بیش از 30 درصد از موارد اولیه در استان گوانگ دونگ چین که در آن شیوع آغاز شد در کارگران در یک زندگی حیوانی بازار است. یک ماه بعد محققان دریافتند این ویروس در civets در زندگی حیوانی بازار. محققان بعد مرتبط civets به موارد سارس در افراد—یک گارسون و مشتری در یک رستوران در خدمت نخل civets (Paradoxurus hermaphroditus) آزمایش مثبت برای این ویروس همراه با شش تن از این حیوانات است.

اما از آن زمان نزدیک به 15 سال و گسترده حیوانات نمونه برای پیدا کردن نزدیک ویروس در خفاش ها. آن شیعه ژنگ لی که رهبری این تیم که نمونه هزاران خفاش در از راه دور, غار در چین است. و حتی اگر آنها تمام اجزای ژنتیکی ویروس سارس آنها پیدا کردن یک ویروس با همان آرایش ژنتیکی.

دانشمندان می گویند که تعیین حیوانی منبع SARS-CoV-2 می تواند فقط به عنوان طولانی است. گروه در سراسر جهان در حال حاضر با استفاده از محاسباتی, مدل, زیست شناسی سلولی و حیوانات آزمایش به منظور بررسی گونه که مستعد ابتلا به این ویروس—و بنابراین احتمالا منبع—اما تا کنون آن باقی مانده است دشوار است.

آزمایشگاه حدس و گمان

این WIV میزبان حداکثر امنیت آزمایشگاه که یکی از چند ده biosafety level 4 (BSL-4) آزمایشگاه در سراسر جهان است. اگر چه هیچ مدرکی برای حمایت از این پیشنهاد که ویروس فرار از وجود دارد دانشمندان می گویند که به طور کامل حاکم آن خواهد شد مشکل و وقت گیر است.

آزمایشگاه آیا برگزاری coronaviruses مربوط به SARS-CoV-2 پس از آن ممکن است که یک نفر می تواند فرار کرده اند شاید اگر یک آزمایشگاه کارگر به طور تصادفی آلوده شد از یک ویروس نمونه و یا حیوانات در مرکز و سپس آن را به کسی که در خارج از مرکز. همچنین از لحاظ نظری ممکن است که دانشمندان در آزمایشگاه بهینه سازی ویروس ژنوم برای مقاصد پژوهشی قبل از آن فرار کرد اما دوباره هیچ شواهدی وجود ندارد که آنها را انجام داد. شیعه کاهش یافته است برای پاسخ دادن به طبیعت‘s سوال در مورد آزمایش های خود گفت که او تا به شده است هولناک با رسانه ها درخواست.

در مارس آزمایشگاه مدیر یوان Zhiming گفت: این ویروس نمی آمد از آزمایشگاه. او گفت: دولتی چین پخش CGTN: “ما می دانیم که چه ویروس تحقیقات انجام شده ما می دانیم که چگونه ویروس ها موفق ما می دانیم که چگونه نمونه ها مدیریت می شوند. این ویروس است که قطعا در آینده از اینجا.” هیچ کس در ووهان موسسه ویروس شناسی در پاسخ به طبیعت‘s درخواست های متعدد برای اظهار نظر در مورد پیشنهادات که در آزمایشگاه ممکن است درگیر در شیوع.

در سال 2017 , طبیعت, بازدید ووهان BSL-4 آزمایشگاه و یوان نشان داد آن gleaming تجهیزات جدید و امنیت بالا تست اتاق و یک سیستم تهویه با دقت طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که عوامل بیماری زا بودند و ایمن موجود است. او گفت که تیم او کار کرده بود با ایمنی زیستی دانشمندان به ساخت پیشرفته ترین ایمنی زیستی آزمایشگاه تحقیقاتی در جهان است که این گروه در نظر گرفتن هر اقدامی برای جلوگیری از حوادث است. یوان گفت: “می خواستم به اجازه دهید جهان درک کنند که چرا ما می خواهیم برای ساخت این آزمایشگاه به توصیف نقش خود را در حفاظت از جهان”.

نیز وجود دارد هیچ سابقه ای از حوادث در موسسه اما ویروس ها از جمله آمريکا قبلا به طور تصادفی موفق به فرار از آزمایشگاه از جمله در چین—اگر چه هیچ کدام منجر به شیوع قابل توجهی. یک اتفاقی انتشار سارس بود که به ترسیم یک آزمایشگاه در پکن در سال 2004 زمانی که محققان وجود دارد مریض شدم. اما وجود داشته اند هیچ گزارشی از محققان در WIV بیمار شدن.

تعیین اینکه آیا آزمایشگاه تا به حال چیزی برای انجام با ویروس نیاز به پزشکی قانونی تحقیقات می گویند چند تن از دانشمندان. محققان خواهد بود به دنبال ویروس هایی که همسان ژنتیکی توالی SARS-CoV-2 و اگر آنها در بر داشت یک, مدرکی است که این می تواند فرار کرده اند. برای انجام این کار مقامات نیاز به نمونه برداری از آزمایشگاه مصاحبه کارکنان آزمایشگاه بررسی کتاب ها و سوابق ایمنی حوادث و ببینید که چه نوع از آزمایش محققان انجام شده بود می گوید: ریچارد Ebright های ساختاری زیست شناس در دانشگاه راتگرز در پیسکتاوای, New Jersey.

در مصاحبه با نشریه Caixin در فوریه شیعه گفت که او امیدوار خواهد بود وجود دارد یک تحقیق چرا که او مطمئن است که هیچ ارتباط خواهد داشت و بین موسسه و جدید کروناویروس. چینی رسانه های دولتی نیز گفت: بررسی احتمال وجود دارد, اگر چه هیچ اطلاعات منتشر شده است.

اما این بررسی ها ممکن است عملکرد هر چیزی قطعی یا راه می گوید: Frank Hamill که قبلا موفق BSL-4 آزمایشگاه در ایالات متحده است. Hamill که در حال حاضر با این نسخهها کار برای MRIGlobal که توصیه آزمایشگاه ایمنی زیستی در Gaithersburg, مریلند می گوید که این امر می تواند در بهترین منافع آزمایشگاه به باز تر در مورد آنچه در پژوهش کارکنان آن در حال انجام است. اما او اضافه می کند که آمریکا امنیت زیستی آزمایشگاه به دور از به طور کامل و شفاف در مورد تحقیقات خود را. “ما در یک نقطه سخت زمانی که ما از ووهان موسسه برای باز کردن فایل های خود را و اجازه دهید مردم شروع مجبور باشید. آن را کمی ریاکارانه می گوید:” Hamill.

یک محصول از طبیعت

برخی از دانشمندان خارج از چین را مورد مطالعه ویروس ژنوم در جزئیات و نتیجه گیری که از آن پدید آمده به طور طبیعی و نه از یک آزمایشگاه است.

یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در طبیعت پزشکی در 17 مارس مورد بحث چند غیر معمول از ویژگی های این ویروس نشان می دهد که چگونه آنها به احتمال زیاد ناشی از فرآیندهای طبیعی است. برای شروع در هنگام انجام آزمایش که به دنبال ژنتیکی تغییر یک ویروس محققان به استفاده از RNA موجود coronavirus به عنوان ستون فقرات. اگر دانشمندان در حال کار بر روی جدید coronavirus این احتمال وجود دارد که آنها را مورد استفاده شناخته شده در ستون فقرات. اما نویسندگان این مطالعه گزارش که هیچ ویروس های شناخته شده و ثبت در ادبیات علمی می تواند به عنوان ستون فقرات برای ایجاد SARS-CoV-2.

برای ورود به سلول های coronaviruses استفاده از یک گیرنده اتصال دامنه’ (RDB) برای محکم نگاه داشتن بر روی یک گیرنده در سلول های سطحی. SARS-CoV-2 RBD است بخش هستند که بر خلاف کسانی که در هر coronavirus. اگر چه شواهد تجربی و محض اندازه همه گیر نشان می دهد که این ویروس متصل می شود بسیار با موفقیت به سلول های انسان نویسندگان توجه داشته باشید که کامپیوتر تجزیه و تحلیل منحصر به فرد آن RBD قطعات پیش بینی است که آن را نباید با اتصال هست. نویسندگان نشان می دهد که به عنوان یک نتیجه هیچ یک از تلاش برای مهندس ویروس را طراحی RBD در این راه—که باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد که این ویژگی به عنوان یک نتیجه از انتخاب طبیعی است.

نویسندگان همچنین نقطه به نقطه دیگر از ویژگی های غیر معمول از SARS-CoV-2 که آن هم بخشی از مکانیسم است که کمک می کند تا ویروس ها به کار راه خود را به سلول های انسانی شناخته شده به عنوان بخش رخ سایت. نویسندگان استدلال می کنند که فرآیندهای طبیعی می تواند توضیح دهد که چگونه این ویژگی پدید آمده است. در واقع سایت های مشابه شناسایی شده است در نزدیک مربوط به coronavirus حمایت از نویسندگان ادعا می کنند که اجزای SARS-CoV-2 می تواند همه پدید آمده از فرآیندهای طبیعی است.

این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که آن را بسیار بعید است که SARS-CoV-2 ساخته شده بود و یا دستکاری در آزمایشگاه می گوید: Kristian اندرسن یک virologist در Scripps Research in La Jolla, California, و سرب نویسنده این مقاله است. “ما یک مقدار زیادی از داده ها نشان می دهد این طبیعی است اما هیچ اطلاعات یا شواهد نشان می دهد که وجود دارد هر گونه اتصال به یک آزمایشگاه,” او می گوید.

اما چند تن از دانشمندان می گویند که اگر چه آنها اعتقاد ندارند که این ویروس فرار از آزمایشگاه تجزیه و تحلیل محدود در آنچه که آنها می تواند آشکار در مورد منشاء آن.

وجود دارد بعید است به یک مشخصه نشانه آن است که یک ژنوم بوده است دستکاری می گوید جک Nunberg یک virologist در دانشگاه مونتانا در Missoula که اعتقاد ندارد که این ویروس از یک آزمایشگاه است. اگر دانشمندان در حال اضافه شدن راهنمای یک شب رخ سایت به ویروس ژنوم “وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا انسان یا طبیعت وارد سایت” او می گوید.

در پایان آن خواهد بود بسیار دشوار یا حتی غیر ممکن است برای اثبات یا رد این نظریه که این ویروس فرار از آزمایشگاه می گوید: Milad Miladi که مطالعات تکامل RNA در دانشگاه فرایبورگ در Breisgau, آلمان. و با وجود دانشمندان مانند شیعه هشدار دهنده جهان است که یک عفونی جدید بیماری تنفسی خواهد ظهور در برخی از نقطه “متاسفانه کمی انجام شد به آماده شدن برای آن است,” او می گوید. امیدوارم دولت ها را یاد بگیرند و بهتر آماده برای آینده همه گیر او می گوید.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort buy verified stripe accounthtml nullednulled themesCialisgreat rhino oynabuy wise accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynacasinoslotbeylikdüzü korsan taksielf bar bc5000aviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeVozol Alien 5000Mobil Ödeme BozdurmaLcd ekranköpek tasmaelf bar bc5000bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren sitelerpubg mobile uc hilesiPendik Escortbmw yedek parçaBağlama büyüsü