بزرگ علم فضانورد ناسا کریستینا کخ را نزدیک به سال در فضا در عکس

ناسا فضانورد کریستینا کخ بازگشت به زمین شنبه (Feb. 6) پس از گذراندن 328 روز در ایستگاه فضایی بین المللی — یک رکورد جدید برای طولانی ترین تک پروازهای فضایی توسط یک زن.

پس از تقریبا یک سال در فضا کخ متعدد انجام آزمایش های علمی در مدار آزمایشگاه از جمله مطالعه اثرات ایستگاه فضایی در Mizuna سبزی خردل احتراق bioprinting و بیماری های کلیوی است.

در علاوه بر این به او علم آزمایش در ایستگاه فضایی کخ را تمدید ماموریت خواهد اجازه می دهد تا محققان به بررسی اثرات طولانی مدت در پروازهای فضایی یک زن است. این تحقیقات به نفع آینده ماموریت به ماه تحت آرتمیس برنامه و مریخ است.

شما می توانید به تماشای کخ بازگشت به زمین امشب در Space.com حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون ناسا. او در زمین خواهد شد در بخشی از راه دور از قزاقستان در یک کپسول سایوز با crewmates Luca Parmitano از آژانس فضایی اروپا و الکساندر Skvortsov روسیه Roscosmos آژانس. زندگی رسانه ای شروع در 9 p. m. EST (0200 به وقت تهران) با فرود برنامه ریزی برای 4:14 a. m. EST (0914 GMT).

در اینجا نگاهی کخ ضبط-تنظیم ماموریت در علم عکس.

مرتبط با: سفر 61 ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی در عکس

(اعتبار تصویر: ناسا)

کخ اغلب رشد سبزی های برگ دار در طول زمان خود را در مدار آزمایشگاه به منظور مطالعه اثرات ایستگاه فضایی در زیست شناسی گیاهی. این تحقیقات همچنین کمک به مهندسین در توسعه و بهبود پایدار زیستی زندگی-حمایت-سیستم های, با توجه به بیانیه ای از ناسا.

کخ عکس است در اینجا بسته بندی برخی از Mizuna سبزی خردل ذخیره شده در علم فریزر برای تجزیه و تحلیل بر روی زمین است. در علاوه بر این به مطالعه گیاهان و خدمه نیز برای تست طعم و مزه برخی از سبزی های تازه است.

(اعتبار تصویر: ناسا)

کخ نظارت یک آزمون از سه مکعب شکل رایگان-پرواز ماشین به نام Astrobees. آزمایشی انجام شد در ژاپن آزمایشگاه کیبو ماژول ایستگاه فضایی. این خودمختار روبات طراحی شده برای کمک به فضانوردان با وظایف معمول مانند کارهای روزمره و یا پیدا کردن از دست قطعه از تجهیزات است. آنها را نیز جمع آوری داده های آنها به عنوان شناور در اطراف ایستگاه فضایی به زمین کنترل اضافی چشم و گوش در ایستگاه فضایی برای کمک به نظارت بر خدمه و محیط آزمایشگاه مدار.

(اعتبار تصویر: ناسا)

در این عکس کخ در حال کار بر روی پیشرفته احتراق از طریق ایستگاه فضایی آزمایش (ACME) که متشکل از پنج مطالعات مختلف چگونه آتش رفتار در فضا است. این آزمایش را در محل احتراق دندانه دار کردن (CIR) در سرنوشت آزمایشگاه در ایستگاه فضایی است.

هدف از این پژوهش ارائه یک درک بهتر از فضاپیما ایمنی و آتش نشانی و فرآیند احتراق که به نوبه خود کمک خواهد کرد که محققان در بهبود بهره وری سوخت و کاهش آلاینده های تولید شده در طی احتراق بر روی زمین است. خدمه در ایستگاه فضایی مجموعه هر یک آزمایش که در حال اجرا توسط دانشمندان ناسا در مرکز تحقیقات گلن در کلیولند اوهایو است.

(اعتبار تصویر: ناسا)

کخ نیز مورد مطالعه سلول های کلیه پردازنده ایستگاه فضایی. او عکس است در اینجا با استفاده از علوم زندگی Glovebox برای بررسی سلامت کلیه را تحت تاثیر قرار است توسط ایستگاه فضایی و دیگر عوامل از سفر به فضا مانند رژیم غذایی و حفاظت از آب و بازیافت. این کار به محققان کمک خواهد کرد توسعه نوآورانه برای درمان سنگ کلیه و پوکی استخوان و سمی و مواد شیمیایی قرار گرفتن در معرض.

پوکی استخوان و سنگ کلیه ناشی از سلامت کلیه. این تحقیقات می تواند به نفع فضانورد سلامت در آینده بلند مدت ماموریت و همچنین به عنوان انسان نیاز به کلیه مربوط به درمان بر روی زمین است.

(اعتبار تصویر: ناسا)

کخ است تصویر اینجا شناور از طریق ایستگاه فضایی با علم سخت افزار به نام سرد اتم آزمایشگاه تجربی ابزار است که تولید ابر از اتمهای سرد به درجه حرارت از حدود یک ده میلیاردم از یک درجه بالاتر از صفر مطلق.

“در این دماهای پایین اتم تقریبا هیچ حرکت اجازه می دهد دانشمندان به مطالعه اساسی و رفتار کوانتومی ویژگی های است که دشوار یا غیر ممکن است برای بررسی در دماهای بالاتر” مقامات ناسا در بیانیه ای گفت:.

(اعتبار تصویر: ناسا)

ایستگاه فضایی هفت-پنجره گنبد رصدخانه, همچنین شناخته شده به عنوان پنجره ای به جهان اجازه می دهد تا فضانوردان این فرصت را به رعایت زمین از دیدگاه منحصر به فرد. در اینجا کخ است عکاسی از نشانه به عنوان آزمایشگاه مدار fles 259 کیلومتر (417 کیلومتر) در بالای اقیانوس آرام در سواحل آمریکای جنوبی است.

فضانوردان همچنین استفاده از گنبد به “ارزش زمین مشاهدات مانند آب و هوای غیر منتظره حوادث که رباتیک سنجش, سیستم عامل را ضبط” با توجه به بیانیه ای از ناسا.

(اعتبار تصویر: ناسا)

کخ نیز مشغول به کار در مویرگی سازه های آزمایش که آزمایش یک روش جدید برای جدا کردن مایعات و گازهای قابل اعتماد تر زندگی-سیستم های پشتیبانی برای ایستگاه فضایی و آینده ماموریت های فضایی.

“مویرگی سیستم می تواند ساده تر برای استفاده از زمان آب-تصفیه و تهویه-سیستم های تمیز کردن چرا که آنها با تکیه بر خاص و اشکال هندسی و دینامیک سیالات و نه از ماشین آلات پیچیده” با توجه به ناسا.

این تحقیق همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود آب سیستم های بازیابی یا نمک زدایی گیاهان روی زمین است.

(اعتبار تصویر: ناسا)

به عنوان بخشی از ایستگاه فضایی کریستال آزمایش کخ مورد مطالعه پروتئین کریستال نمونه رشد در ایستگاه فضایی از ایستگاه فضایی. او دیده می شود در اینجا با استفاده از یک میکروسکوپ برای مشاهده و عکاسی از رشد پروتئین کریستال که بزرگتر هستند و سازمان یافته تر از آن رشد بر روی زمین تحت تاثیر گرانش با توجه به بیانیه ای از ناسا.

درک چگونه ایستگاه فضایی بر رشد پروتئین کریستال می تواند به نفع مناطق مختلف تحقیقاتی از جمله چگونه به منظور توسعه و تولید محصولات دارویی.

(اعتبار تصویر: ناسا)

در طول کخ اقامت در ایستگاه فضایی به BioFabrication مرکز نصب شد. این ابزار خواهد بود برای آزمایش توانایی خود را برای چاپ در ارگان های مانند بافت که نشان دهنده یک گام بزرگ به سوی ساخت اعضای بدن انسان در فضا است.

“این مدار آزمایشگاهی است که یک محل عالی برای انجام این نوع تحقیقات به دلیل چاپ یک ساختار پیچیده در داخل بدن انسان مانند مویرگی سازه انجام شود ممکن است آسان تر در ایستگاه فضایی پس از آن ثابت کرده است دشوار است که تا کنون برای به انجام رساندن در گرانش زمین و محیط زیست” مقامات ناسا در بیانیه ای گفت:.

کخ عکس است در اینجا با BioFabrication تسهیلات که راه اندازی شده به ایستگاه فضایی در جولای 25, 2019, داخل SpaceX Dragon محموله فضاپیما است.

(اعتبار تصویر: ناسا)

کخ عکس است در اینجا با یک کوچک جدید-ماهواره deployer طراحی و توسعه توسط ژاپن رواندا و مصر است. او در داخل ژاپن آزمایشگاه کیبو ماژول در ایستگاه فضایی به راه اندازی deployer که قرار داده شده در داخل کیبو را ایرلاک. ایستگاه فضایی ژاپنی بازوی روباتیک مورد استفاده قرار گرفت به حرکت deployer از ایرلاک. هنگامی که deployer بود و خارج از آن منتشر شد سه cubesats به مدار زمین.

(اعتبار تصویر: ناسا)

در علاوه بر این به بسیاری از آزمایش های کخ در کار او بود و همچنین یک تحقیق موضوع خودش است. او شرکت در برنامه های تحقیقاتی انسان آزمایش که مطالعات فضانوردان سلامت. این مطالعه را محققان اجازه می دهد به منظور توسعه و بهبود استراتژی های فردی و عملکرد تیم و اطمینان از فضانوردان حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن در فضا. در این عکس کخ است ذخیره سازی نمونه برای برنامه های تحقیقاتی خواهد بود که بیشتر تست شده بر روی زمین است.

پس از صرف 328 روز در فضا کخ رکورد قبلی از 288 روز تعیین شده توسط ناسا فضانورد پگی Whitson در سال 2017. کخ راه اندازی به ایستگاه فضایی در 14 مارس 2019 برای چه بود و انتظار می رود در شش ماه ماموریت. اما اقامت او را تمدید شد توسط ناسا در ماه آوریل 2019 و او را در حال حاضر بازگشت به خانه چهار شنبه, فوریه. 5.

دنبال سامانتا Mathewson @Sam_Ashley13. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im