بهترین دیزنی به همراه فیلم و نشان می دهد فضا برای طرفداران: جنگ ستارگان, sci-fi و بیشتر

همانطور که همه ما جستجو برای همه چیز برای انجام در حالی که گیر کرده در خانه ما می دانیم که دیزنی به علاوه بسیاری از ساعت محتوا برای فضای پیشرفته برای لذت بردن از.

این که آیا شما یک داستان تخیلی علمی و فن و علوم کامپیوتر و یا کسی که میخواهد برای یادگیری بیشتر در مورد “جنگ ستارگان”, جهان, در اینجا یک لیست از فیلم های مستند و تلویزیونی نشان می دهد که شما می توانید لذت بردن از.

مرتبط با: پروژه های فضایی برای کودکان در خانه گیر کرده در میان شیوع کروناویروس

جنگ ستارگان

در حال حاضر زمان مناسب برای گرفتن در هر مجموعه “جنگ ستارگان” و یا فیلم ها که شما ممکن است از دست رفته. توجه داشته باشید که لیست زیر بسیاری از مطالب اگر چه آن جدا نیست از “جنگ ستارگان” کوتاه بر اساس چند سری. مشاهده سفارش است تا شما; اکثر مردم شروع به تماشای اصلی فیلم های هالیوودی (تقریبا یک دوجین فیلم) قبل از انشعاب به تلویزیون سری.

این Mandalorian

این سری جدید توسط جان فاورو شرح ماجراهای یک شکارچی فضل پنج سال پس از “بازگشت جدای” و 25 سال قبل از “نیروی بیدار.” فصل 1 پخش در سال 2019 و فصل 2 در آثار!

مرتبط با: چه کسی است که کودک Yoda? این Mandalorian برک آوت شخصیت توضیح داد

جنگ ستارگان: جنگ های کلون

این مجموعه انیمیشن به بررسی زمانی بین “قسمت دوم” و “Episode III.” آن را در سال 2008 آغاز شد و فصل 7 فقط منتشر شد در سال 2020 است.

مربوط به: ‘جنگ ستارگان: جنگ های کلون’ فصل آخر تریلر, اولین تاریخ نشان داد

Star Wars: The Clone Wars

(اعتبار تصویر: Lucasfilm)

جنگ ستارگان مقاومت

این دو فصل سریال به پایان رسید و فقط یک زن و شوهر از سال پیش, پخش بین 2018 و 2020. در اینجا ما نگاهی به ماجراهای Kazuda Xiono یک خلبان جمهوری جدید است که به اتهام جاسوسی در اولین سفارش قبل و در طول عاقبت سه گانه (قسمت هفتم طریق IX).

Star Wars Resistance

(اعتبار تصویر: کانال دیزنی)

جنگ ستارگان قسمت I–VIII

دنبال ماجراهای اسکای واکر خانواده از طریق چندین نسل است. توجه داشته باشید که آخرین فیلم از 2019, “قسمت نهم: ظهور اسکای واکر” هنوز در دسترس نیست.

مرتبط: چگونه به تماشای “جنگ ستارگان” فیلم سفارش

Rogue One: A Star Wars داستان

این سال 2016 فیلم هالیوود شرح زیر است گروه کوچکی از شورشیان در تلاش برای سرقت برنامه ریزی برای مرگ ستاره تنها قبل از حوادث “Episode IV: A New Hope.”

نقد و بررسی: Rogue یکی شاید بهترین ” جنگ ستارگان داستان تا کنون (بدون اخلال گران)

Rogue One: A Star Wars Story. L to R: Cassian Andor (Diego Luna), Jyn Erso (Felicity Jones) and K-2SO (Alan Tudyk)..

(اعتبار تصویر: Jonathan Olley © 2016 Lucasfilm Ltd. تمام حقوق محفوظ است.)

انفرادی: جنگ ستارگان داستان

این 2018 فیلم هالیوود بررسی backstory هان سولو در حدود 10 سال قبل از حوادث “Episode IV: A New Hope.”

(اعتبار تصویر: Lucasfilm)

Star Wars Rebels

این چهار فصل سری انیمیشن از سال 2012 تا سال 2016 یک بار دیگر قبل از حوادث “Episode IV: A New Hope” را نشان می دهد ماجراهای شورشیان جاسوسی امپراتوری کهکشانی.

Star Wars Rebels

(اعتبار تصویر: دیزنی XD)

Lego Star Wars: The New Yoda Chronicles

این است که بسیار کوتاه دو فصل سری از 2013 به 2014 که شما حدس زده آن را جدی استاد سیاه Yoda بازگشت هنگامی که او در مبارزه علیه Darth Sidious.

Lego Star Wars: The New Yoda Chronicles

(اعتبار تصویر: لگو)

لگو جنگ ستارگان: Droid قصه

“لگو جنگ ستارگان: Droid قصه” یک انیمیشن کوتاه سری 2015 مجموعه پس از “Episode VI: Return of the Jedi.” این شرح خاطرات معروف droids, C-3PO و R2-D2 به عنوان آنها بازشماری سوء استفاده خود را از جنگ های کلون و ماجراهای قبلی.

Lego Star Wars: Droid Tales

(اعتبار تصویر: لگو)

لگو جنگ ستارگان: مقاومت افزایش می یابد

این کمدی فیلم 2016 تنظیم شده است درست قبل از حوادث “قسمت هفتم: نیروی بیدار.” این مجموعه سرگرم کننده meetups بین شخصیت های اصلی سری (قسمت چهارم طریق VI) و جدیدترین سری (قسمت هفتم طریق IX).

Lego Star Wars: The Resistance Rises

(اعتبار تصویر: لگو)

لگو جنگ ستارگان: Freemaker ماجراهای

این 2016-2017 متحرک سری است بین “Episode V: The Empire Strikes Back” و “Episode VI: Return of the Jedi.” شما به دنبال یک خانواده سه خواهر و برادر که نجات و فروش قطعات کشتی با کمک یک نبرد خوانده R0-GR.

Lego Star Wars: The Freemaker Adventures

(اعتبار تصویر: لگو)

لگو جنگ ستارگان: All-Stars

این بازی سرگرم کننده mini-series از سال 2018 جفت کلاسیک “جنگ ستارگان” از شخصیت های اصلی سری با شخصیت های جدیدتر. آن را خوب به تماشا پس از شما با آن آشنا هستید حداقل prequel (قسمت من از طریق III) و اصلی (قسمت چهارم طریق VI) سری.

Lego Star Wars All Stars

(اعتبار تصویر: لگو)

فینیاس و Ferb: جنگ ستارگان

این متقاطع قسمت از 2014 نیست بخشی از “جنگ ستارگان” canon اما آن را سرگرم کننده بازگویی “Episode IV: A New Hope” با فینیاس و Ferb صحبت با “جنگ ستارگان” شخصیت.

Phineas and Ferb: Star Wars

(اعتبار تصویر: دیزنی XD)

Star Wars: نیروهای سرنوشت

“جنگ ستارگان: نیروی سرنوشت” جایگزین را در “جنگ ستارگان” جهان شامل شخصیت زن از چندین دوره جهان است. این پخش در سال 2017 و 2018.

Star Wars: Forces of Destiny

(اعتبار تصویر: Lucasfilm)

امپراتوری رویاها

در سال 2004 مستند “امپراتوری رویاها: داستان جنگ ستارگان سه گانه” مذاکرات در مورد ساخت اصلی “جنگ ستارگان” سه گانه (قسمت چهارم طریق VI) و چگونه این فیلم ها تحت تاثیر فرهنگ عامه است.

مارول ‘Avengers’ و بیشتر

مارول دارای بسیاری از خواص است که لمس کردن در فضا, اما معروف ترین هستند “Fantastic Four” و “نگهبانان کهکشان.” “نگهبان” است که بخشی از جهان از “انتقامجویان”. که جهان گسترده و پیچیده است به طوری که شما احتمالا می خواهید به حفاری به ماجراهای دیگر Avengers. اما اگر شما می خواهید به تمرکز بر روی فضا-y, فیلم, در اینجا یک لیست کوتاه است.

Guardians of the Galaxy (2014)

یک مرد جوان به نام Peter Quill در برابر گذشته خود را به عنوان یک زمینی در حالی که کمک به چندین بیگانه مجرمان سرقت مصنوع بیگانه. شما می توانید به تماشای این فیلم قبل از تماشای هر یک از دیگر “انتقامجویان” ،

مربوط به: ‘Guardians of the Galaxy’ Groot و موشک الهام بخش فضایی, ایستگاه علوم, مسابقه
 

Guardians of the Galaxy

(اعتبار تصویر: Marvel Studios)

Guardians of the Galaxy, Vol. 2

ما نمی شیرجه رفتن بیش از حد عمیق به این طرح آن را به عنوان شرح زیر است بلافاصله پس از حوادث اصلی “نگهبانان کهکشان” ، فقط می دانم که شما می توانید آن را بدون دیدن هر یک از دیگر “انتقامجویان” ،

نقد و بررسی: ‘Guardians of the Galaxy, Vol. 2’ می رود کمی به عقب نگه می دارد اما طیف رگه برنده زنده

Guardians of the Galaxy Vol. 2

(اعتبار تصویر: Marvel Studios)

Avengers: Infinity War

شما به احتمال زیاد می خواهید برای چک کردن اصلی “انتقامجویان” داستان فیلم — حداقل — قبل از تماشای این فیلم. (به طوری که به معنی “انتقامجویان” از سال 2012 و “Avengers: Age of Ultron” از 2015.). این یک بخش از یک نبرد حماسی بین نیروهای خوب و بد با نگهبانان کهکشان موجد خسارت در آنها پس از دریافت یک تماس پریشانی از ثور Asgardian کشتی.

نقد و بررسی: ‘Avengers: Infinity War’

Avengers: Endgame

این فیلم شرح زیر است بلافاصله پس از حوادث “Avengers: Infinity War,” بنابراین ما فقط آن را ترک که در آن برای جلوگیری از اخلال گران.

نقد و بررسی: ‘Avengers: Endgame’ حماسه است تعجب آور رضایت … و غیر ممکن به نظر

Avengers: Infinity War

(اعتبار تصویر: Marvel Studios)

Guardians of the Galaxy (سری متحرک)

شما می توانید با خیال راحت به تماشای کل این انیمیشن 77-قسمت سری بدون توفنده به هر گونه اخلال گران در اصلی فیلم این را به عنوان مجموعه ای کاملا جدا از سری تلفن های موبایل. اما شما تشخیص بسیاری از شخصیت ها و سری شروع می شود با همان فرض با Quill متحد با شخصیت های دیگر به انتقام جهانی ویران کردن. دیزنی همچنین دارای برخی از کوتاه از سری جداگانه ذکر شده در دیزنی به علاوه.

Guardians of the Galaxy animated series

(اعتبار تصویر: دیزنی XD)

موشک & Groot

یک انیمیشن کوتاه-سری زیر ماجراهای دو محبوب غیر انسانی شخصیت موشک و Groot که دانستن هر یک از دیگر حتی قبل از ماجراهای به تصویر کشیده شده در “نگهبانان کهکشان.”

Rocket & Groot

(اعتبار تصویر: دیزنی XD)

Silver Surfer

این سری این است که خروج از Avengers طرح خط و در واقع طول می کشد محل دهه قبل از های اخیر در فیلم های هالیوودی. آن را بررسی adventures of the Silver Surfer که متهم است برای محافظت از زمین را از نیروهای شیطانی است. آن هم نه واقعا بحث در مورد Fantastic Four” جهان از آن Silver Surfer است.

Silver Surfer

(اعتبار تصویر: Fox Kids شبکه)

Fantastic Four (سری متحرک)

این سری انیمیشن نشان می دهد چهار نفر تبدیل به ابرقهرمانان در فضا از طریق یک تصادف کیهانی و باید تصمیم بگیرد چه چیزی برای انجام با این قدرت های جدید.

Fantastic Four

(اعتبار تصویر: Buena Vista تلویزیونی)

“Fantastic Four” (فیلم)

در این فیلم 2005, چهار ابرقهرمانان باید یک فاجعه در فضا شکل و خارج چگونه به حل اختلافات خود را به شکست Dr. Doom.

Fantastic Four (2005)

(اعتبار تصویر: کری هایس/فاکس)

فوق العاده چهار: ظهورsurfer نقره ای

“فوق العاده چهار: ظهورsurfer نقره ای” عاقبت به فیلم 2005. این ویژگی Silver Surfer آمدن به زمین است.

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

(اعتبار تصویر: WETA/فاکس)

Fant4stic

این یک reboot از سری, نشان دادن چهار ابرقهرمانان متحد و قرار دادن قدرت خود را با یکدیگر برای نجات زمین.

Fant4stic

(اعتبار تصویر: بن Rothstein/فاکس)

دیزنی فضای فیلم

این فیلم عالی خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن با بچه های جوان, اگر شما هر در خانه است.

سیاه چاله

در سال 1979 دیزنی منتشر شد یک آیکون از داستان های علمی تخیلی با فیلم “سیاه چاله است.” در این فضا اپرا (که تا حد زیادی تحت تاثیر قرار Space.com’s editor-in-chief طارق ملک) خدمه از کشتی تحقیقاتی USS Palamino است, بازگشت به زمین, زمانی که آنها کشف USS ماکیان یک کشتی عظیم فکر از دست داد و در نزدیکی یک سیاه چاله است. ماجراجویی و روبات دنبال کنید. ستاره فیلم ایوت Mimieux آنتونی پرکینز, Maximilian Schell و Ernest Borgnine, در میان دیگران. رادی مک داول صدای ربات V. I. N. C. E. N. T. با Slim Pickens به عنوان ربات پیر B. O. B. کلاسیک است!

Disney's "The Black Hole" is one of the studio's iconic shows on Disney Plus.

(اعتبار تصویر: دیزنی Plus)

گربه از فضا

دوستداران گربه خواهد لذت بردن از این سال 1978 فیلم که ویژگی های تم مانند بیگانگان و چگونه گربه ها قادر به تعمیر شکسته فضا و تجهیزات. صدای گربه!

(اعتبار تصویر: اورت مجموعه)

فضای رفقا

در یکی از cutest فضای فیلم تا کنون یک گروه از سگ دردسر سوار به فضا به دلیل آنها نمی خواهند از هم جدا شوند از عزیزان خود.

Space Buddies

(اعتبار تصویر: دیزنی)

Miles from Tomorrowland

این سری به پیروی از ماجراهای Castillo خانواده که کار را برای Tomorrowland حمل و نقل در 2500s. مایل و خانواده اش به طور منظم بازدید از سیارات در این سری فقط در قسمت های قدیمی از “پیشتازان فضا”.

مربوط به: ‘Miles From Tomorrowland’ فیوز فضای علم و سرگرم کننده

The Callisto family travels through space in the Disney Junior TV show Miles from Tomorrowland, whose first-season finale will air in March.

(اعتبار تصویر: Disney Junior)

Tomorrowland

این فیلم علمی تخیلی است برخی از نور منابع به ناسا و جهان متناوب شناخته شده به عنوان “Tomorrowland.” قابل توجه شخصیت های انجام کارهایی که در Tomorrowland پیدا کردن اثرات خود را اعمال طنین در جهان خود را.

مربوط به: ‘فردا’ الهام از ناسا گذشته و آینده

A promotional image from the forthcoming movie, Tomorrowland, from Disney.

(اعتبار تصویر: دیزنی)

فیلم های مستند از Nat Geo (و بیشتر)

بسیاری از فیلم های مستند در زیر آمده است از National Geographic به جز “بیگانگان عمیق” (که در اصل پخش شد.)

بیگانگان عمیق

فیلمساز جیمز کامرون می پیوندد ناسا دانشمندان و زیست شناسان دریایی به نگاه منافذ گرمابی در اقیانوس. برخی از دانشمندان فکر می کنم این دریچه ها شبیه به زندگی دوستدار محیط در دنیاهای دیگر.

"Aliens of the Deep" (2005)

(اعتبار تصویر: اورت مجموعه)

Expedition Mars: روح و فرصت

برچسب همراه با دو معروف ناسا rovers ساخته شده است که آن را به سیاره سرخ و محققان نشان داد که چگونه جریان آب در مریخ در گذشته باستانی.

Expedition Mars: Spirit and Opportunity

(اعتبار تصویر: National Geographic)

مریخ در داخل فضا (2018)

این مستند به دنبال ماجراهای ایلان SpaceX که برای چندین دهه بوده است برای رسیدن به سیاره سرخ در حالی که ساختمان موشک قابل استفاده مجدد.

Mars Inside SpaceX

(اعتبار تصویر: National Geographic)

یک سنگ عجیب (2018)

این برنامه شامل صدای چندین فضانوردان — مانند ناسا مای Jemison و کانادا کریس هدفیلد — این مستند در مورد آنچه باعث می شود سیاره ما منحصر به فرد است.

مرتبط: زمین ستاره در Nat Geo کانال یک سنگ عجیب’ (فضانوردان بیش از حد!)

شما می توانید ثبت نام برای دیزنی به علاوه در اینجا. پس از 7 روز رایگان دادگاه اشتراک و هزینه های $6.99 در هر ماه و یا $69.99 برای اشتراک سالانه.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im