زیبا نامنظم جهان

در کلاس هشتم علوم کلاس معلم ما به ما توضیح داد که از اثر داپلر: که اشیاء در حال حرکت را از ما دور خواهد نمایش کشیده کردن صدا و یا امواج نور در حالی که اشیاء در حال حرکت به سمت ما نشان می دهد crunched کردن صدا و یا امواج نور. مربی ذکر شده به عنوان مثال است که ستاره شناسان می تواند تعیین کند که آیا cosmological اشیاء در حال حرکت به سمت یا به دور از زمین بسته به اگر خود را در امواج نور بودند کشیده (قرمز برای طول موج بلندتر) و یا طول موج های کوتاه تر (blueshifted). این اسیر تخیل من بلافاصله و من تصویر همیشه در حال گسترش جهان در حال گسترش به دور از زمین به طور مساوی مانند امواج شکل گرفته با انداختن یک سنگ در برکه. و در واقع اندازه گیری ریزموج زمینه کیهانی تابش نشان می دهد که جهان به طور مساوی پس از انفجار بزرگ. اما در حال حاضر به عنوان سردبیر ارشد Lee, Billings, گزارش در مورد این موضوع را پوشش داستان انبساط جهان ممکن است به صورت یکنواخت توزیع شده اما ممکن است بیشتر اتفاق می افتد به سرعت در مناطق خاص (نگاه کنید به “آیا ما در یک کج جهان نیست؟”). به عنوان با بسیاری تحقیقات نجوم آن گاهی سالها طول می کشد برای دیدن در زیر سطح از آنچه ما فکر می کنیم.

در جای دیگر در این موضوع یک نامزد منبع از ماده تاریک در معرض خطر بودن از حکومت (نگاه کنید به “راه شیری ماده تاریک سیگنال در شک پس از بحث برانگیز جدید مقالات”) و مطمئن شوید که به بررسی برخی از تلسکوپ فضایی هابل معروف ترین, تصاویر, مانند عقاب سحابی مرداب سحابی و دیگران (نگاه کنید به “یک پیام تولد از تلسکوپ هابل”). شیرجه رفتن!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>