هنر حیوان انطباق

با توجه به تغییرات در آب و هوا ما و رشد جمعیت انسان و حیوانات به طور فزاینده ای مجبور به انطباق با رفتار انسان در راه های غیر منتظره. این که آیا آن تمساح ها با استفاده از استخر رشته فرنگی به عنوان دستگاه های شناوری شغالها در حال تبدیل شدن بیشتر شبانه برای جلوگیری از مردم و یا یک اجتماع افراد یک تیم از walruses غرق شدن یک کشتی پژوهشی که مورد تاخت و تاز خود را در قلمرو حیوانات دارند بدانند چگونه به حرکت جهان ما ایجاد کرده است. من ایجاد یک هنرمند کتاب راهنمای میدانی برای حیوانات سازگاری است که شناسایی و نشان می دهد 16 نمونه از این پدیده ارائه هر دو امید و ناامیدی برای همزیستی انسان و حیوان در آینده است. من راه اندازی یک کمپین Kickstarter به صندوق چاپ یک نسخه محدود.

به عنوان فعالیت های انسانی را افزایش می دهد, رفتار حیوانات سازگار اغلب با تبدیل شدن به بیشتر شبانه به منظور جلوگیری از مردم است. حتی nonlethal فعالیت هایی مانند پیاده روی باعث این پاسخ است. در حالی که این زمانی تغییر نشان می دهد ممکن است مسیرهای مسالمت آمیز حیوانات-همزیستی انسان تر شدن شبانه ارائه چالش های قابل توجهی به حیوانات از جمله کاهش صید و بهره وری اختلال در رفتار اجتماعی و مصالحه ناوبری. برای شکارچیان مانند کویوتس این تغییر در رفتار می تواند آبشاری اثرات خود را در تمام اکوسیستم به دلیل جدید خود را شبانه طعمه باید در انطباق با شغالها حضور. اعتبار: Lee Fearnside

ایده این کتاب از زمانی آغاز شد که من تصادفا در سراسر یک مقاله در مورد کوه بز در المپیک پارک ملی بودن airlifted به کمتر جمعیت منطقه از آنجا که آنها تا به حال تبدیل شدن به معتاد به کوهنورد’ ادرار. بز تهدید بازدید کنندگان پارک در تلاش خود را برای گرانبها که شور مایع است. به نظر می رسید هر دو مضحک و غم انگیز برای من است که خدمات پارک های ملی فکر می کردند که هزینه های چندین میلیون دلار برای انتقال این حیوانات خواهد بود موفق تر از انتظار مردم به شاشیدن در جنگل. که من پیدا کردم بیشتر پوچ و غمگین و نمونه هایی از این انسان و حیوانات تعاملات و بنابراین ایده این زمینه راهنمای به دنیا آمد.

کوه بز معرفی شدند به المپیک پارک ملی حدود یک قرن پیش است اما به تازگی آغاز شده به علت مشکلات عمده. حیوانات تبدیل شده اند معتاد به نمک و مواد معدنی موجود در انسان ادرار و عرق و آنها پنجه و حفاری در اطراف کمپ برای این مایعات است. یک بز gored یک کوهنورد در سال 2010 پس از تعقیب او برای بیش از یک مایل. خدمات پارک های ملی و جنگل ها airlifted حداقل 275 از بز به شمال آبشار محدوده به منظور حذف آنها را از وسوسه کوهنورد’ توالت. و در حدود 300 بیشتر بز کشته خواهد شد به منظور کاهش جمعیت خود را. اعتبار: Lee Fearnside

به عنوان یک هنرمند من علاقه مند در چگونه تصاویر را می توانید یا نمی توانید—برقراری ارتباط ایده های علمی برای عموم است. امروز آب و هوا دانشمندان در شناخت توانایی هنر برای برقراری ارتباط پیچیده اطلاعات علمی و احتمالا تاثیر رفتار برای کاهش اثرات تغییر آب و هوا. به عنوان یک مطالعه اخیر قرار داده و آن را هنر می تواند “استنباط احشایی, پاسخ های عاطفی و درگیر تخیل در راه است که اقدام فوری و یا تغییر رفتار” است که صرفا علمی, واقعیت یا مبتنی بر رویکرد شناختی به نظر نمی رسد برای بیرون کشیدن. می توانید داستان و تصاویر فردی از حیوانات بی درنگ واکنش و امیدوارم عمل در اطراف حفاظت از حیوانات?

به عنوان یک layperson مبارزه من با درک الگوها و تاثیر تغییرات آب و هوا در مقیاس بزرگ و پیامدهای بودن در میان انقراض است. مانند بیش از حد بسیاری از, من برخی از اطلاعات من از clickbait تفسیر علمی ، ضرورت می آید زمانی که من فکر می کنم در مورد این تغییرات جهانی’ تاثیر بر فرزند من و یا دیدن تصاویر از حیوانات مورد علاقه من گرسنه یا مرده—به عبارت دیگر هنگامی که جهانی ساخته شده است شخصی و احساسی است.

غواصی در آب های اندونزی مشاهده نارگیل هشت پا پناه در یک فنجان پلاستیکی. این اختاپوس ها معمولا لانه در پوسته برای حفاظت, اما فنجان پلاستیکی ارائه حفاظت کمی از شکارچیان. غواصان ساعت را صرف ارائه پوسته های مختلف برای هشت پا تا زمانی که آن را پیدا پناهگاه که از آن راضی بود. اعتبار: Lee Fearnside

هنر یک وسیله نقلیه برای توسعه همدلی است. هنر را تشویق می کند به درک چرا که فرایند درک هنر یک استدلال هیجانی که در کلمات بصری هنرمند و یک انسان شناس فرهنگی لیدیا Nakashima Degarrod “است نه صرفا شناختی و تخیلی و نه صرفا احساسی است اما ترکیبی از هر دو.” به عنوان یک هنرمند هدف من برای ترجمه مفاهیم پیچیده را به تصاویر است که مردم در پاسخ به viscerally و عاطفی بلکه از نظر فکری.

هدف من این است که من تصاویر پوچی مانند نارگیل هشت پا با استفاده از یک لیوان به عنوان یک پناهگاه مردم را به فکر کردن در مورد خود را مصرف. تصویر ایجاد غیر طبیعی قطع ارتباط بین ما استاتیک و یا غیرتاریخی انتظارات از جهان طبیعی (نارگیل اختاپوس پناه در مواد از خود را “طبیعی” محیط) و واقعیت حیوانات تطبیق با یک اکوسیستم آلوده توسط انسان (فراوانی از تک استفاده از پلاستیک در اقیانوس) که تکان ما با توجه به این داستان ها در یک نور جدید.

آفریقا بزرگترین انسان-جمعیت-نرخ رشد در این سیاره است. به عنوان تقاضا برای منابع به جای این رشد را افزایش می دهد, بیشتر زمین استفاده شده است برای کشاورزی و دامداری و زمین بیشتر شده است حصارکشی برای جدا کردن دام از منطقه ، گله های بزرگ از wildebeests مهاجرت در سراسر Serengeti, اما دهه پیش حصار بنا در شمال صحرای کالاهاری منطقه جدا بوتسوانا wildebeests از دلتای اوکاوانگو. صدها نفر از هزاران نفر از wildebeests 90 درصد از جمعیت در اثر تشنگی و گرسنگی در برابر این نرده ها. 10 درصد است که جان سالم به در اقتباس به nonmigratory وجود است. اعتبار: Lee Fearnside

در سال 2016 و 2018 من شرکت در نمایشگاه پروژه های ایجاد شده توسط مخلوق حفظ یک سازمان به ارمغان می آورد که هنرمندان و دانشمندان با هم به پرورش آگاهانه و پایدار پشتیبانی برای حفاظت از حیوانات. من صحبت با یک کوسه دامپزشک و یک انیمیشن کوتاه در مورد اثرات تجارت از باله های کوسه در کوسه نهنگ. من مکاتبه با یک خفاش محقق و تصاویر ایجاد شده در مورد انعطاف پذیری از حیوانات’ ساختار استخوان. این قطعات و آثار بسیاری از هنرمندان دیگر به نمایش گذاشته شد و در مدرسه طراحی رود آیلند و موزه ملی حیات وحش هنر است. پس از این تجربیات من می خواستم برای ایجاد پروژه دیگری که نقل مکان کرد و این حیوانات داستان از گالری فضاهای آورده و آنها را به مردم در یک راه بیشتر صمیمی: یک کتاب است.

تمساح ها زندگی می کنند در سراسر شبه جزیره فلوریدا. به تازگی یک خال خال شد با استفاده از یک رشته به عنوان یک کمک در یک کانال در حرکت ازاد و اهسته کلید. معلوم نیست که در آن حیوانات به دست آورد ماکارونی. اعتبار: Lee Fearnside

کتاب های فیزیکی ایجاد یک اتصال. کتاب برگزار می شود کمتر از چند پا دور از چشمان ما را به لمس آنها را به نوبه خود صفحه, و ما می توانید در هر صفحه منحصر به فرد و تصویر برای زمانی که ما می خواهیم. The Field Guide to Animal انطباق است که پس از مدل محبوب در زمینه راهنماهای در اندازه و ساختار. حیوانات اقتباس از داستان ها و تصاویر در حال سازماندهی شده توسط تم با محدوده نقشه ها و گونه اطلاعات. وجود دارد یک بخش در مورد چگونگی ایجاد یک فیلد یادداشت ها و منابع برای راه مردم می توانند درگیر در حفاظت از حیوانات. W. جان Koolage یک استاد فلسفه در شرقی دانشگاه میشیگان در حال نوشتن یک مقدمه است که به بررسی موقعیت انسان و حیوانات در طبقه بندی علمی سیستم های.

اعتبار: Lee Fearnside

من انتخاب حیوانات اقتباس از داستان نیز در نظر گرفته شده به برخی از بافت تاریخی به امروز انقراض بحران است. معرفی گونه های مهاجم اعم از عمدی یا اتفاقی بوده است بخشی از داستان انسان از آغاز. موش به عنوان مثال با موفقیت سازگار با تقریبا در هر بخشی از این سیاره و بارها hitched سوار شدن به سرزمین های جدید در رگ های انسان. برخی از گونه واکنش نشان می دهند مطلوب در کوتاه مدت برای تغییرات در اکوسیستم. استرالیا خاکستری کوسه پرستار به عنوان مثال ممکن است قادر به اتصال دو از جمعیت خود را با گرم شدن اقیانوس, اما این دستاورد معنا نیست که این گونه به عنوان یک کل زنده خواهد ماند عظیم تغییرات دما. من تصویر می کشد دو کوسه تقریبا لمس کردن اما سوار بر تلطیف و موج مصنوعی پس زمینه.

یک اجتماع افراد یک تیم از walruses مورد حمله قرار گرفت و غرق یک کشتی تحقیقاتی در الجزایر از فرانتس یوزف زمین در قطب شمال. مدت کوتاهی قبل از حمله محققان تا به حال شده است با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین اما مشخص نیست که اگر این باعث حیوانات تجاوز. اعتبار: Lee Fearnside

در حالی که بیشتر مورد فردی حیوانات و یا گروه های کوچک انتخاب حیوانات اقتباس از داستان در کتاب جای گرفته اند در سراسر جهان است. اکثریت قریب به اتفاق گونه باید برای انطباق با اثرات رفتار انسان و تجاوز به برخی از درجه است. این داستان فردی به عنوان یک خدمت کوچک از روند جهانی. در حالی که من هیچ قابل اندازه گیری راه را به می دانم که اگر این کتاب را یک اثر مستقیم بر مخاطبان خود من امیدوارم که از آن خواهد شد یکی از صداهای بسیاری که الهام بخش مردم را به اقدام در حفاظت از حیوانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im