از رکود اقتصادی سال 2008 ساخته شده ازدواج استدلال می کنند

مشکلات اقتصادی در سال 2008 ما رکود اقتصادی افزایش اختلافات زناشویی, محققان گزارش.

امروز ازدواج ممکن است استدلال می کنند با یکدیگر بیشتر در مورد امور مالی و دیگر مسائل خانواده به عنوان آنها در مقابله با مشکلات اقتصادی از جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

همان اتفاق افتاده است به زوج های بیش از یک دهه قبل در رکود اقتصادی با توجه به مطالعه جدید.

“بسیاری از مردم با آن مواجه هستند مشابه تجربه امروز می گوید:” منجر نویسنده اسرا Ascigil یک دانشجوی دکترای روانشناسی در دانشگاه میشیگان. “ما ممکن است انتظار می رود برای دیدن مشابه یافته با مشکلات زناشویی و سلامت روان به خصوص اگر مردم به منابع کمتری برای مقابله با این حوادث است.”

محققان به بررسی رضايت زناشويی به عنوان یک مکانیسم ارتباط رکود ناملایمات و سلامت روان.

محققان علاقه مند بودند در مالی سختی افراد با تجربه پس از رکود اقتصادی سال 2008 آغاز شد, مانند بیکاری و افزایش بدهی و تهدید به سلب حق اقامه دعوی و یا اخراج. آنها همچنین تجزیه و تحلیل تغییرات در ازدواج—چقدر مردم مخالفت خود را با همسر در امور خانواده و وظایف و نحوه گذراندن اوقات فراغت—و تغییرات در سلامت روانی—خلق منفی, اضطراب, افسردگی و ناتوانی برای احساس لذت است.

محققان با استفاده از داده ها از میانسالی در ایالات متحده پروژه قبل از (2004-2006) و پس از (2013-2014) رکود است. نمونه شامل نزدیک به 1500 بزرگسالان بین سنین 25-74 که فاش رکود سختی, سلامت روان و خانواده درآمد.

زمانی که دچار یک تعداد بیشتری از مالی ناملایمات پس از رکود اقتصادی آغاز شد, ازدواج زوج ها گزارش دادند که بیشتر اختلافات. این, به نوبه خود پیش بینی سلامت روان نامطلوب نشان می دهد.

علاوه بر این افرادی که درآمد پایین تر قبل از رکود نشان داد که قوی تر ارتباط مالی ناملایمات و منفی خلق و خوی.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله علوم اجتماعی و روابط شخصی. اضافی نویسندگان از Sabanci دانشگاه در ترکیه و دانشگاه کرنل کمک کند.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>