1000 غارهای مریخ

در حال حاضر صحبت در مورد مرگ در مریخ و مریخ باقی مانده در این صفحات به نظر می رسد مناسب برای حمل این بحث کمی بیشتر است. به خصوص با توجه به تلاش های فوق العاده ساخته شده توسط SpaceX به فشار رو به جلو زیرساخت های حمل و نقل برای گرفتن انسان از انسان به سیاره سرخ – به عنوان شرح داده شده در این چشم باز مقاله توسط اریک برگر در Ars Technica.

به طور خاص خیلی روشن گزینه برای کاهش برخی از خطرات در مریخ برای انسان است که به زیر زمین است. من که قبلا توضیح داده شده بالا انرژی کیهانی اشعه می تواند نفوذ چند متر به مریخ سنگپوش پاشش ثانویه تابش به هر کس که مایه تاسف است به اندازه کافی وجود دارد. در ضمن فوری سطح محیط سرشار از عرق اکسید کننده مواد شیمیایی قوی نور ماوراء بنفش و گاهی حلیم با شهاب سنگ ها که سقوط دست نخورده چون از مریخ را نازک جو است.

اما آیا ما واقعا می خواهید به تلاش برای ساخت عمیقا به خاک سپرده شد و محافظ زیستگاه های در مقیاس بزرگ? مراتب بهتر به دنبال به طور طبیعی اتفاق می افتد پناهگاه است.

با وضوح بالا از سطح تصویربرداری داده های گرفته شده در طول چند دهه گذشته توسط ابزار مانند Mars Reconnaissance Orbiter زمینه سیستم دوربین (CTX) همراه با ادیسه مریخ را انتشار حرارتی سیستم تصویربرداری (THEMIS) را فعال دانشمندان برای جستجوی نشانه هایی از چاله های عمیق و غارها و لوله گدازه سازه بر سطح سیاره.

در کل باز به اندازه کافی عمیق غار نمایشگاه ترکیبی از سایه و ویژگی های حرارتی است که نشان می دهد بزرگ داخلی حجم. در عمل این داده ها اغلب با 6 متر در هر پیکسل است که به چالش کشیدن به تفسیر. با اینحال کار شده بود در جریان در طول سال در مریخ جهانی غار نامزد کاتالوگ یا ذرت3. برخی از کسانی که نتایج ارائه شده توسط گلن کوشینگ در سازمان زمین شناسی ایالات متحده.

خط پایین این است که بهترین منطقه برای غار داوطلبان در مریخ به نظر می رسد بخشی از دیدنی Tharsis برآمدگی. یک منطقه حاوی سه enormous سپر آتشفشان Arsia Mons, Pavonis مونس و Ascraeus مونس (با الیمپوس مونس در واقع نشستن کمی دور از این منطقه). در سراسر این زمین در مجموع 1,029 خوب غار نامزدهای شناسایی شده اند (شکل زیر را ببینید). از جمله 349 بالقوه گدازه لوله نورگیرهای (دهانه به این سازه) در 27 لوله که طول کل طول برخی از 1250 کیلومتر است.

البته اطلاعات ما در حال حاضر نمی توانید به ما بگویید که میزان واقعی هر غارها و نه می تواند آن را به راحتی تشخیص کوچکتر یا غیر-آسمان-رو به ورودی. اما به جای قابل ملاحظه ای ما به نظر می رسد به جایی که می دانم در مریخ ما باید ارسال انسان کاشفان اگر آنها می خواهند به بهترین شات در پیدا کردن طبیعی و ضروری و دائمی پناهگاه.

Tharsis غار نامزدها از MGC3 فروشگاه. اعتبار: G. کوشینگ و USGS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im