10 بزرگترین پیکارد لحظات از ‘Star Trek: The Next Generation’

با سری جدید “پیشتازان فضا: پیکارد” یک فن-شخصیت های مورد علاقه است. برای بسیاری از سروان. ژان-لوک پیکارد (با بازی پاتریک استوارت) که رهبری ما را از طریق پیروزی و آشفتگی در “پیشتازان فضا: نسل بعدی” (TNG) شده است تجسم شما ایستاده اصول و اقدام در ارزش های خود را در این سفر جهان. و هر چند او ممکن است شرایط را به شدت تغییر در جدید نشان می دهد این مرد همان باقی مانده است — متعهد به انجام آنچه که او معتقد است حق است.

که یک تعریف صفت سروان. پیکارد و این موضوع به نظر می رسد در سراسر TNG. همین دلیل است که ما وارد این لیست پیکارد 10 greatest moments بیش از این دوره از TNG. در حالی که برخی از محبوب ترین لحظات در این فهرست همچنین شما می خواهد پیدا کردن برخی از ساکت تر بیشتر متفکر نمونه از نمایش است که نشان می دهد بسیاری از جنبه های این بزرگ و پیچیده ،

پیوستن به ما پیکارد پنل! لحن در هر هفته به بحث ما ‘Star Trek: پیکارد!’ مرتبط با: چه “پیشتازان فضا” به تماشای قبل از ‘Star Trek: پیکارد’

قسمت: “دیروز سازمانی”

“تاریخ هرگز فراموش نکنید, نام سازمانی است.”

در کلاسیک “چه می شود اگر ؟” قسمت پیکارد چهره های جایگزین تاریخ و USS Enterprise B در این یاد قسمت. (اعتبار تصویر: پارامونت)

یکی از سروان. پیکارد قابل توجه ترین و مورد احترام صفات است که او به طور ضمنی تراست قضاوت خدمه اش که بسیار بر روی صفحه نمایش در این قسمت. در آن سرمایه گذاری-C سفر به عقب در زمان و تغییر تاریخ برای بدتر; فدراسیون است که در جنگ با Klingons و آن را از دست دادن بد است. هر چند پیکارد هیچ آگاهی از تغییرات به جدول زمانی او گوش به هر دو Guinan و Tasha یار که او را توصیه به ارسال Enterprise-C از طریق زمان دوباره, حتی اگر آن را به معنی یار تخریب. آن را فوق العاده خطرناک حرکت می کند اما آن را می پردازد و در نهایت بازیابی جدول زمانی و منظور اصلی است.

قسمت: “بهترین از هر دو جهان Part 2″”خواب داده است.”

“خواب داده است.”

پیکارد چهره خود را در سخت ترین چالش در “بهترین از هر دو جهان” arc زمانی که او تبدیل شده است به Borg Locutus. اثرات است که تجربه انجام بیش از به “Star Trek: پیکارد.” (اعتبار تصویر: پارامونت)

یکی از مخرب ترین لحظات از TNG آمد که بورگ جذب سروان. پیکارد و با استفاده از دانش خود به تلفات فدراسیون جنگ ناوگان در گرگ 359. این دلخراش به حداقل می گویند و آن را ممکن است یکی از پیکارد پایین ترین لحظات در نشان می دهد.

اما آن منجر به یکی از بزرگترین لحظات — هنگامی که او در نهایت می شکند از طریق بورگ ایمپلنت و آگاهی جمعی از بیگانگان برای گفتن اطلاعات چگونه به تعطیل بورگ مکعب. این نشان می دهد باور نکردنی حل و فصل و قدرت شخصیت که پیکارد می توانید از طریق فشار و کمک به خدمه خود را برای شکست دادن این تهدید وحشتناک.

تصویری: پاتریک استوارت و عیسی Briones بحث بازحمت حرکت کردن با Space.com

قسمت: “زنجیره ای از فرمان قسمت 2”

“وجود دارد چهار چراغ!”

Cardassian شکنجه و ذهن بازی فشار پیکارد به لبه در این عاطفی قسمت. (اعتبار تصویر: پارامونت)

بسیاری ادعا می کنند که TNG رفت و هرگز به قلمرو تاریکی اما نه در مورد همه. برخی از قابل توجه ترین لحظات کاوش تیره تم که روشن است در “زنجیره ای از فرمان” یک قسمت دو بخش است که دشوار است به تماشای اما باور نکردنی با این وجود. زمانی که پیکارد ربوده شده توسط Cardassians و شکنجه آنها سعی می کنید برای شکستن او اصرار دارد که پنج چراغ در مقابل او هنگامی که وجود دارد در واقع چهار. این یک فرایند است که واقعا نشان می دهد بیننده تخریب و استرس روانی شکنجه حداقل در بازحمت حرکت کردن فرم. در پایان پیکارد نیست شکستن هر چند او بعدها اذعان می کند او بسیار نزدیک به انجام این کار تحت فشار است.

قسمت: “این اقدام یک مرد”

“Starfleet تاسیس شد و به دنبال زندگی جدید است. به خوبی وجود دارد آن نشسته است!”

پیکارد می آید به داده های دفاعی برای اندروید است استقلال و رایگان را در این قسمت مهم است که بخشی از backstory برای “Star Trek: پیکارد.” (اعتبار تصویر: پارامونت)

یکی از متفکر ترین و تلخ قسمت از TNG می آید زمانی که داده ها قرار داده است در دادگاه برای تعیین اینکه آیا او ملک Starfleet و یا نوعی از حیات هوشمند مجاز به تصمیم گیری های خود.

در قسمت نتیجه محاکمه را تعیین ماهیت اساسی از چه داده است و چه حقوق او و پیکارد طول می کشد وظیفه خود را به دفاع از داده ها و حقوق خود را فوق العاده جدی است. این یکی از آن قسمت ها نشان می دهد که این مجموعه در آن مطلق بهترین و پیکارد به سخنرانی پرشوری در دفاع از داده ها است که قطعا یک کتاب است.

مرتبط: 10 بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن’ قسمت تا کنون

قسمت: “Drumhead”

“با اولین لینک های زنجیره ای جعلی است. اولین سخنرانی سانسور. اول فکر ممنوع است. اول آزادی را تکذیب کرد — زنجیر ما تمام ناشدنی.”

پیکارد را facepalm ممکن است یک الگوی رفتاری اما شرکت کاپیتان مواجه با چالشهای جدی در این قسمت. (اعتبار تصویر: پارامونت)

زمانی که Starfleet Adm. نورا ساتی می رسد روی این شرکت در شکار یک جاسوس که نشت اطلاعات به Romulans به نظر می رسد لازم است تلاش.

به جز حتی پس از خرابکار است گرفتار ساتی خود ادامه می دهد تحقیقات داخل سازمانی مشخصی است که توطئه گسترده تر است-اعم از آن به نظر می رسد. او می رود و پس از سیمون Tarses یک افسر جوان قبل از تبدیل چشم خود را بر پیکارد خود را. کاپیتان متقاعد می شود که ساتی را بررسی کرده است تبدیل به یک بیگانه شکار ساحره است که به طور کامل disregards حقیقت است.

قسمت: “خانواده”

“من به اندازه کافی قوی! من به اندازه کافی خوب نیست! من باید قادر به آنها را متوقف کند!”

پیکارد بازديد خانواده اش تاکستان می آید چهره به چهره با برادر خود – و چه بورگ را به او در “بهترین از هر دو جهان” – در این محوری انعکاسی قسمت. (اعتبار تصویر: پارامونت)

گرفته دست در دست “بهترین از هر دو جهان” “خانواده” است بارها از دست رفته نتیجه گیری از سه قسمت قوس الکتریکی است که در آن پیکارد بازگشت به فرانسه و چنگ زدن با پیامدهای آنچه رخ داده به او را در دست بورگ.

بیش از حد اغلب در اپیزودیک تلویزیونی از TNG”s دوران پس از سانحه اتفاق افتاده و شخصیت خواهد بود “خوب” هفته آینده به دلیل نشان می دهد سازندگان’ مقاومت به سریال داستان سرایی. این قسمت اما اجازه پیکارد به روند خود تروما و غم و اندوه و آن را یکی از بهترین لحظات در وجود خود آسیب پذیری برهنه, اما به دلیل آن است.

مربوط به: ‘Star Trek: پیکارد’ مدل: Jean-Luc 15 بهترین TNG لباس

قسمت: “ملیله”

“من ترجیح می دهند که به عنوان مرد من بود از زندگی من فقط دیدم.”

بازدید از Q طول می کشد پیکارد پایین خط حافظه برای دیدن یک زندگی است که می تواند شده اند. (اعتبار تصویر: پارامونت)

در این به یاد ماندنی قسمت Q یک قادر مطلق بودن ارائه می دهد پیکارد این شانس را به زندگی می کنند یک زندگی متفاوت. پس از کاپیتان می میرد در جدول عامل پس از یک حمله قلبی, Q اجازه می دهد تا به بازگشت به عقب در زمان را انتخاب کنید و به تحریک Nausicaans که با ضربات چاقو او را از طریق قلب به عنوان یک جوان Starfleet افسر همان چیزی است که منجر به این لحظه. اما معلوم می شود که حادثه شد لحظه ای تعیین کننده در پیکارد زندگی و در نهایت او را برای بازگشت به زندگی است. او متوجه می شود او می خواهم به جای خطر مرگ از زندگی امن و خسته کننده زندگی است.

قسمت: “برخورد در Farpoint” (سری برتر)

“اگر ما در حال رفتن به سر در گم بیایید سر در گم می شود برای آنچه که ما واقعا هستند.”

پیکارد می سازد اولین حضور خود را و جنگ Q برای اولین بار در این “پیشتازان فضا: نسل بعدی” برتر! (اعتبار تصویر: پارامونت)

TNG خلبان قسمت نیست دقیقا در نظر گرفته شده بهترین از سری. در واقع تا آنجا که اولین قسمت در سراسر حق رای دادن رفتن آن نیست دقیقا معشوق. اما در این قسمت استوارت ایجاد شخصیت پیکارد و بینندگان را به دیدن آنچه انسان ساخته شده است. نه به ذکر است خلبان معرفی Q به “پیشتازان فضا” جهان.

س هدیه ای بود به خصوص در تعامل با جناب کاپیتان از قدرتمند بودن خاتوله را به توانایی های خود را به سوزن پیکارد در بهترین راه او را یک بخش حیاتی از “پیشتازان فضا” جهان.

“خط باید کشیده اینجا. این دور و نه بیشتر!”

بورگ در این دوم TNG بازیگران بازحمت حرکت کردن فیلم. اما پیکارد خواهد نه برای آن است. (اعتبار تصویر: پارامونت)

این ممکن است فریب داد, کمی, چرا که “اولین تماس” یک فیلم و نه یک TNG قسمت. اما آن را سخت به استدلال می کنند که این سخنرانی پرشوری نیست یکی از پیکارد به یاد ماندنی ترین. بزرگترین لحظه ای از فیلم این نیست که گفتار خود را; آن چه می آید بعد. پیکارد می پذیرد که انتقام خود را در برابر بورگ است و در واقع شخصی است و اذعان دارد که او نیاز به حرکت فراتر از آن ثابت برای نجات خدمه خود را. آن هرگز آسان به شرایط زمانی که ما در اشتباه هستید و این همه و بیشتر در حال حرکت به مانند یک آیکون اعتراف است که او شده است کوته بینانه است.

قسمت: “اولین وظیفه”

“اولین وظیفه هر Starfleet افسر است به این حقیقت که آیا این حقیقت علمی یا تاریخی حقیقت شخصی یا حقیقت! آن است که اصل هدایت در آن Starfleet استوار است و اگر شما نمی توانید آن را در درون خود به ایستادن و گفتن حقیقت در مورد آنچه اتفاق افتاده است شما سزاوار نیست به پوشیدن آن یکنواخت است.”

اوه Wesley. (اعتبار تصویر: پارامونت)

یکی از استوارت شگفت انگیز ترین استعدادها و توانایی های خود را moralize و ارائه درس در مورد ارزش و بدون صدایی موعظه و یا خارج از قرار دادن. که یکی از دلایل چرا پیکارد را تحمل کرده است در طول سال, چرا که او چراغ هدایت و در دسترس امید برای بسیاری از بینندگان.

تحویل به وسلی سنگ شکن این سخنرانی از “اولین وظیفه” به ما یادآوری می کند که چقدر مهم ارزش های ما هستند و این مهم ترین چیزی که هر یک از ما می توانید انجام دهید این است که پایبندی به حقیقت است. با توجه به این قضیه از این نمایش جدید “پیشتازان فضا: پیکارد” این سخنرانی فوق العاده اتصالات به دلیل آن ما را به یاد چه Starfleet همیشه ایستاده بود و چگونه آن را ممکن است یا نه ممکن است عدم کهکشان دهه بعد.

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im