که داستان در مورد بیل گیتس, خرید میلیارد و 644 میلیون قایق بادبانی جعلی است

بزرگ Spender

اگر هر کسی می تواند استطاعت به خرید دلار 644 میلیون قایق بادبانی از آن بیل گیتس. در واقع با ارزش خالص $108.8 میلیارد و او می تواند به استطاعت برای خرید صدها نفر.

بر خلاف بسیاری از گزارش است که گردش در اینترنت طی چند روز گذشته گیتس است که در واقع برنامه ریزی برای اولین بار صاحب Aqua یک هیدروژن-طراحی قایق بادبانی مفهوم هلندی قایق بادبانی-شرکت طراحی Sinot ارائه شده در سال 2019 موناکو قایق بادبانی نشان می دهد.

اما این احتمال وجود دارد او با توجه به مشابه فوق العاده سبز لوکس کشتی.

لایحه چه کسی ؟

روز دوشنبه Sinot جایگزین آن وب سایت صفحه فرود با یک پیام قاطعانه انکار هر گونه اتصال به دروازه.

“هیدروژن مفهوم ورزشهای آبی است نه مربوط به آقای گیتس (و یا نمایندگان خود) در هر فرم و یا موضوع” این پیام را می خواند. “Sinot هیچ کسب و کار ارتباط با آقای گیتس. ورزشهای آبی است که یک مفهوم در حال توسعه شده است و به فروش می رسد به آقای گیتس. متاسفانه همه ‘اطلاعات’ در این مقالات اخیر نادرست است.”

عبور سیم

این گزارش که دروازه خرید Sinot را کمرنگ به نظر می رسد برای جلوگیری از یک داستان منتشر شده در تلگراف در روز شنبه.

“ساندی تلگراف می توانید نشان می دهد که [بیل گیتس] که در پشت ساخت یک برش لبه کشتی هلندی ترجمه شده, متخصص Feadship” این روزنامه نوشت. “سفارشی ساخت بر اساس نقشه برای 112 متری طراحی Aqua اطلاع عموم در سال گذشته در موناکو قایق بادبانی نمایش توسط هلندی دریایی معماران Sinot به رسم سازگار با محیط زیست حساس میلیاردرهای.”

گیتس در عین حال برای پاسخ به فوتوریسم را درخواست دهید تا در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد او را خرید هیدروژن-صفحه ترجمه شده — نه فقط از Sinot.

ادامه مطلب: بیل گیتس ‘خرید ما هیدروژن قایق بادبانی’ [BBC]

بیشتر هیدروژن قدرت: هیدروژن سلول های سوخت پرواز ماشین دارای طیف وسیعی از 400 مایل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de