با تشکر از این نوآورانه Fintech املاک و مستغلات سرمایه گذاری راحت تر از همیشه است

وقتی که می آید به ساخت یک جامد سرمایه گذاری نمونه کارها و تنوع کلیدی است. هنگامی که شما بسیاری از انواع مختلف دارایی های مالی شما را کاهش می دهد قرار گرفتن در معرض خطر و بی ثباتی است که ممکن است رخ دادن یک دارایی خاص کلاس. اصلا به حرف ما را برای آن. که تئوری مدرن پرتفوی 101. تنها مشکل این است که تنوع و گوناگونی است که یک اصطلاح نسبی است. برای مدت زمان طولانی تنها دارایی های سرمایه گذاران معمولی در واقع تا به حال دسترسی به ترتيب عموم معامله سهام و اوراق قرضه. اگر شما واقعا می خواستم برای تنوع بخشیدن به—می گویند با سرمایه گذاری در بازار املاک خصوصی—شما تا به حال به یک میلیارد دلار یا موسسه به اصطلاح “بالا ارزش خالص فردی است.” اما خوشبختانه به لطف نوآوری های تکنولوژیک و تغییرات بعدی به SEC مقررات این است که در نهایت شروع به تغییر. امروز نوآورانه FinTech شرکت هایی مانند Fundrise در حال ارائه روزمره سرمایه گذاران با فرصت های سرمایه گذاری املاک و مستغلات است که قبلا برای ثروتمند و به خوبی متصل شده است.

Real Estate investment
Photo by Aditya Vyas از طریق Unsplash

سنتی و اوراق بهادار مبتنی بر چیزی به نام با هم مخلوط صندوق سرمایه گذاری است. این است که پول های جمع آوری شده از تعداد زیادی از سرمایه گذاران و استفاده می شود برای ایجاد یک نمونه کارها سرمایه گذاری است که مدیریت حرفه ای مدیران. رایج ترین انواع مخلوط وجوه صندوق و صندوق های تامینی و صندوق های بازنشستگی و تبادل وجوه معامله (ETFs). همه این وسایل نقلیه سرمایه گذاری اجازه می دهد تا سرمایه گذاران فردی برای دستیابی به رشد و ثبات از آنها هرگز قادر به رسیدن به خود را دارند. که چیز خوبی است. که این نوع از مخلوط بودجه تنها می تواند سرمایه گذاری در داد و ستد عمومی اوراق بهادار مانند سهام و اوراق قرضه. و از آنجا که این دارایی ها پس از نزدیک مرتبط به آنها ارائه نمی دهد کافی تنوع.

برای مدت زمان طولانی سرمایه گذاران نهادی و بالا افراد ارزش خالص حل این تنوع مشکل با اضافه کردن خصوصی در بازار املاک و مستغلات سرمایه گذاری به پرتفوی خود را. این گزینه در دسترس نیست به سرمایه گذاران کوچک. فن آوری های مورد نیاز برای شکستن املاک و مستغلات سرمایه گذاری های بزرگ به قطعات کوچکتر وجود نداشت که به معنای شما تا به حال قادر به نوشتن برخی از بسیار بزرگ چک در بازی.

اما در حال حاضر همه چیز تغییر کرده است. و شرکت هایی مانند Fundrise هستند دموکراتیزه خصوصی سرمایه گذاری املاک و مستغلات.

Fundrise
Fundrise

Fundrise یک پلت فرم سرمایه گذاری آنلاین است که اجازه می دهد تا شما تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را با سرمایه گذاری در بازار املاک خصوصی. هنگامی که شما سرمایه گذاری با Fundrise آن بسیار شبیه به سرمایه گذاری در یک سنتی ETF تنها به جای قرار دادن پول خود را در یک استخر عمومی سهام و اوراق قرضه, شما در حال قرار دادن آن را به املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست یا eFunds که به سادگی اوراق بهادار خصوصی دارایی های املاک و مستغلات. این مجموعه از املاک و مستغلات و دارایی های دستچین شده توسط Fundrise املاک و مستغلات کارشناسان برای توانایی خود را به تولید درآمد و آنها عبارتند از: همه چیز از یک خانواده اجاره خانه برای چند ساختمان و مجتمع های آپارتمانی.

در علاوه بر این به تنوع سرمایه گذاری خود را یک Fundrise نمونه کارها و همچنین سود ارائه راه بازده بهتر در ازای نقدینگی کاهش می یابد. هنگامی که شما سرمایه گذاری در عموم معامله اوراق بهادار, شما می توانید با فروش دارایی های خود را در هر زمان اما شما می توانید انتظار به طور متوسط سالانه بازگشت فقط 8.2 درصد است. هنگامی که شما سرمایه گذاری خصوصی در بازار املاک و مستغلات با Fundrise شما باید متعهد به 3 تا 7 سال افق سرمایه گذاری, اما در عوض شما می توانید انتظار به طور متوسط سالانه بازگشت از 12.3 درصد است.

بهترین چیز در مورد Fundrise این است که آن را به فقط در مورد هر کسی. شما نمی نیاز به چک کردن اعتبار. شما نمی نیاز به هر گونه ثروت خالص مورد نیاز است. اگر شما می توانید استطاعت حداقل 500 $سرمایه گذاری شما در.

به طوری که آیا شما فقط از شروع و یا شما به دنبال نوسازی موجود خود را نمونه کارها شما نیاز به صحبت با مشاور مالی خود در مورد خصوصی در بازار املاک و مستغلات و سرمایه گذاری سیستم عامل مانند Fundrise. آن می تواند باز کردن یک دنیای جدید از امکانات مالی.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>