با تشکر از COVID از سطح زمین تکان دادن 50 درصد کمتر

بزرگ آرام

جهان شده است و هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا هنوز هم ایستاده در حال انجام همه گیر دانشمندان می گویند. مستندات در سراسر جهان را به شدت کاهش می یابد فعالیت های انسانی و به عنوان یک نتیجه مستقیم از زمین تکان دادن مراتب کمتر — از یک پوشش نقره ای برای کسانی که به مطالعه سیگنال های لرزه ای.

در واقع یک تیم بین المللی از محققان دریافته اند که ارتعاشات لرزه ای تولید شده توسط انسان کاهش یافته تا آنجا که 50 درصد در سطح جهان با توجه به یک مقاله جدید منتشر شده در مجله علوم دیروز.

“2020 لرزه ای سر و صدا آرام دوره طولانی ترین و برجسته ترین جهانی انسانی لرزه ای کاهش نویز در ضبط” محققان اشاره در مقاله خود را.

پوشش نقره ای

با تشکر از این آرام, دوره, دانشمندان قادر به دریافت بی سابقه گوش دادن به سیگنال های لرزه ای از منابع طبیعی از جمله زمین لرزه های کوچک و فوران های آتشفشانی.

“در حالی که کاهش این است که قوی ترین در سطح seismometers در مناطق پرجمعیت این زمین لرزه نبود و گسترش برای بسیاری از کیلومتر شعاعی و صدها متر در عمق” محققان نوشت. “این یک فرصت برای شناسایی علائم ظریف از زیرسطحی های لرزه ای منابع است که می شده اند پنهان در noisier بار و به معیار منابع انسانی سر و صدا.”

ساکت تر از کریسمس

محققان داده های جمع آوری شده از 268 ایستگاه لرزه نگاری در 117 کشور بررسی محدوده فرکانس به طور معمول در ارتباط با فعالیت های انسانی. آرام دوره در چین آغاز شده و در اواخر ماه ژانویه سال 2020 همزمان با گسترش coronavirus و پناهگاه در محل سفارشات با اروپا و بقیه جهان زیر در مارس تا آوریل سال 2020 است.

“سطح سر و صدا مشاهده می کنیم در طول مستندات به طول انجامید و اغلب ساکت تر از کریسمس برای سال جدید دوره” محققان اشاره در مقاله خود یک دوره است که به طور معمول ترین لرزه های آرام.

ادامه مطلب: Coronavirus مستندات سکوت لرزه ای سر و صدا در سراسر جهان [Axios]

بیشتر در پژوهشی: زمین هنوز هم ایستاده است در طول بیماری همه گیر. به معنای واقعی کلمه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de