تسلا بازده خلبان اتوماتیک امکانات به ماشین استفاده می شود پس از خشم

Yoink

هفته گذشته یک گزارش تحقیقی توسط Jalopnik نشان داد که خودروسازی تسلا تا به حال از راه دور حذف $8,000 ارزش خلبان اتوماتیک امکانات از استفاده 2017 مدل S پس از آن دست به دست در نوامبر است.

خوشبختانه, آن را برای تلفن های موبایل مانند تسلا است متوجه آن ساخته شده است یک اشتباه و بازگشت yanked ویژگی های این خودرو است.

دسترسی از راه دور

این امر در سمت چپ یک طعم و مزه بد — ماشین استفاده می شود بسیاری به وضوح اعلام کرد که این ویژگی ها بودند بخشی از این معامله با توجه به Jalopnik.

“آنچه مربوط به من است این ایده که از راه دور به روز رسانی کرده اند که نوع دسترسی به ماشین” فوتوریسم خوان آدم Lawson نوشت: در Facebook دهید. “به نظر می رسد به عنوان هر چند که به هکرها این گزینه به علت تصادف است.”

“Miscommunication”

یک هفته بعد تسلا به نظر می رسد به حل و فصل وضعیت. با توجه به فروم پست توسط مالک خال خال توسط وب سایت بعدیتسلا به عذرخواهی و بازگشت و ویژگی های.

یک تجربه مشتری هرزه “عذرخواهی برای مشکلات من به من گفت که تسلا ترمیم شده همه از دست رفته و گزینه های ذکر شده یک miscommunication و آن را عمدا!” با توجه به پست.

با وجود پایان خوش حادثه هنوز هم نشان می دهد که شرکت های خودرو را نهایی می گویند به به چه ویژگی های خواهد و یا نمی خواهد در دسترس برای کسانی که خرید اتومبیل استفاده می شود در آینده نزدیک و تا کنون که بدون نیاز به گرفتن دست خود را بر روی وسیله نقلیه.

ادامه مطلب: تسلا مالک می گوید از راه دور غیر فعال خلبان اتوماتیک امکانات بازسازی شده است [آستانه]

بیشتر در حماسه: تسلا است که از راه دور از بین بردن اتوماتیک ویژگی های از اتومبیل استفاده می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>