تسلا نشت توصیف آینده “میلیون مایل” باتری

میلیون مایل

تسلا به زودی اعلام یک “میلیون مایل” باتری است که در آن می گوید به پایین آوردن هزینه وسایل نقلیه الکتریکی به نقطه قیمت گاز ماشین و موتور تا حد زیادی بهبود عمر باتری با توجه به یک انتخاب منحصر به فرد.

باتری مورد استفاده قرار خواهد گرفت در این شرکت مدل 3 سدان لوکس ساخته شده و فروخته شده در چین در اواخر این سال یا اوایل سال آینده است. با توجه به رویترزباتری همکاری بین تسلا و یک تیم دانشگاهی باتری کارشناسان استخدام توسط مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk.

کم کبالت

این باتری های جدید را با تکیه بر کم کبالت و کبالت-رایگان باتری فن آوری است که کاهش تنش در داخل باتری ساخت آنها بسیار طولانی تر با توجه به انتخاب. کبالت باقی می ماند گران ترین فلز در تولید برق باطری ماشین.

با تشکر از شدت فرآیند تولید خودکار تولید هزینه خواهد شد و گزارش رها کردن و همچنین. تسلا در حال برنامه ریزی در باز کردن حتی بزرگتر “Terafactories” است که کوتوله های موجود خود را — و در حال حاضر عظیم — gigafactories برای تولید باتری.

Terafactories

مشک نیز اذیت کردن که تسلا خواهد شد برگزاری یک “باتری” روز بعد از این ماه که ممکن است زمانی که این شرکت رسما اعلام باتری جدید.

“ما باید به مقیاس تولید باتری به سطوح دیوانه است که مردم حتی نمی تواند درک امروز” مشک گفت: سرمایه گذاران در ماه ژانویه است.

ادامه مطلب: منحصر به فرد: تسلا مخفی باتری های هدف به دوباره کاری در ریاضی برای اتومبیل های الکتریکی و شبکه [ایسنا]

بیشتر در تسلا: هجوم پناهگاه در محل تسلا در حال ساخت اتومبیل های جدید امروز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>