تسلا از راه دور از بین بردن اتوماتیک ویژگی های از اتومبیل استفاده می شود

خرید استفاده می شود

یک مرد خریداری شده استفاده می شود 2017 تسلا مدل S در سال گذشته از یک شخص ثالث فروشنده — اما در پایان او نه کاملا آنچه او برای پرداخت می شود.

فروشنده خریداری کرده بود این خودرو به طور مستقیم از تسلا از طریق حراج در ماه نوامبر. سه روز بعد ماشین های الکتریکی شرکت “حسابرسی” خودرو — و سپس هر دو خلبان اتوماتیک پیشرفته و کامل خود قابلیت های رانندگی از خودرو گزینه های که اضافه کردن به حدود 8 ، 000 $در ارزش Jalopnik گزارش.

شرکت خط

مالک به خارج شرکت کردم و ابرو-افزایش پاسخ.

“وسیله نقلیه خود را یکی از وسایل نقلیه بود که به اشتباه پیکربندی شده برای خلبان اتوماتیک” جزئیات شرکت در بیانیه ای که به نقل از Jalopnik. “ما به عقب نگاه کرد و در خرید خود تاریخچه و متاسفانه کامل خود رانندگی نمی شد از ویژگی های است که شما تا به حال برای پرداخت می شود.”

پیشرفته

تسلا افزایش خلبان اتوماتیک از ویژگی های می افزاید: تعدادی از self-driving امکانات از جمله احضار یک ویژگی است که اجازه می دهد تا رانندگان به “احضار” اتومبیل خود را در پارکینگ. کامل خود رانندگی (FSD) قابلیت های اضافی $6000 تا گزینه که وعده داده تا در نهایت اضافه کردن پیشرفته مستقل از جمله قابلیت های مستقل شهرستان رانندگی.

این یک مشکل بینایی از تجربه خرید یک ماشین استفاده می شود که ویژگی های جدید می توان به اضافه شده و یا حذف شده — از طریق کنترل از راه دور نرم افزار به روز رسانی.

Jalopnik هنوز برای دریافت پاسخ از تسلا در مطبوعات زمان.

ادامه مطلب: تسلا از راه دور حذف اتوماتیک از ویژگی های مشتری استفاده می شود تسلا بدون هیچ گونه اطلاع قبلی [Jalopnik]

بیشتر در تسلا: Elon Musk اذعان می کند او نگران “هیچ کس نمی خواهد خرید” تسلا Cybertruck

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de