تسلا در حال حاضر به ارزش بیش از اکسون موبیل

فقط چند سال پیش خودروهای برقی شدند یک بازار تو رفتگی در دیوار و آن را دشوار است به تصور کنید که چگونه آنها همیشه می تواند رفتن واقعا جریان اصلی.

در حال حاضر در توجه به برگشت بازار ارزیابی خودروساز برقی تسلا در حال حاضر بیش از اکسون موبیل یکی از این سیاره بزرگترین سوخت های فسیلی megacorporations.

سی ان ان جلب توجه به turnabout در یک داستان جلب توجه به تسلا شهاب سنگی قیمت سهام است که از این هفته بیش از حد برجسته مارک های جهانی از جمله Disney, Coca-Cola, تویوتا, و پی پال — که دومی به خصوص قابل توجه به دلیل آن که محصول ادغام با یک سلف تاسیس شرکت توسط مدیر عامل شرکت تسلا مشک نشان چالاک مدیر عامل شگفت آور جهانی تحت تاثیر قرار.

در مطبوعات زمان تسلا بازار سرمایه — که در اصطلاح اقتصادی به صورت اساسا ارزش تمامی سهام آن — بود و در حدود 223 میلیارد دلار است. اکسون در مقابل ارزش کمی بیش از $187 میلیارد. برای دیدگاه دیزنی بود در $203 میلیارد کک در $193 میلیارد تویوتا در $204 میلیارد و پی پال در $209 میلیارد.

این نقطه عطف یک زمان طولانی در ساخت و یک محصول متفاوت مالی روند. تسلا سهام در کل شده است و در دراز مدت شکوفایی در حالی که اکسون در قیمت سهام کاهش یافته است بشدت از بیماری همه گیر کوروناویروس — و شاید در بلند مدت, نمایش احساس با سرمایه گذاران است که آینده انرژی های تجدید پذیر به جای سوخت های فسیلی است.

به نمایشگاه بازار سرمایه است ناقص سنج از شرکت و موفقیت است. تویوتا به عنوان مثال ساخته شده 8.8 میلیون خودرو در سال گذشته در حالی که تسلا تولید فقط 367,500.

حتی مشک مدیر عامل شرکت تسلا ابراز شک و تردید خود را در مورد شرکت خود را ارزیابی tweeting در اوایل ممکن است که “تسلا قیمت سهام بیش از حد بالا است [ ، ]”

ادامه مطلب: تسلا در حال حاضر به ارزش بیش از تویوتا دیزنی و کک [ایسنا]

بیشتر در تسلا: تسلا کامپیوتر سخت افزار Stuns رقبا: “ما نمی توانیم آن را انجام دهد”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de