تسلا است که با داشتن مشکل پرداخت اجاره خود را

دوران سخت

Elon Musk-led خودروساز برقی تسلا احساس ویرانی اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

این شرکت در تماس با برخی از صاحبخانه ها در, نمایندگی ها و مراکز خدمات را امتحان کنید و صحبت اجاره قیمت وال استریت ژورنال گزارش. در یک ایمیل به بیرون درز شرکت می پرسد برای مذاکره مجدد خود را اجاره “بنابراین ما می تواند همچنان به شریک زندگی و کار با هم برای اطمینان از ادامه و ارتباط متقابل سودمند.”

شرکت های بزرگ همبستگی

این حرکت باعث می شود تسلا آخرین شرکت برای پیوستن به صفوف از دیگران مانند WeWork و Cheesecake Factory است که تا به حال به جست و خیز پرداخت اجاره بها به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با یه قطره درآمد.

تسلا در حال حاضر رفت و از طریق یک دور از اخراج و furloughs پس از coronavirus مجبور به توقف تولید.

درخواست سادگی

تسلا امیدوار است برای متقاعد کردن آن صاحبخانه که گرفتن هر گونه پرداخت اجاره بها حتی اگر آنها در حال کاهش است و بهتر از مستاجران را مجبور کردن و گرفتن چیزی.

“سریع جهان همه گیر است که در حال حاضر ما مؤثر کشور منجر شده تسلا برای تصمیم گیری های استراتژیک برای اطمینان از این شرکت را در دراز مدت موفقیت و رشد” می خواند ایمیل بررسی توسط وال استریت ژورنال. “به عنوان یک نتیجه از افزایش محدودیت در توانایی ما برای انجام کسب و کار ما می خواهم به اطلاع شما که ما خواهد بود ما کاهش اجاره ماهانه تعهدات موثر بلافاصله.”

ادامه مطلب: تسلا به دنبال اجاره پس انداز در میان Coronavirus بحران [وال استریت ژورنال]

بیشتر در تسلا: پلیس کالیفرنیا می گویند تسلا کارخانه باید تعطیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>