تسلا: Fremont کارخانه تا به حال یکی از آن “امن ترین سال هنوز”

نرخ کارگر صدمات در تسلا فرمونت کارخانه به طور چشمگیری کاهش یافته است با توجه به تازگی منتشر شده تسلا پست وبلاگ.

در این پست لوری شلبی که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور تسلا محیط زیست بهداشت و ایمنی بخش نوشت که تعدادی از صدمات در هر تولید خودرو در کارخانه کاهش یافت “بیش از 50 درصد” در سال 2019 در مقایسه با نرخ در سال 2018 است.

با توجه به Shelby فریمونت کارخانه نشان داد که بهبود در چندین معیارهای دیگر به طور منظم استفاده می شود برای اندازه گیری ایمنی محل کار بیش از حد.

کل آن را ضبط آسیب رای — که به نظر صدمات در نظر مجموع ساعت کار تمام کارکنان — بهبود است و در حال حاضر 5 درصد بهتر از صنعت میانگین او ادعا کرد. در ضمن این کارخانه روز دور و زمان محدود رای — یک متریک با تمرکز بر آسیب های که مورد نیاز کارگران به زمان — بهبود 12 درصد است.

“در حالی که وجود دارد این است که همیشه کار بیشتری باید انجام شود تسلا تا به حال یکی از امن ترین سال هنوز ما در فریمانت کارخانه” شلبی نوشت.

بهبود در ایمنی کارگر هرگز یک چیز بد است. اما برای تسلا جدید آمار و احتمال دارد به ویژه خوش آمدید.

در سال 2018 کالیفرنیا را تقسیم ایمنی و بهداشت شغلی (Cal/OSHA) راه اندازی یک بررسی رسمی به فریمانت کارخانه روز پس از تحقیقی خروجی آشکار با انتشار گزارش جزئیات وحشتناک, کارخانه کف صدمات آن ادعا تسلا تا به حال به مراجع قضایی گزارش — آسیب های که شامل کارگران “قطعه قطعه توسط ماشین آلات خرد شده توسط لیفتراک سوخته در انفجار الکتریکی و اسپری با فلز مذاب.”

تسلا رد آشکار’s یافته در یک پست وبلاگ مفصل منتشر شده در همان روز به عنوان گزارش.

“به نظر ما آنچه آنها را به تصویر بکشد به عنوان روزنامه نگاری تحقیقی است در واقع با انگیزه ایدئولوژیک حمله توسط یک سازمان افراطی کار به طور مستقیم با اتحادیه هواداران برای ایجاد یک محاسبه دروغ علیه تسلا” شرکت نوشت.

کسانی که به شدت دقت کنید انتقادات متوقف نمی آشکار از انتشار در عین حال گزارش دیگری در مورد مسائل کار در تسلا در مارس 2019, این یک ادعا است که پزشکان در فریمانت کارخانه روی سایت کلینیک صحی دسترسی Omnicare بودند و کمرنگ جلوه دادن کارگران آسیب به رایگان تسلا از بار پرداخت غرامت کارگران.

اگر درست است که می تواند به معنای کاهش نرخ آسیب تسلا گزارش در سال 2019 شد یک نتیجه از fudging کاغذ بازی و در واقع ساخت فرمونت کارخانه امن تر برای کارگران است.

اما با توجه به شلبی جدید پست Cal/OSHA بررسی پنج سال گذشته تسلا را آسیب و بیماری سوابق و “99 درصد دقت در [تسلا] ایمنی رکورد نگه داشتن” — و بر اساس آن برای تلفن های موبایل مانند تسلا مختلف محل کار و طرح های ایمنی فقط ممکن است پرداخت.

ادامه مطلب: تسلا را کاهش می دهد کارگر آسیب رای توسط ‘بیش از 50%’ مفصل در پست جدید در وبلاگ [Electrek]

بیشتر در تسلا: گزارش: تسلا, Doc, پخش کردن صدمات به بلوک کارگران Comp

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmasu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24buy verified stripe accountrottweilerinstagram followerstesisatçıhtml nullednulled themes1xbetkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme NakitMobil BozumMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmayabancı diziCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme